Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
    Latest topics
    » mis raamatut ...
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

    » Film/sari mida vaatasid viimati?
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Eesti keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Inglise keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Kaebustest.
    by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

    » Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
    by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

    » Parima selgitamine
    by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

    » Laul vs. laul
    by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

    » Uus foorum - Eurovisiooni foorum
    by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

    Top posting users this week
    No user

    Kes on foorumil
    Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

    Puudub

    [ View the whole list ]


    Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

    Jutuke .

    +17
    missBella Cullen
    Selena-gomez
    MissIsabellaCullen17
    nellu12
    MissCullen
    Forever&Ever
    Alice21
    TwilightForeva-
    Seventheen
    CleiK
    Jacob-black
    cherysh
    HANNNA
    BellaCullenSwan
    Isabella
    haly005
    Miss Swan
    21 posters

    Lehekülg 11, lehekülgi kokku 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

    Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Esm 8 Veeb - 0:02

    väga otsakorral on jutt...vb kolm-kuus korda saan veel kirjutada ja siis on nagu lõpp..arvatavasti hakkan seda edasi kirjutama,et siis siin tuleb väike paus võinii...või siis lõpetan üldse ära...we'll see.
    ---
    Edward muigas kogu selle tee omaette kui me tagasi koolimaja poole kõndisime.Kuigi ta nägi uskumatult ilus välja,häiris see mind ikkagi.Ta avas mulle lahkelt ukse,kuid jäin ta ette seisma:
    "Mis nii naljakat on,et sa kõnnid ja muigad omaette?"
    Seda küsides muigasin kuna ta hakkas naeratama:
    "Ei midagi märkimisväärset."
    Vaatasin talle altkulmu otsa ja ristasin käed enda rinnale.Sain ta näoilmest aru,et saan nüüd teada.
    "Oleksid sa enda näoilmet näinud-"
    "Minu näoilmet??" küsisin üllatunult kuid ei olnud solvunud.
    "Jah.Siis kui ta sulle rasedustesti pakkus."
    Tundsin kuidas veri mu põsked punaseks muutsid.
    "Ma lihtsalt olin väga üllatunud." vastasin maha vaadates ja keerasin ennast ümber.Jalutasime füüsikaklassi poole ja kui kahest klaaskapist mööda kõndisime,kontrollisin salaja nende peegeldustest,et ega ma rase välja ei näe.Edward mühatas uuesti mu kõrval.Heitsin talle vihasel pilgu ja ta tõsines.
    Olime jõudnud füüsikaklassi ette ja kui hakkasin koputama,tundsin kuidas ühed käed mu tagant ümber minu piha sõlmisid ja täpselt sellel samal ajal kui need käed mind ukse juurest eemale tõmbasid,lendas klassiuks kaarega lahti ja lendas pauguga vastu seina,et inimene kes selle ette oleks jäänud,oleks vigastusi saanud.Jäin tardunult vaatama kuidas õpilased klassist välja voolasid,nagu merelaine ja Edward lasi ka minust kohe lahti.Ta tuli mu kõrvale ja küsis vaikselt:
    "Kas kõik on korras?"
    Raputasin kergelt pead,et mõtetest välja tulla ja tundsin kuidas külmavärin käis läbi mu keha:
    "Jah.On küll...Aitäh." tänasin teda natuke ikka veel hämmalduses olles.
    "Tule,ma viin sind järgmisesse tundi." ütles ta käe mu seljale pannes ja mind kuhugile juhatades.Jäin paari sammu pärast seisma:
    "Kas me ei pea õpetajale seletama et kus me olime?Ega ei pea õppimist küsima?"
    Ta toppis käed enda pükste taskutesse:
    "Ei pea.Meil ei jäänud midagi õppida,kuna reedel on meil tunnikontrolltöö."
    Noogutasin kergelt:"Selge."
    Ta saatis mind koolimajast uuesti välja ja siis sain alles kõnevõime tagasi:
    "Sa saadad mind kehalisse?"
    Samal ajal läks kehalise õpetaja meist mööda ja Edward peatas ta:
    "Vabandage õpetaja-"
    "Jah,mis on?" vastas õpetaja ja naeratas.
    "Abigailil on natuke paha olla ja ta on hetkel üsna nõrk...Ega ta ometi kehalises ei pea osalema?"
    "Ei,mitte sugugi."
    Jõllitasin mõlemaid üllatunult.Mul polnud enam paha olla ja peavalugi oli vähemaks jäänud.Õpetaja jätkas oma matka ja Edward naeratas mulle pimestavalt,et muutusin põlvedest natuke nõrgaks,nagu pidingi tema sõnul olema.Nurga taga soovis ta mulle head võrkpallimängu jälgimist ja läks minema.Jäin hetkeks vaatama kuidas ta ära kõndis,kuid siis vedasin oma kopsud õhku täis ja läksin kehalisetundi ootama.
    Ennem kui arugi sain,leidsin enda eest Jessica:
    "Mis värk sul selle Edward Culleniga on?!"
    "TSHH!" sisistasin Jessicale kuna ta oli liiga kõvasti rääkinud et inimesed,kes meil kõige lähedamal olid,keerasid pilgud meie peale.
    "Mul ei ole temaga midagi." vastasin kui vabanesime uudishimulikudest pilkudest.Jessica jälgis mind kulm kõrgel,nähes välja et ei usu mu juttu:
    "Te olite sööklas,kahekesi ja veel füüsikatunni ajal."
    "Esiteks me polnud seal kahekesi,seal olid kokad ka kohal...ja kust sina tead füüsikatunnist?"
    Jõudsin arvata et Jessica teab Edwardi tunniplaani peast.
    "Lauren on samas füüsikas kus sina ja Edwardigi.Kuulsin tema käest et teid saadeti medõe juurde,"
    Kurat küll.Unustasin Laureni täiesti ära.
    "aga ma nägin teid sööklas!" hõikas Jessica.
    "Jessica,vaiksemalt!" sisistasin uuesti sest ta jälle ära unustanud et ta hääletoon oli jälle natuke kõvemaks muutunud.
    "Mis teema teil käib?" ilmus seda küsides Angela meie juurde ja ta paistis nohune välja.Jessica avas suu et seletama hakata kuid jõudsin Jessicast ennem:
    "Angela,ega sa ju ei osale kehalises?Sa näed nohune välja."
    "Ma ainult jälgin pealt.Ma olen jah natuke tõbine." vastas ta kinnise ninaga.
    "Ma räägin sulle kehalise ajal millest me rääkisime."
    Jessica mühatas natuke solvunult et tema ei saanud rääkida aga ma ei tahtnud et Angela oleks tema paisutatud fakte kuulnud.

    "Sa tead ka mida nad kehalises tegema hakkavad?" küsisin Angelalt kui pingile istusime,viidates natuke eemal olevaid noori dressides.
    "Neil on sulgpall." ütles Angela ja võttis oma kotist peegelkaamera välja ja vaatas korraks pilte.
    "Oled kindel?" küsisin kahtlaselt kuna Edward oli millegipärast öelnud et nad mängivad võrkpalli.
    "Täiesti,õpetaja kandis sulgpalle kaasas kui tuli.Sa ei näinud?" Angela lõpetas piltide vaatamise ja tõstis kaamera ja pildistas mind.Samal ajal ilmus õpetaja ka saali ja tuligi välja et nad mängivad hoopis võrkpalli.Jäin mõtlema et kuidas Edward sellist asja võis teada.
    Angela nõjatus mulle lähemale ja küsis:"
    "Millest te rääkisite siis Jessicaga ja mida sa mulle lubasid nüüd rääkida?"
    "No,ma mõtlesin et räägin parem sulle ise,ennem kui Jessica jõuab seda teha,"tahtsin võimalikult vähe rääkida ja siis lisasin vaikselt "see on seotud Edwardiga."
    Angela silmad muutusid sama suureks nagu tõllarattad:
    "Edward Cullen?!"
    "Shh..jah tema." ütlesin sosistades.
    "Las ma arvan...Ta kutsus sind välja?"
    Vaatasin talle suu lahti otsa:
    "Ei!Mida,Angela?Oled sa täitsa ära pööranud?"
    "Ma lihtsalt tõmban juhtlõngadest.Kas ta kutsus sind siis lõpupeole?"
    "Kuhu?"
    "Lõpupeole.See toimub kevadel.Ära ütle et sa pole midagi sellest kuulnud?"
    Raputasin vastuseks pead ja ta ohkas kergelt:
    "Lõpupidu on see,et kui sin-"
    "Ma tean küll et mis lõpupidu on,"vastasin ta jutu vahele natuke naeratades"aga ma ei teadnud et see on see kevadel."
    "Aga ta siis ei kutsunud sind sinna?Kas sa tuled sinna?"
    "Ei,loomulikult ta ei kutsunud mind ja ma ei usu et ma sinna tulen."
    Angela vaatas mulle natuke küsivalt otsa ja siis küsis:
    "Millest sa temaga seoses üldse rääkima hakkasitki?"
    "Hmm..no,kui sa nüüd teada tahad siis mul hakkas füüsikas paha olla ja siis mind saadeti Edwardiga medõe juurde aga ta tiris mind sööklasse."
    "Kes tiris?"
    Hetkeks jäi selline tunne et räägin Angela asemel Jessicaga.
    Pööritasin natuke silmi ja kui suu hakkasin avama,et talle vastata,sai ta juba aru.
    "Vau."
    "See pole üldse nii suur asi,ainult Jessica," vaatasin seda öeldes Jessicat kes üritas mängu ajal Mike'ga rääkida "sattus nägema ja tegi sellest suure numbri."
    Kui vaatasin Angela poole,oli temagi jäänud Jessicat vaatama ja siis vaikselt ütles:
    "Jessile meeldis ennem Edward...natuke on tunne et talle meeldib ikka veel.Aga kellele ta ei meeldiks?"
    Kehitasin ainult õlgu kuna Angela jäi mind vaatama nagu ootaks minult vastust.
    "Ma ei peaks sellest sulle rääkima aga ma mõtlesin et sa ehk tahaksid teada." ütles Angela ja paistis et ta tõesti ei tahtnud sellest rääkida.
    "Räägi." ütlesin kergelt noogutades.
    "Hmm..no..Jess ütles ükskord et ta ei tea mida Edward sinus näeb."
    Ma ei teadnud sellel hetkel et kas ma peaksin naerma või solvunud olema kuid ma naeratasin:
    "Miks Edward peaks minus midagi nägema?"
    "Midagi ta sinus näeb.Te olete ainukesed Bellaga kes on temaga suhelnud ja läbi saanud."
    Keerasin pilgu võrkpallimängule ja jäin seda jälgima.
    "Kas ta meeldib sulle?" küsis Angela mõne aja pärast.
    "Hm..ei,mitte sellesmõttes..vist..kuule,ma olen alles siin nii vähe elanud et ma ei või midagi öeldagi."
    "Aga millest te sööklas rääkisite?"
    "Ei millestkist märkimisväärsest." vastasin natuke muiates.

    "Kas sa nägid seda?!Abigail,kas sa nägid seda?!"
    Astusin Mike'i ette ja panin käed ta õlgadele:
    "Jah,nägin.Rahune nüüd maha.Hinga sügavalt si-"
    "Kas sa nägid seda?!See võis valus olla."
    "Jah,pole eriti tore saada võrkpalliga vastu pead aga sa pead nüüd maha rahunema."
    Mike noogutas ja siis hingas sügavalt sisse kui sööklasse astusime.Sööklas polnud palju rahvast ja Cullenite laud oli pooltühi,ainult Edward ja Alice istusid seal.Meid nähes Alice lehvitas mulle sõbralikult ja lehvitasin talle korraks tagasi.Jessica haaras mu käevarrest kinni ja pigistas valusasti:
    "Sa lehvitasid talle?!"
    Vaatasin uuesti Cullenite laua poole ja mõlemad lauasistujad vaatasid meid uudishimuliku pilguga.Tõmbasin oma käe Jessica küünte vahelt ära:
    "Pole viisakas tervitust eirata."
    Kõndisin leti juurde,Jessica mu sabas olles ja nägin et Lauren tuli samuti sinna.Kindlasti Jessica oli rääkinud et ta oli meid Edwardiga sööklas näinud ja ma isiklikult vihkasin Laureni kommentaare.
    "Oh,sina ka siin Abigail?" ütles Lauren kui mind nägi.
    Mul tegi tahtmine tal suu kinni liimida.
    "Tore on sind ka näha Lauren." vastasin talle sõbralikuma tooniga tagasi.
    "Jess rääkis mulle et sa tegid Edwardiga poppi-"
    "Me ei teinud poppi." segasin ta jutu vahele ja teesklesin et see ei ajanud mind närvi.
    "No mis te siis Edwardiga sööklas tegite?"
    Mike'i ja Ericu pead keerasid meie poole ja avasin suu et juba vastata kuid siis kuulsin enda selja tagant seksikat häält ütlemas:
    "Lauren,sinu asemel mina ei topiks oma nina teiste asjadesse."
    Laureni ja Jessica näoilmed olid vaatamist väärt.
    ---
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by TwilightForeva- Esm 8 Veeb - 16:15

    Vägaaa hea !
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Esm 8 Veeb - 18:23

    Paluks edasi.. Very Happy

    Jutuke . - Page 11 Alice-Jasper-signature-twilight-series-3204634-522-222
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by CleiK Esm 8 Veeb - 19:31

    See poleks kohe kindlasti mina, kui see mulle ei meeldiks. Totally in love (:

    CleiK
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 17
    Liitunud : 06/08/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Esm 8 Veeb - 22:06

    Very Happy
    eks ma kirjutan natuke edasi,kuna jutt on natuke pikemaks veninud mõne päevaga Very Happy
    ---
    Lauren üritas midagi Edwardile öelda kuid kui ta paar korda kokutas,andis ta alla ja läks Jessicaga meie lauda.Mike ja Eric läksid samuti nendele järgi,kohe peale seda kui nad olid toidu ära maksnud.Angela aga seisis mu kõrval ja vaatas Edwardi natuke muiates.
    "Ma oleksin üksi ka temaga hakkama saanud." pomisesin Edwardile ja võtsin salatikarbi kandikule.Edward tuli mu kõrvale ja ütles vaikselt mu kõrval:
    "Ma usun seda,aga see oli tõhusam."
    Angela ei poetanud sõnakestki ja panin tähele et ta läks juba maksma.
    Vaatasin Edwardile otsa,kes naeratas natuke pahatahtlikku naeratust.Tema kuldpruunid silmad liikusid mu silmadelt mu kandikule ja vaatasin samuti seda.Ta oli selle sama võileivakarbi mille me ennem olime saanud,pannud mu kandiku peale.
    "Ma ei taha seda." ütlesin kulmi kortsutades ja võtsin selle ja kukutasin selle ta kandikule tagasi.Ta oli kiire:ta tõmbas natuke imelikult kiirelt oma kandiku alt ära,et võileivakarp kukkus põrandale.
    "Vaata mida sa nüüd tegid." noomisin teda ja panin käed puusa ja vaatasin maas vedelevat võileiba kulm kortsus.Edward hakkas naerma ja kui talle otsa vaatasin,vaatas ta mind.Ta naeris minu üle.
    "Ma olen õnnelik et ma sind naerma ajan.Kas ma olen nüüd su isiklik kloun?"
    Edward lõpetas naermise kui arvas et ma olin solvunud aga siis ma naeratasin:
    "Kas sa kavatsed oma võileiva ka ära päästa või mitte?"
    "Hmm,ma olen dieedil." vastas ta muiates ja ta jälle sai mind oma iluga natuke ohkama.
    "Miks sa ise ei või seda süüa?" küsis ta kui kummardus ja tõstis selle oma kandiku peale ja ta krimpsutas nägu.Ta nägi seda tehes uskumatult armas välja.
    "Mul on salat." ütlesin salatikarpi toksates ja läksin maksma.Angela oli juba teiste juurde lauda läinud istuma.
    "Kuhu sa kavatsed minna?" küsis Edward mu selja tagant sosinal kui olin ära maksnud.Keerasin aeglaselt ennast ümber ja vaatasin talle küsivalt otsa:
    "Kust sa seda võtad et ma kuhugile minna kavatsen?"
    "Ma tean lihtsalt."ütles ta ja vaatas samuti sinna kuhu olin ennem vaadanud.Kõik meie laua seltskonnas olevad keerasid oma pead ära.
    "Ma lähen siit sööklast igatahes ära." ütlesin salatikarbi võttes ja läksin otse sööklauksele ja lahkusin sööklast.

    Siin on üllatavalt soe.
    Istusin kooli ees olevatele pinkidele ja asusin salatit sööma.Ma lihtsalt ei tahtnud hetkel Jessica ega ka Laureniga rääkida ja sellepärast tulingi välja.Siin õues oligi palju rahulikum.Ainult kerge tuul sasis mu juukseid ja õrn udu hõljus kaugel metsa ees.See rohelisus igal pool oli väga ilus.Siin oli veel nii vaikne-
    Sellel samal hetkel kuulsin kedagi enda nime hüüdmas.Tal vedas,kuna olin nüüd paremas meeleolus ja võisin pika vestluse maha pidada,kui oleks huvitav teema olnud.Ta istus mu kõrvale koos oma lõunaga.Õnneks ta ei hakanud midagi rääkima ja tundsin ühtäkki et see vaikus polnud mõnus.
    "Tead et friikartulid pole just tervislikud?" küsisin ja tõstsin pilgu Mike'le.
    Ta naeratas korraks:"Eks ma pean ka salatit sööma,et sama saledaks saada kui sina."
    Ta ütles seda kuidagi naljakalt et turtsatasin korraks naerda.
    "Salat on tõesti hea,sa peaksid proovima." ütlesin ja sirutasin karbi ta ette et ta maitseks.
    "Ma ei tea-"
    "Ega see ainult jänesetoit ole.Vaata..näe..siin on kanatükk,võta."
    Mike võttis natuke kõhklevalt minu poolt näidatud kanatüki ja pistis suhu.
    "On hea?" küsisin kui ta seda mäluma hakkas.
    Ta noogutas kui neelas ja silmas siis enda järelejäänud friikartuleid ja naeratas:
    "Sinu pärast tunnen nüüd süümepiinu kui need lõpuni söön."
    Muigasin ainult ja sõin salatit edasi.Peale väikest vaikust küsis Mike:
    "Kas sul külm ei ole?Sööklas oleks soojem."
    "Ja sööklas on inimesi.Ma tahtsin rahulikult olla."
    Ta noogutas vaikselt ja sain aru et ta arvas et ma ei tahtnud teda näha.
    "Pole viga.Tegelikult sinuga on hea rääkida." ütlesin ja panin salatikarbi kinni kuna olin söömise lõpetanud.Mike sõi friikartuleid edasi ja pakkus mullegi.Raputasin pead ja toppisin käed enda teksapükste taskutesse ja vaatasin kaugele metsa.
    "Abigail,kas sa tuleksid minuga..." hakkas Mike midagi küsima kuid lõpetas küsimuse poole pealt.Keerasin pea ta poole:
    "Kuhu ma tuleksin?"
    Ta vaatas üle enda õla ja sain aru et see,mida ta nägi sai ta küsimuse pooleli jätma.Vaatasin samuti üle enda õla.
    "Ta mõtles sind välja kutsuda." vastas see ilus olend kes meie taga seisis,umbes paari meetri kaugusel.
    "Tänan." vastas hetke pärast Mike Edwardile vihaselt.Edward ainult naeratas veel laiemalt ja tuli meie ette seisma.
    "Kas ta räägib tõtt?" küsisin Mike'i käest,silmasnurgast nähes kuidas Edward noogutas.
    "Ma ei tea..,"suutis Mike ainult pomiseda "ma mõtlesin,et täna oleks võinud koos midagi teha..."
    Ohoo.
    Vaatasin Mike'i üsna üllatunult ja Edward toetas ennast ühelt jalalt teisele.
    "Täna poleks sobinud kuna ma lähen Port Angelesse."
    Mike põrnitses hetke Edwardit ennem kui midagi ütles:
    "Kas sa lähed üksi?"
    "Ma lähen koos Clairega.Ehk mõni teine kord."
    "Sind oodatakse." teatas Edward ühtäkki vahele segades.
    "Kus?" nähvatas Mike järsku.
    "Seal." vastas Edward noogutades ,meie taha viidates.Keerasime Mikega ennast ümber ja nägime et kaugemal olid Angela,Jess ja Eric kes paistsid midagi otsivat.
    "Nad vist otsivad mind," pomises Mike mu kõrval ja panin tähele et ta ei tahtnud pingilt tõusta "kas sa tuled ka?"
    Seda ma tõesti ei tahtnud teha.Ma ei tahtnud veel teistega rääkida.
    "Viisteist minutit on tunni alguseni aega." ütles Edward mu ees nagu andes mulle märku et mul polnud kuhugile kiire.
    "Äkki sa peaksid minema," ütlesin Mike'le "ma tahan üksi olla."
    Mike tõusis püsti ja vaatas Edwardit ootava pilguga.
    "Näeme hiljem." ütles Edward mulle mahedal häälel ja võttis suuna koolimaja poole.Mike'i näole tekkis rahulolevus kui Edward kadus kooli nurga taha.
    "Ma pean minema.Näeme varsti!" ütles ta naeratades ja lehvitades läks kiire sammuga seltskonna juurde.Niipea kui nad mu silmapiirist ära kadusid,nägin kuidas Edward sama nurga tagant kuhu ta oli läinud,nüüd uuesti välja ilmus.Vaatasin teda kogu selle aja kui ta mu poole kõndis.
    Kuidas keegi võis nii seksikas välja näha?
    Liiga ruttu oli ta tagasi mu juures.Ta istus mu kõrvale ja vaatas mind uudishimuliku pilguga.
    "See oli nüüd väga geniaalne trikk mida sa Mike'le tegid," ütlesin Edwardile tema kooli nurga taha peitupugemise kohta "sa oleksid sama hästi ka võinud pingi alla ronida-"
    "Ja ta ikka ei oleks aru saanud." vastas Edward ja itsitas vaikselt.See ajas ka mind natuke naerma.
    ---
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by CleiK Teis 9 Veeb - 17:46

    Very Happy Edward on siin üllatavalt ego. Aga see on nunnu ja naljakas (:

    CleiK
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 17
    Liitunud : 06/08/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by BellaCullenSwan Teis 9 Veeb - 19:21

    KIRJUTA EDASI Very Happy
    BellaCullenSwan
    BellaCullenSwan
    Moderaator

    Postituste arv : 4571
    Vanus : 29
    Liitunud : 23/03/2009

    http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by TwilightForeva- Teis 9 Veeb - 20:55

    Tead ,, SA EI TOHI INIMESI NIIMOODI PIINATA , palun kirjuta edasi ,muidu ma ei jää magama Very Happy
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Teis 9 Veeb - 22:00

    HAhah Very Happy
    enda arust ei jäänud see sugugi 'põnevasse' kohta Very Happy
    eks ma paari päeva jooksul üritan edasi kirjutada,nii siia kui ka vihikusse Very Happy
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Püh 14 Veeb - 18:05

    Head sõbrapäeva! Smile
    ---
    Jäime mõlemad korraga vaikseks ja vaatasime üksteisele otsa.
    "Sul ei ole külm?" küsis ta ja ta pilk käis üle minu.
    "Minul?" küsisin üle,nagu oleks meie ümber sadakond inimest ja ma poleks kindel et ta minult küsib.
    "Jah." vastas Edward ja vaatas mind natuke muiates.
    Mul oli külm.Õues polnutki nii soe nagu olin arvanud ja mulle ei meeldinud et tuul läbi mu kampsuni puhus ja mu ihu kananahale sai.
    "Hmm,polegi nii külm.Täna on täitsa soe." valetasin natuke talle kuna ma ei tahtnud kuhugile minna.Ta muigas laiemalt ja jäin mõtlema et kas mu näost on näha et mul on natuke jahe.
    "Sa siis väidad et sul pole külm?"
    Vaatasin talle ainult otsa ega vastanud midagi.Edward naeratas laialt ja libistas oma tumepruuni nahktagi seljast ära ja pani selle mulle õlgade peale.See oli külm ja ei soojendanud eriti.
    "Miks sa mulle selle andsid?" küsisin kuna nüüd pidin ta nahktagi ka soojendama.
    "Sul oli ju külm."
    "Ma nagu mäletan õieti,ma vastasin,et mul ei ole külm."
    "Su huuled on lillad."
    Hammustasin huult kui ta seda ütles.
    "See ei soojenda." vastasin ja tirisin nahktagi paremini õlale,et see ei kukuks.
    "Sa ei taha seda?" küsis ta ja sirutas käe,et annaksin tagasi.Tõmbusin natuke eemale:
    "Mul on su nahktagi soojendamine pooleli."
    Ta langetas käe meie vahele pingi peale ning naeratas.
    "Mis tund sul on järgmine?" küsisin,vaikust katkestades.
    "Filosoofia."
    "Kas seal on igav?"
    "Mitte eriti." vastas ta ja naeratas uuesti pimestavalt.Sellel hetkel mu tähelepanu Edwardist eemale köitis parklasse sõitev punane läikiv auto.Vaatasin natuke suu lahti,kuidas ülejäänud Culleni perekond autost välja tulid.Samal hetkel panin tähele,et Alice oli ka sööklast väljunud ja lähenes kiiresti Rosalie'le,Jasperile ja Emmettile.Mind pani see veel rohkem imestama et kõikidel olid valget värvi riided:Alice'l oli ilus valge kleit,pruunikas lühike mantel ja valged kingad,Rosalie'l valged teksad,müts ja jakike ,mille all oli tumehalli värvi pluus ja jalas samat värvi saapad.Emmettil oli tumesinised teksad ja valge jope ja Jasperil oli musta värvi püksid ja valge pikkadevarrukatega pluus.
    Imelik.
    "Mis on imelik?" küsis Edward ja keeras pea et näha sama suunda kuhu minagi.
    "Ma ju ei öelnud seda valjult...või ütlesin?"
    Edward keeras pea tagasi et mulle otsa vaadata ja siis mõtlikult kordas oma küsimust:
    "Mis on imelik?"
    "See,et terve su perekond on valgelt riides,sina kaasaarvatud ja minulgi on valget värvi kampsun.Ma ei kanna eriti valget."
    "Ehk täna on valge kolmapäev."
    Kehitasin ainult õlgu ja jälgisin kuidas need ilusad olevused koolimaja poole liikusid,kõik neli meid pingsalt jälgides.Kui nad koolimajja sisenesid,ütles Edward:
    "Sulle sobib valge."
    Naeratasin natuke ujedalt ja vastasin:
    "Ega sa ka paha välja ei näe."
    Ta hakkas naerma:
    "See oli küll viisakalt öeldud."
    Ta naer ajas mu kõhu seest õõnsaks.
    "Vaata,sa arvad endast ehk liiga palju." ütlesin naeratades,sest mulle meeldis see,kuidas ta naeris.Ta tõsines,kuid mitte väga:
    "Ma ei usu et ma selles Mike Newtonit ületan."
    Ta puhkes kohe peale seda öeldes uuesti itsitama.
    "Mis sul Mike Newtoni vastu on?" küsisin naljatades,kuid tahtsin ka päriselt teada saada.
    "Miks sa Mike'i kutsele ei soostunud?" vastas ta mu küsimusele küsimusega ja ikka veel valmistas miski talle lõbu.
    "Miks sa segasid ta küsimuse vahele?"
    "Sa ei vastanud mu küsimusele." ütles ta natuke lähemale nõjatudes ning naeratas.
    "Sa ka ei vastanud mu küsimusele."
    Ta ohkas dramaatiliselt,mis ajas mind natuke naerma ja siis nägin,et ta muutus tõsiseks:
    "Ta oleks kokutama hakanud ja poole lause pealt sõnad tagasi võtnud,"nüüd ta naeratas uuesti oma seksikat pahatahtlikku naeratust "ta ei oleks seda tahtnud ja oleks pärast kahetsenud...Ta peaks mind hoopis tänama."
    "Ta peaks sind tänama?" küsisin kulmi kergitades.
    ---
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Püh 14 Veeb - 20:36

    Paaaaluuuun edasi Very Happy
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by BellaCullenSwan Esm 15 Veeb - 12:47

    EdasiEdasiEdasiEdasi Very Happy
    BellaCullenSwan
    BellaCullenSwan
    Moderaator

    Postituste arv : 4571
    Vanus : 29
    Liitunud : 23/03/2009

    http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by TwilightForeva- Esm 15 Veeb - 16:54

    edasiiiiiii .
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Kolm 17 Veeb - 0:00

    Kaua veel Miss Swan. Tahaks lugeda midagi, muidu igav Very Happy
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Kolm 17 Veeb - 17:58

    ma üritan,ma üritan Very Happy
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Kolm 17 Veeb - 18:16

    tore Very Happy
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by TwilightForeva- Esm 22 Veeb - 11:23

    Edasii kirjuta pln .
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Esm 22 Veeb - 18:04

    oehhhhh
    "nördinud"
    Nii ootan uut põnevat jutukest ...
    Very Happy
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Esm 22 Veeb - 18:39

    Sad
    nääh,ära ole nörninud. Smile
    ma-ma üritan,
    ehk isegi homseks või täna saan kirjutatud? Smile
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Esm 22 Veeb - 23:16

    ei ole enam.. leidsin omale hea raamatu mida hetkel lugeda Very Happy
    ootan homset siis Very Happy
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by BellaCullenSwan Teis 23 Veeb - 8:19

    Mis see tähenda? Very Happy
    Mulle tuleb postkasti teavitus ja ma lootsin et ma saan lugeda -.-
    Edasiiii:D
    BellaCullenSwan
    BellaCullenSwan
    Moderaator

    Postituste arv : 4571
    Vanus : 29
    Liitunud : 23/03/2009

    http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Miss Swan Teis 23 Veeb - 15:05

    ---
    Edward ainult irvitas oma pahatahtlikku naeratust ega vastanud midagi.
    Hakkasin natuke muigama sest tema olemus oli midagi nii teistsugust mida ma ennem näinud pole.
    "Kas see Port Angelesi minek oli ettekääne,et Mike'le ära öelda või lähed sa päriselt ka sinna?" küsis ta natuke tõsinedes.
    "Miks ma päriselt ei peaks sinna minema?" küsisin kulmi kergitades.
    "Ega pole tore ära öelda kohtingule."
    "Ja see on midagi mida sa oled pidanud tegema?" küsisin,nüüd ise pahatahtlikult irvitades.
    "Miks sa lähed sinna?" küsis ta ja naeratas nüüd armsalt.
    "Ma lähen Clairega Spencerile sünnipäevakingitust ostma ja pealegi...Mike ei meeldi mulle sellisel tasandil.Ta on lihtsalt sõbrer."
    Edward muigas korraks kuid siis surus muige ära mis tegi teda veelgi seksikamaks:
    "Kas sulle meeldib siis keegi sellisel tasandil?"
    Punastasin ta tõsiselt esitatud küsimuse peale ja oleksin heameelega selle küsimusele mitte vastanud kuid ma ei saanud midagi parata,ta jälgis mind uudishimuliku pilguga.Punastasin veel rohkem.
    "Kas sa pead mind niiviisi vaatama?" pomisesin ja keerasin pea ära.Kui ta poole vaatasin,oli ta näol küsiv ilme.
    "Ma ei vasta sellele küsimusele."
    "Miks sa siis ei vasta?" küsis ta ja naeratas taevalikult.
    "See pole eriti sinu asi."
    Edward vaatas mind vaikides ennem kui midagi ütles:
    "Sulle meeldib Jacob Black?"
    "Ei!" hüüatasin et kogu kooliõu kajas.
    Edward noogutas natuke ja kuulsin kuidas ta mõmises:
    "Väga hea."
    Põsed endiselt punased,tõusin püsti:
    "Ma pean minema."
    "Sul on veel kümme minutit aega."
    "Veedan meelsamini need kümme minutit Ericu loba kuulates kui sinu imelikutele küsimustele vastates." ütlesin tõredalt.
    "Miks sa ei või sellel küsimusele vastata?" küsis ta ja naeratas natuke andekspaluvalt kuid ta kiusas mind.Sain sellest aru.
    "Mulle aitab." teatasin talle ainult ja kõndisin minema.

    Kui keerasin nurga taha,nägin Mike'i ja Ericut,Mike minu poole seljaga ja nägin et ta seletas midagi vihaselt.Mõlemad olid nii keskendunud et ei pannud minu ilmumist tähele,eriti Eric, kes oleks pidanud mind märkama.
    Kõndisin vaikselt nende poole ja kui ma üsna Mike'i selja taga olin kuulsin ta jutu vahelt minu ja Edwardi nime.Seisin nüüd täitsa Mike'i selja taga ja endiselt Eric ei pannud minu sealolekut tähele.
    "Siis see Cullen on nii närvidele käiv.Mul tegi sealsamas talle vastu lõugu lüüa aga kuna Abigail oli seal,ei hakanud ma loomulikult midagi tegema."
    Eric ärkas minu nime kuuldes ja läks mind nähes näost täiesti valgeks.Mike loomulikult ei pannud seda tähele ja seletas edasi:
    "Aga Abigail on armas."
    "Aitäh Mike." ütlesin,samas Ericule laialt naeratades ja Mike jäi tardnunult seisma ja siis keeras ennast ümber:
    "Oih - siin sa oletki...Me just - "
    "Rääkisite minust ja Edwardist." jätkasin ta lauset ja naeratasin sõbarlikult.Mind ei ajanud närvi et ta Edwardist paha rääkis.See oli kuidagi koomiline.
    Mike viskas Ericule vihase pilgu,et polnud minu tulekut tähele pannud millepeale Eric kehitas õlgu.Panin tähele et Ericu vahepeal värvi saanud nägu taaskord tõmbus mind vaadates näost valgeks ja ka Mike vaatas mind kahtlustava pilguga.Avasin suu et küsima hakata kuid Ericu tähelepanu hajus hetkeks ja siis kuulsin Edwardi mu selja taga ütlemas oma maheda häälega:
    "Tere."
    Mõlemad poisid pomisesid vastuseks midagi.Samas Mike'i käed tõmbusid rusikasse ja Eric taganes pool sammu.Keerasin ennast Edwardi poole.Ta naeratas mulle täiesti rahulikult.
    "Kas sul on veel mingi küsimus mis su hingel kripeldab?" küsisin natuke trotsilt.
    "Jah."
    "Küsi siis."
    Ta naeratas oma seksikat naeratust:
    "Kas ma saan oma nahktagi tagasi?"
    ---
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Alice21 Teis 23 Veeb - 15:11

    tänan Very Happy
    väga hea jutt..
    oehh....
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by TwilightForeva- Teis 23 Veeb - 15:19

    Veeeel .
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by BellaCullenSwan Teis 23 Veeb - 19:08

    Sa ei tea kui super see oli. veelveelveelveelveelveelveelveelveel Very Happy
    BellaCullenSwan
    BellaCullenSwan
    Moderaator

    Postituste arv : 4571
    Vanus : 29
    Liitunud : 23/03/2009

    http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

    Tagasi üles Go down

    Jutuke . - Page 11 Empty Re: Jutuke .

    Postitamine by Sponsored content


    Sponsored content


    Tagasi üles Go down

    Lehekülg 11, lehekülgi kokku 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

    Tagasi üles

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Sa ei saa vastata siinsetele teemadele