Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Kui kõik oleks teisiti...

+13
nellu12
Forever&Ever
Ruhnezmay
Alice21
Bree
TwilightForeva-
Jacob-black
HANNNA
Bella&Edward
loveuedward
SikuftAlice
Twilightˇˇ
Miss Swan
17 posters

Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Kui kõik oleks teisiti... - Page 10 Empty Re: Kui kõik oleks teisiti...

Postitamine by SikuftAlice Laup 18 Dets - 22:21

Jake pööras mulle selja.
"Deliah?" kostis telefonist Maxi hääl;"Kuhu ma pean tulema?"
"Ma...Ma kaotasin Esme silmist.Ta on ehk juba koju tulnud? Ee,sellepärast ma tahtsin,et sa mulle järgi tuleks,"kogelesin ja lootsin,et ta jääb seda uskuma.
"Esme ei jätaks sind niimoodi maha.Küll ta su leiab," sõnas Max rahustavalt.
Arvasin,et olen ennast välja vabandanud,siis aga küsis Max;
"Sa mainisid enne,et me peame kolmekesi rääkima...?"
Lõin käega otsaette nii tugevasti,et mul hakkas valus.See veel puudus,et ma ennast nii haledalt sisse räägin.
"Aga helista Esmele.Sul on ju ta number,"sõnas ta.
"Oh,kuidas ma küll selle peale ei tulnud!" teeseldes naersin telefoni;"eks ma siis helistan talle.Näeme kodus."
Lõpetasin kõne ning läksin Jakei juurde.Nüüd ta juba nuttis.Ta suunurgad olid allapoole veninud ning kogu ta nägu oli nutune grimass.Häbenedes pööras ta mulle uuesti selja.Võtsin ta õlgadest kinni:"Jake..."üritasin ta vesistesse pruunidesse silmadesse vaadata:" Kas ma ütlesin midagi valesti?"
Ta ei lausunud midagi,üritas vaid uuesti minu eest oma nägu ära pöörata.Miks küll mehed nutmist nii kohutavalt häbenevad?!
Kallistasin teda nii tugevalt kui suutsin ning ta peitis oma näo mu juustesse ja hakkas valjult nuuksuma.Ka minu silmad läksid kergelt niiskeks.
"Palun vabandust,"pomises ta vastu mu kaela;" ma ei tahtnud,et asjad nii läheksid."
"Mina ei oleks pidanud nii vastikult käituma,"püüdsin kaastundepisaraid tagasi hoida.
Kui Jake aegamisi rahulikumaks muutus,mõtlesin,et kuidas küll mehed löristavaid naisi taluvad.Kui mu kael järsku märjaks muutus,hakkasin kahtlema,et kas see oli ikka õige mõte tal lasta oma õlal nutta.
Kõhatasin:" Mul ei ole taskurätti,"sõnasin vaikselt,endal kerge vastikuse ilme näol.
Mul läks tegelikult üsna palju aega taipamaks,et ta tegelikult suudleb mind.
"Mida sa teed?" küsisin kerge ehmatusega.Tundus,et sellest piisas,kuna ta tõstis oma suu mu kaelalt.Seejärel andis ta ühe korralikult ilase musi mu põsele.Lootsin,et ehk sellega asi nüüd piirdub,ehk saab ta oma vajaduse rahuldatud,ent taaskord eksisin.Kui ta oli oma suu minu omaga kohakuti seadnud,lausus ta:" Mul on endiselt nii selgelt meeles,kui ma sind tookord metsas alasti nägin," ta muigas oma mõtte peale.
"Jake,palun ära tee seda," üritasin end temast eemale lükata,kuid taoli oma käed tugevalt ümber minu põiminud.Seejärel üritas ta mind suudelda,ent ma pigistasin oma huuled nii kõvasti kokku kui suutsin.Võidukalt lootsin,et nüüd ta kindlasti alistub ja lõpetab.Ootamatult tundsin oma seljal valusat survet,ning mu huulilt pääses valla viiksuv 'ai'.See andis Jakeile võimaluse,mida ta oligi oodanud,et oma keel tegevuse kallale lasta.Kui alatu võte,mind näpistada!
Iseenesest polnud vigagi,suudelda ta oskas,kuid mind hakkas väga-väga häirima see asi,mis allpool vastu mind liikuma hakkas.Ahmisin selle peale õhku,kuid Jake vist eeldas,et see meeldib mulle või erutab mind,seetõttu surus ta oma puusad minu omade vastu.
Per l'amore de Dio! karjatasin mõttes ning tegin seda,mida oleksin pidanud esmajoones tegema-ta mõttejõul endast eemale tõukama.Ta lendaski ligikaudu viie meetri kaugusele.
Hingeldasin:" See oli nüüd küll.Äärmiselt.Väga...Ma ei teagi,mis,aga see oli täiesti ebaadekvaatne žest!"
"Edwardil on õigus,sa oled tõesti taktitundetu,Jacob."
Endast vasemalt tulnud hääl ehmatas mind nii,et kiljatasin,kuid panin käe suu ette.
"Max?! Kuid-.Mid-. Miks sa siin oled?!"ütlesin peaaegu hüsteeriliselt.
Kartsin,et ta on saabunud valel ajal ning võib kogu juhtumist vääralt aru saada.Aga mis seal ikka valesti aru saada oli? Kirelõõm,muud midagi.Ainult,et ühepoolne,ja seda ma kartsingi,et ta ei avasta seda detaili.
"Ma tulin daamide väärkohtlejat õpetama," sõnas ta sellise tooniga ,mis oli tal tavaliselt siis ees,kui ta mõne väga hea saagi otsa on sattunud.
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Kui kõik oleks teisiti... - Page 10 Empty Re: Kui kõik oleks teisiti...

Postitamine by Alice21 Teis 21 Dets - 19:17

Lihtsalt supper Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui kõik oleks teisiti... - Page 10 Empty Re: Kui kõik oleks teisiti...

Postitamine by Selena-gomez Nelj 5 Mai - 10:19

ma tahaks juba teada, mis järgmises osas juhtub
Selena-gomez
Selena-gomez
Videviku Fänn

Postituste arv : 878
Vanus : 26
Asukoht : punamütsikese vanaema juures
Liitunud : 24/04/2011

Tagasi üles Go down

Kui kõik oleks teisiti... - Page 10 Empty Re: Kui kõik oleks teisiti...

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele