Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

+23
Marion
Shortie
Bella&Edward
TwilightForeva-
Seventheen
Bree
VampireGirl
Alice21
FantasticAlice
Emily
SikiOlen
Hanna
Ketsa
Rosaliesme
dkny
Miss Swan
SikuftAlice
bigfan
ArestedBoy
Bells
Twilight
Kikael
Cliche
27 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Cliche Esm 22 Dets - 13:17

Noh, et siis .. kirjutage/lisage siia need naljakad osad raamatutest mida lugenud olete ja mille üle naersite ;D

Minu omad :

He took the paper from underneath my hand.
I wasn't about to send you off alone. With your luck, not even the black box would survive.

That wasn't what I'd meant at all; I hadn't thought of going without him. I'd meant that we should hve stayed here together. But I was sidetracked by his response, and a little miffed. Like I couldn't fly cross county without bringing the plane down. Very funny.
So let's say my bad uck did crash the plane.
What exactly were you going to do about it?

Why is the plane crashing?


He was trying to hide a smile now.

The pilots are passed out drunk.

Easy. I'd fly the plane.


Of course. I pursed my lips and tried again.

Both engines have exploded and we're falling in a death spiral toward the earth.

I'd wait till we were close enough to the ground, get a good grip on you, kick out the wall, and jump. Then I'd run you back to the scene of the accident, and we'd stumble around like two luckiest survivors in history.


Minuarust oli see neil äge. See oli tunnis. xD

What about you? x)

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Kikael Esm 22 Dets - 18:05

"Penguins, Lovely" oli ka lahe Very Happy
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Cliche Esm 22 Dets - 21:00

Ja Very Happy
Ja see kus Edward ütles Bellale, et ta lahti ei riietuks oli ka naljakas Very Happy

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Twilight Nelj 12 Veeb - 10:19

"Isabella Swan?" He looked up at me trough his impossibly long lashes, his goldeb eyes soft, but, somehow still scorching.
"I promise to love you forever --- every single day of forever. Will you marry me?"
There were many things I wanted to say, some of them not nice at all , and others more disgustingly gooey and romantic than he probably dreamed I was capable of . Rather than embarrass myself with either, I whispered, "Yes."
"Thank you," he said simply. He took my left hand and kissed each of my fingertips before he kissed the ring that was now mine. < - armastan seda kohtta, (LLL). Minu lemmikpeatükis ka.
Ja mudugi see ka - ''Bella,'' he murmured, his voice warm and velvet. "Would you please stop trying to take your clothes off?"

^^
Twilight
Twilight
Administraator

Postituste arv : 56
Asukoht : USA, Washington, Forks. :D.
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Bells Esm 9 Märts - 11:10

eriliselt armas koht oli see kui Edward pidi jahile minema...ja jättis Bellale kirja padja peale `I´ll be back so soon you won`t have time to miss me. Look after my heart- I`ve left it with you Smile
Bells
Bells
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 6
Liitunud : 09/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by ArestedBoy Esm 16 Märts - 12:27

Bells, see oli ühtlasi mu lemmik tükk sealt raamatust

ArestedBoy
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 21
Liitunud : 15/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Bells Esm 16 Märts - 13:12

ArestedBoy ...kahtlen kas sa oled üldse neid raamatuid lugenudki
Bells
Bells
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 6
Liitunud : 09/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by bigfan Reede 3 Apr - 16:00

see oli hea , kui jacob bellat suudles ja siis bella jacobile molli andis ,mu arust oli see üliii hea, ja paras jacobile. Very Happy
bigfan
bigfan
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 17
Liitunud : 30/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by SikuftAlice Nelj 16 Apr - 17:58

"What was she thinking about, anyway? To keep you out, I mean."

His eyes flashed down to my face, and narrowed in suspicion. "She was translating the Battle
Hymn of the Republic into Arabic, actually. When she finished that, she moved on to Korean
sign language."
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Miss Swan Nelj 16 Apr - 18:11

haha ,ma naersin täiega ,kui Edward ,Bella ja Jacob olid ühes telgis .Näiteks kuidas Edward kukutas Jacobi põrandale ,kui teine magas .Ja siis kui nad ühe ajal ütlesid ja itsitasid väga vaikselt Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by dkny Nelj 30 Apr - 22:57

peatükk "Compromise" see oli lihtsalt parim . Smile
dkny
dkny
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 26
Vanus : 28
Liitunud : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Rosaliesme Reede 8 Mai - 21:27

mulle meeldib Päikese varjutusest veel palju kohti aga ma toon välja mu lemmikuma.

Emmet watched curiously as Edward helped me carefully out of the car.His eyes zeroed in on the hand I cradled against my chest.
Emmett grinned. "Fall down again, Bella?"
I graled at him fiercely "No, Emmett.I punched a werewolf in the face."
Emmett blinked, and then burst into a roar of laughter.
As Edward led me past them, Rosalie spoke from under the car.
"Jasper's going to win the bet, " she said smugly.
Rosaliesme
Rosaliesme
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 32
Asukoht : USA, Washington, Olympia, Forks
Liitunud : 08/05/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Ketsa Teis 21 Juul - 10:16

ma sain naerukrambid, siis, kui Alice mossitas jälle, ja siis käskis edwardil end bellaga kahekesti jätta, ja ütles : ,, bella, kas sa mind üldse enam ei armasta ? '' ja nagu sealt edasi läks, ma lihtsalt naersin tükk aega üksinda Very Happy

Ketsa
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 2
Liitunud : 01/07/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Hanna Reede 7 Aug - 15:24

hea koht oli siis kui nad telgis ööbisid kolmekesi ning kui Bella magama jäi, siis Edward ja Jacob rääkisid ,mulle nii meeldis kui Jacob Edwardid örritas kuuigi Edward suhutus nii rahulikult sellesse.
Üleköige ajas naerma ka kui Jcob kutsus Crlislet Dr.Kihvaks:D
Hanna
Hanna
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 13
Vanus : 31
Asukoht : võru
Liitunud : 03/06/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by SikiOlen Reede 11 Sept - 8:17

Jake tegi palju nalja ja minu üks lemmikutest kohtadest oli telgis ööbimine
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Emily Esm 12 Okt - 5:40

Siis, kui Jacob Bellal keelega üle näo tõmbas, see oli niiiiiii armas. Smile
Emily
Emily
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 6
Vanus : 29
Asukoht : Tartu
Liitunud : 14/09/2009

http://http//www.rate.ee/user/sininepapupael

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by FantasticAlice Kolm 28 Okt - 12:50

Mulle meeldis see koht kui Jacob Carlislet Dr. Kihvaks kutsus. Ja ka see telgis olek kui Edward ja Jacob omavahel rääkisid. Hea oli eriti see ''Esimeste kodukiirtega'', sosistasid nad koos ja naersid vaikselt:D
FantasticAlice
FantasticAlice
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 63
Vanus : 28
Liitunud : 28/10/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Alice21 Laup 14 Nov - 10:19

Oi, neid kohti on palju mis on head.
Nt yks on see, kus Bella Jacobile virutas. ja pärast jacob ytles talle et: Kui sa järgmine kord mind lüüa tahad, siis võta raudkang või pesapallikurikas. Ja bella ytles: Ära arva et ma selle ära unustan Very Happy

Ja siis raamatu alguses oli see kus bella igavuse peletamiseks külmkapi magnetitega jamas...korramaania Very Happy:D
Ma ei hakka kõiki yles loendama..häid kohti oli palju.
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by VampireGirl Püh 22 Nov - 19:19

Kogu raaamat on megahea : ) , Eriti see kus Bella Jacobit lõi: )
VampireGirl
VampireGirl
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 4
Liitunud : 21/11/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Bree Püh 29 Nov - 18:24

Emmet watched curiously as Edward helped me carefully out of the car.His eyes zeroed in on the hand I cradled against my chest.
Emmett grinned. "Fall down again, Bella?"
I graled at him fiercely "No, Emmett.I punched a werewolf in the face."
Emmett blinked, and then burst into a roar of laughter.
As Edward led me past them, Rosalie spoke from under the car.
"Jasper's going to win the bet, " she said smugly.

Üks parimaid Very Happy

aaaja see kus Bella seal telgi juures edwardit ja jake'i ootas, et ta saaks jake'ilt vabandust paluda ja siis seth talle nii pinda käis, et lubas, et kui seth ära ei lõpeta siis viskab teda käbiga Very Happy see oli hea koht.

See ka kus Jake ja Bella rannal kõndisid ja Jake kive ookeani visaka ja siis kui Bella ka üritas kivi visata siis ei lennanud see vettegi Very Happy
Bree
Bree
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 309
Asukoht : Tallinn
Liitunud : 27/11/2009

http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=54575

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by FantasticAlice Püh 27 Dets - 18:59

Ma ei viitsi raamatust seda lõiku kirjutada, aga õudsalt meeldib mulle see koht kui Edward ütles et Alice tõlkis aktuse ajal hümni araabia ja kui sellega valmis sai siis korea keelde Very Happy
FantasticAlice
FantasticAlice
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 63
Vanus : 28
Liitunud : 28/10/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Seventheen Nelj 31 Dets - 12:07

See oli eriti hea, kui Edward küsis pärast Bella löömingut, et kuidas ta end tunneb, Edward pidas silmas kätt, aga Bella vastas et ärritunult, ta unustas jälle käe ära. Very Happy

Ja muidugi, ka see oli hea, kuidas ta ütles Bellale tema motikariietuse juures, et ta on seksikas. Very Happy
Seventheen
Seventheen
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 64
Liitunud : 26/09/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by TwilightForeva- Esm 8 Märts - 18:45

Mulle meeldis see telkimise koht ja Rosalie ja Jakobi tülid olid ka head Very Happy
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Bella&Edward Laup 13 Märts - 11:50

Ketsa kirjutas:ma sain naerukrambid, siis, kui Alice mossitas jälle, ja siis käskis edwardil end bellaga kahekesti jätta, ja ütles : ,, bella, kas sa mind üldse enam ei armasta ? '' ja nagu sealt edasi läks, ma lihtsalt naersin tükk aega üksinda Very Happy

Kas see ''Koidukumas'' ei olnud?
Bella&Edward
Bella&Edward
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 53
Vanus : 26
Asukoht : Keila;mõtetega Forksis
Liitunud : 23/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Bella&Edward Laup 13 Märts - 11:50

Ketsa kirjutas:ma sain naerukrambid, siis, kui Alice mossitas jälle, ja siis käskis edwardil end bellaga kahekesti jätta, ja ütles : ,, bella, kas sa mind üldse enam ei armasta ? '' ja nagu sealt edasi läks, ma lihtsalt naersin tükk aega üksinda Very Happy

Kas see ''Koidukumas'' ei olnud?
Bella&Edward
Bella&Edward
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 53
Vanus : 26
Asukoht : Keila;mõtetega Forksis
Liitunud : 23/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse'' Empty Re: Naljakad asjad teie arust raamatust ''Päikesevarjutus'' või ''Eclipse''

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele