Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Naljakad juhtumid siis :)

+36
Hanzy
Twilight♥
merkkka
Alice21
Maarchy
newmoon
Forever&Ever
Edward is my sun
TwilightForeva-
MissBellaCullen
Marion
SikiOlen
liisukas2
Bella&Edward
loveuedward
WeLoveTwilight
Miss Swan
WereFox
haly005
(eva-liisa)
SikuftAlice
Twilightˇˇ
BellaCullenSwan
lauren
miiiks
liis
TearsDontLie
Eleanora
juhhik
Anfly
Kikael
DD
Rikkie
Cliche
KillerCandyFuck
Anna.
40 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Reede 19 Dets - 21:49

Minul on neid palju
1. Ma tulin just koolipeolt oma sõbrannaga ja otsisime Volvosid. Me ka leidsime ühe. Siis tuli mu õde mulle järgi ja sõites otsisin ma autodereast veel Volvosid. Ma märkasingi üte ja võpatasin märgatavalt. Ütlesin, et Volvo oli, ja mu sõbranna, kes on ka Videviku fänn, naeris ja ütles, et on jah xD
2. Ma käisin metsas oma sõbrannadega ja seal oli lagendik kus oli kaklus olnud ja kitsekarvad olid maas. Ma hõikasin, et Edward sõi siin!
3. Nägin unes, et ma ärkasin üles ja läksin msn-i. Siis oli sees mu kirjasõber( Ka Videviku fänn) ja kirjutas mulle, et ma abiellun Robertiga!. Siis ma ärkasin üles ja läksingi msn-i. Ta oli samuti sees. ma küsisin seda üle ja kirjutas, et mingi segane olen või ;D


Viimati muutis seda RobIsHot (Kolm 14 Jan - 19:06). Kokku muudetud 1 kord
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by KillerCandyFuck Laup 20 Dets - 17:16

Päris head :'DDD .

pmst , mul on ka see Volvo asi olnud x'D .
ma koos ühe sõbrannaga leidsin samasuguse Volvo , nagu Edwardil seal filmis oli ja siis me nägime seda juhti ja karjusime talle : "Edward !" ( samal ajal naerukrampidesse suremas.) Ja siis see mees vaatas meie poole ja naeratas , selle peale jäi meil suu lahti ja me pistsime jooksu ... kuigi ma ei saa aru miks (:
KillerCandyFuck
KillerCandyFuck
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 202
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn - Viimsi - Tallinn .
Liitunud : 06/12/2008

http://www.rate.ee/users/blackcat777

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Laup 20 Dets - 17:31

irw xD
see oli tõesti haige Very Happy
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Cliche Esm 22 Dets - 13:09

Mu sõbranna on suur Videviku fänn ja siis koolis, kui ta on nagu mures või midagi taolist, siis ma ütlen talle nii:,,Tule, läheme otsime selle hõbedas Volvo ülesse!" või ,,Näe! Vaata! Kooli ees on hõbedale Volvo! Mine vaata, kas Edward on ka siin?"

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Rikkie Esm 22 Dets - 15:15

Sain hiljuti ,, Videviku" raamatu, ja rääkisin oma sõbrannale kui võrd hea raamat see on .. mingi kaks nädalat käisin talle närvidele.
Ühel päeval tuleb mu juurde ja ütleb: ,,Kõik, lõpeta. Ei mingit juttu videvikust. Ma ei viitsi kuulata juba.
Järgmine nädal, tuleb ta minu juurde ja ütleb: ,, Kuule Astrid, tead kui hea raamat see. Issand, ma pole head raamatut näinud veel."
Minu jaosk tundus see naljakas, kuna mingi ise rääkis, et ta ei loe seda iialgi, et kui loeb tundub see talle igavana. Muide järgmine päev ta ei tulnud kooli, ( luges raamatut arvatavasti)

Rikkie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 54
Liitunud : 07/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by DD Esm 22 Dets - 15:19

Ma käisin eile ühe sõbrannaga Virus, tal oli vaja hirmsasti noorteosakonnast mingit asja, mida lõpuks seal polnudki XD Hakkasime Virust välja minema, kui sõbranna karjub, et vaata, Edward Cullen. Ta hakkas naerma, sellest sain aru, et pole seal midagi, aga päris paljud hakkasid kohe ringi vaatama. Tulime sealt kiiresti tulema, kes teab, mis muidu saanud oleks Very Happy

DD
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 333
Liitunud : 09/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Cliche Esm 22 Dets - 15:32

Mm.. raudselt vaatasid kõik Videviku fännid Virus ring. ,,Where is he?" Very Happy

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by DD Esm 22 Dets - 15:39

raudseltt, sest suurem osa ringivaatajatest olid siuksed 9-16 plikad Very Happy Võinoh, niipaljud, kui mina nägin, sest ega ma seal kaua ringi vahtida saanud. Muidu oleks vännid kätega kallale tulnud, et :" kus ta siis on.. " pluss vihased pilgud Very Happy

DD
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 333
Liitunud : 09/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Kikael Esm 22 Dets - 18:11

Soovitasin klassiõel lugeda. Lõpuks ta oli nõus. reedel tõin talle, ta ütles: "Mingi kuu ajapärast saad tagasi, siis saan läbi."
Mina: "Ma arvan, et sa loed nädalavahetusel ära"
Esmaspäev,
Tema: "Sul oli õigus,"
Mina: "Tavaliselt ongi, mis nüüd?"
Tema: "Ma sain raamatu läbi..."
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Reede 26 Dets - 18:11

Mamps rääkis, et ma unes räägin, et Edward, Edward ja hakkan siis naerma ;D

Mul oli veel unenägu, et ma ärkasin ja olin oma toas. All elasid mu sõbrannad, kelle toad olid sellised nagu nende päris kodudes. Me läksime koos kooli. Kui me enda külas välja saime läksime Forksi gümnaasiumi ;D
Me mingi jalutasime mööda kooli ja Edward ja Bella tulid vastu. Bellal oli mingi mõmmi käes. Mu sõbranna tiris selle ära ja ütles, et Minu oma! Mina ja Edward hakkasime naerma xd
siis ärkasin ma üles
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Reede 26 Dets - 18:28

gaad, kus Edward praegu on kui ma teda vajan? : D
ma ei saa pähklit lahti!! ;D
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Kikael Reede 26 Dets - 22:21

Alla mõtlemine on koguaeg. Mõnikord käib närvidele, teinekord ajab naerma.
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Laup 27 Dets - 10:45

jahh Very Happy
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Kikael Laup 27 Dets - 12:00

Vaatasin filmi, peategelane oli mingi supernaine. Mõtlen: "Ta on sama kiire nagu Edward". Siis keegi viskas mingit meest haikalaga. Mõtted: "Edward võiks tulla ja ta ära päästa" jne.
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by KillerCandyFuck Laup 27 Dets - 16:07

mingi paar ööd tagasi ma ei jäänud magama ja siis mul oli ü l i igav ja ma hakkkasin seda pingviini laulu laulma ainult, et ma muutsin seda veidi :'d .
Ma laulsin nii : vampiirike, vampiirke ma olen väike vampiirike . jee jee vampiirike, jee .
ja siis natukese aja pärast ema tuli tuppa ja ütles : oled sa päris segaseks end lugenud ?
ja siis täna prismas lihaletis ma hakkasin sellise imeliku häälega veriiiiiii sosistama ja siiis nagu naersin sinna vahele ja inimesed vaatasid mind sellise pilguga, et kutsuvad kohe hullarist mulle inimesed järgi .... ega ma tundsin ennast ka päris imelikult kui sellele mõtlesin aga noh, mul oli lihtsalt väga igav :'d .
KillerCandyFuck
KillerCandyFuck
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 202
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn - Viimsi - Tallinn .
Liitunud : 06/12/2008

http://www.rate.ee/users/blackcat777

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anfly Esm 29 Dets - 20:49

umm , siis kui mingi esimest korda käisin kinos videvikku vaatamas , siis pärast läksin kinost välja ja kõndisin mööda tänavat ja siis pöörasin täpselt teise tänavapeale ja tänavanukapeal pööras nagu sealt nurga tagant välja mingi tüüp , kes oli täpselt edwardi moodi . ma seisin mingi 5 minutit shokis seal nurga peal , nii hirmus oli . praegu tundub hullult naljakas , Very Happy
ja siis ükskord , kui olin just videviku läbi lugenud ja noorkuu oli mingi poole peal , siis nägin unes , et olin seal metsas ja siis tuli jacob ja ütles , et ta jätab mind maha ja ei taha mind enam . ma olin mingi , et ouu , misaaasja nagu , me pole paargi . tüüp hakkas naerma ja jooksis minema , Very Happy niii haige nagu , Very Happy
Anfly
Anfly
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 30
Liitunud : 21/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Teis 30 Dets - 13:55

Ma loen Breaking Dawn´i ja noorkuud praegu ja siis ma olen hat´rjunud , et inglisekeelses on raamat. Hakkasin siis rnoorkuud lugema ja ei saanud midagi aru. Siis sain aru, et see on eestikeeles ;D
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by juhhik Laup 3 Jan - 19:00

Mul on koguaeg midagi videvikuga XD ühekorra vanaema ütles et " kassil on silmavärv muutnunud" ma mingi " ega ta vampiir ei ole" siis mingiaeg ta küsis et " kas sa hingad ka või" XD ja ma mingi " ega ma vampiir ei ole" ja vanaema et" mis sul nende vampiiridega on"

siis hakkasin ma ükspäev telekast Harry Potter ja Azkabani vang vaatama ja seal oli ju see tegelane Sirius Black siis ma mingi kohee eii ole nii ja siis tuli mulle meelde et seal on Lupin libahunt ja ma mingi " ei olee nii" karjusin täiega ja ma ei vaadanudki seda enam XD

ükspäev ma nägin tänaval hõbedast volvot ja karjusin täiega inimesed vaatasid mind ikka vääga imelikult..
juhhik
juhhik
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 33
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Eleanora Laup 3 Jan - 22:24

Ma täna raamatukogus lugesin ajakirju, ema oli ka kõrval. Ja siis märkasin suurt artikklit huntidest ja ütlesin emale, et libahunt. Ja siis hakkasin jutustama kõike "Videvikust" ja ema ütles, et ma loen nii õudsaid ja jubedaid raamatuid;D
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Laup 3 Jan - 23:22

hahas ; D
Kuna meie perel on külalistemaja siis oli meil jõululaupäeval ka kliendid. Kuna ma pole autod mingi spets siis ma nägin, et meie hoovi peal on Volvo. Kibelesin koguaeg õue, et vaadata, milline Volvo see on. Ütlesingi mampsile, et lähen korraks õue. Läksin siis auto taha ja minu pettumuseks oli see V70. Läksin siis tagasi tuppa ja mamps küsis, et juba käidud või?
Samal päeval läksime me kirikusse. Ma nägin veel kahte V70-t. Ma ütlesin tasakesi kurat selle peale. Üks Volvo oli veel ja ma ei tea, mis auto see oli. see freaking painab mind ikka veel xD
Ma käisin veel Võru kinos/teatris Creepsi vaatamas. Seal märkasin ühte poissi, kes oli täpselt mu ees ja tal oli samasugune kui robertil enne oli. Kuna ma olin enda klassiõdedega seal (kooli tehtud tripp) siis toksasin ma ühte ja ütlesin:"Mega nunnu ju ?" Kui vaheaeg tuli, nägin ma ta nägu ja ma mõtlesin, et Oh my Edward, ta on nii Robi nägu. Kui ma talle otsa vaatasin naeratas ta mulle. ma vannun, et ma punastasin siis xD
Kui jõudsin saalist välja hakkasin ma naerma. klassiõed vaatasid, et ma mingi freak olen v? kui vaheaeg lõppes ja me tagasi saali läksime, pidin ma enda kätt hammustama, et ma jälle naerma ei hakkaks
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anfly Esm 5 Jan - 21:49

mm , kõndisime sõbrannaga nagu pargis vms , igastahes puud on seal hästi tihedalt , suht metsa moodi rohkem ja kedagi polnud peale meie seal , siis mingi ta ütles mulle , et " ma kuulen mingeid sahinaid " , mina : " a jacob jookseb vist " , tema " eii , edward ikka " , mina : " ah , õigus jah , jacob pole inimese kujul nii kiire " . siis mingi mõlemad hakkasime naerma , suht kahtlane oli tegelt , xdd , mingi jumala tõseiselt rääkisime , nagu täiesti tavalist asja , : D
a see on ka hea , kuidas mu sõbranna hääldab sõna jacob , ta hääldab nagu jakob eesti keeles , Very Happy:D nii haige on kuulda , Very Happy
Anfly
Anfly
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 30
Liitunud : 21/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Teis 6 Jan - 20:36

Täna koolis märkasin ma vaheajal, et mu näpp veritseb. Ma hakkasin siis koridori ringi jooksma ja karjusin, et Edward! kus sa oles : D
Paar klassikaaslast said sellest aru ja naersid hulllult xD

Suvel tiirutas õhtuti külas kaks või kolm nahkhiirt. Ma panin neile nimed Edward, Alice ja Emmett ; D
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by TearsDontLie Teis 6 Jan - 21:42

mm , mma olen suht ainuke Videviku fänn klassis , paar tükki on veel , ja täna kunsti ajal , ühe fänniga rääkisin ,mingi teised vaatasin mind nagu imelikku , et polnud Videvikku näinud , :/

Ja meie klasiis on imelik , et ainult mingi 5 inimest on üldse videvikku näinud , see on juba 39 päeva jooksnud , ja parim filma , ja nemad polnud näinud , nüüd vean nad laupäeval kinno mingi , kõik kardavad et mingi , õude vä , , õudene vä??

haha
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anfly Kolm 7 Jan - 17:09

heh , meil on ka nii , et kui mingi paari sõbrannaga videvikust jutt käib , siis osad kohe , et oh , jälle videvik , et see mingi mõttetu asi , ise nagu pole lugenud ega näinud ega midagi .
Anfly
Anfly
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 30
Liitunud : 21/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Kolm 7 Jan - 18:14

kõik tööd, mida ma koolis teen on seotud kuidagigi vampiiridega. üks "muinasjutt" oli ka vampiiridest ja libahuntidest. nüdd ma naeran selle üle ; D
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele