Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Tiffany elu: armastus, sõbrad

+7
Selena-gomez
missBella Cullen
merkkka
TwilightForeva-
Alice21
haly005
BellaCullenSwan
11 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by BellaCullenSwan Kolm 24 Aug - 21:41

19.OSA

Lennujaama ees ootas mind must auto, kuhu pidin istuma. Umbes 45 minutit hiljem , pärast Londoni kohutava liikluskeerise läbimist, peatus auto mulle juba ammu tuttava maja ees. Astusin välja ning vanaema oli juba uksel. Mu vanaema ei ole tüüpiline vanaema, kes kodus istub ja moosi keedab. Ta armastab disainerriideid ja kõike, mis on kallis ning tema õnneks saab ta seda ka endale lubada. Nooremana oli ta näitleja ning teenis miljoneid, vahetevahel kutsutakse teda veel praegugi mõnda pisemat osa mängima, see on samuti ka saladuseks mida ma kellelegi ei räägi. Kunagi sai pereringis kokkulepitud ning selle lubaduse murdmisest tuleks paksu pahandust.
''Tiffany, tere! Küll sa oled kasvanud,'' ütles vanaema ukse peal, kui ta mind nägi.
''Tere, vanaema!''läksin ta juurde ning kallistasin teda''Kuidas sul läinud on?''
''Vägagi hästi! Shadow on suureks kasvanud,'' ja nii kui vanaema oli koera nime maininud jooksid majast välja kuldne retriiver, kes asus hoolega kohe mu nägu lakkuma.
***
Pakkisin oma kohvrid lahti ja lugesin seina peal olevat lauset 'Be who you are and say what you feel. Because those who matter don't mind and those who mind don't matter.' See lause on mind alati inspireerinud, see on nii tõeline ja õige. Mõni hetk hiljem vaatasin kella ja otsustasin, et kell on piisavalt palju, et magama jääda. Saatsin veel koju sõnumi, et jõudsin kenasti kohale ning uinusin kuu valgel.
***
''Tere hommikust!'' sõnas vanaema Claire kui alla jõudsin,''Kuidas sa magasid?''
''Tänan, väga hästi!'' vastasin särades. Tundsin kuidas Inglismaa õhkkond mind juba muutis.
''Ja kas on sul ka tänaseks plaane? Mida sa arvaksid ühest poodlemis retkest mööda Londonit. Nii tavalised kui ka vintage poed?'' küsis Claire.
''Ma olen sellega vägagi päri. Ma lõpetan oma hommikusöögi ja panen end kohe valmis,'' vastasin.
''Ma ootan.''
Kugistasin oma kukli ning kohupiima mustikatega alla ning jooksin riideid vahetama. Otsustasin kena kleidi ning baleriinade kasuks ning lippasin alla, kus vanaema mind juba ootas?
''Ma olen valmis,'' laususin entusiastlikult ning me astusime uksest välja.



OUTFIT - http://www.polyvore.com/tiffany_for_my_story/set?id=34120925


Ja ei ma ei ole juurde kirjutanud ikkagi veel Very Happy
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Alice21 Nelj 25 Aug - 6:21

nii mõnus jutt Very Happy
Tahax veel..
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by bella19 Nelj 25 Aug - 14:04

my too
väga hea jutt
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by BellaCullenSwan Reede 24 Veeb - 23:32

20. OSA

Jõudsime poodidest tagasi siis kui hämardus. ''Ma palun meile toidu valmis teha,'' mainis vanaema.
''Ühe korraliku õhtusöögi vastu poleks mul tõesti midagi. Kas sa kutsuksid mind, kui süüa saab. Ma paneks asjad, mis me ostsime kappi ära,'' sõnasin. Claire noogutas nõusoleku märgiks. Sammusin trepist üles ja otse oma tuppa. Kuigi vanaemal oli paar koduabilist tassisin ise oma kotte, ma ei tahtnud tunda end nagu oleks ma rikas ja ära hellitatud. Tuppa astunud, viskasin kotid voodi peale ning avasin oma läpaka, tahtsin siiski veel ka oma sõpradega rääkida, jätsin msn'i avanema ja hakkasin kottide sisu laiali laotama. Olime ostnud nii riideid kui ka jalanõusid. Pidulikest riietest meeldis mulle enim kullakarva minikleit ja must kergelt sätendav rokilik kleidike. Pooletunniga olid kõik asjad kappi pandud ning liikusin arvuti taha. Loomulikult oli minuga rääkima hakan Meilu, kellele pidin kohe ülevaate tegema kõigist ostetud asjadest. Peagi kutsuti mind sööma ning pärast seda läksin magama.
***
Ärkasin põntsatuse peale vastu klaasi. Liikusin unise peaga tänava poolse akna poole ja vaatasin alla. Hõõrusin uskumatusest silmi ja vaatasin uuesti alla, kuid tõesti, mu akna all seisis Ashton, kes lehvitas. Avasin akna ja küsisin:''Mida sina siin teed? Kuidas sa tead, kus ma elan?''
''Maailm on väike, mis veel?'' vastas ta ning naeratas veetlevalt nii et mu hing pidi kinni jääma, ''Tegelikult mulle mainiti, et sa kolisid siia. Eks ühel tänaval saab kõik avalikuks.''
''Oot!? Sa elad ka siin tänaval...'' see oli mulle üllatus...suur üllatus.
''Kas sa jäädki nüüd siia akna peale tummalt seisma,'' lausus poiss naljatledes
Vahtisin teda veel mõni sekund, siis raputasin pead ja sõnasin:''Ei ma koohe tulen...Aga tule sina sisse.''
Jooksin ruttu vannituppa ning käisin pesus. Valisin omale kapist ühe lillelise suvise kleidi ning selle peale beežika eest lahtise kardigani. Jalga panin madalad kontsaga kingad....Ja paar hetke hiljem mõistsin, et kogu mu outfit pärines eelnenud poeretkelt. Kiirustasin tagasi vannituppa ning tegin kerge meigi. Hakkasin juba juukseid sirgendama kui märkasin, et juuksed ei vajanud sirgendamist. Neis olid suvised ja õrnad lokid, mis mulle imekombel meeldisid, tõmbasin juuksed vaid paar korda kammiga üle, ning lükkasin peavõruga taha. Olin valmis. Heitsin veel viimase pilgu peeglisse ning avasin toa ukse. Liikusin trepi poole ning märkasin, et Ashton toetus trepile. Ilmselt oli ta kuulnud mu kontsade klõbinat, sest ta pöördus ümber ning naeratas oma imelist naeratust, mis oleks isegi tuule vaibuma pannud. ''Hei!''lausus ta.
''Hei, ma loodan et sa ei pidanud väga kaua ootama,'' üritasin ennast kiiresti vabandada.
''Kui ka pidin siis oli see seda väärt,'' tundsin kuidas mu põsed õhetama lõid, ''Ma eeldan, et sa pole vist hommikust söönud. Lähme kuskile?''
''Ei ole,'' vastasin ja muigasin, '' kuhu sa mõtlesid minna?''
''Ma eeldan ka, et sa vist pole kuigi kaua Starbucksis käinud, nii et ma pakuks seda varianti.''
''See oleks ideaalne,'' vastasin ning me astusime uksest välja võttes suuna lähima Starbucksi poole.


OUTFIT - http://www.polyvore.com/tiffany_for_my_story/set?id=34121429&lid=331053

Heips, tean, et palju aega on möödas, aga leidsin end igavlemast nii et hakkasin juttu edasi kirjutama
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Mirana Laup 25 Veeb - 0:15

Lahe Smile Jätka! Very Happy
Mirana
Mirana
Videviku Fänn

Postituste arv : 832
Vanus : 27
Asukoht : Põhja-Jäämeri
Liitunud : 10/02/2012

http://www.google.ee

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Skinny Laup 25 Veeb - 1:44

Jätka :-)
Skinny
Skinny
Kuulus Videviku Fänn

Postituste arv : 2425
Vanus : 28
Asukoht : Hell was full, so i came back.
Liitunud : 06/06/2011

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by bella19 Teis 28 Veeb - 20:45

Jätka

Lahe lugu!
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Mirana Kolm 29 Veeb - 16:43

Millal jätkad? Very Happy
Mirana
Mirana
Videviku Fänn

Postituste arv : 832
Vanus : 27
Asukoht : Põhja-Jäämeri
Liitunud : 10/02/2012

http://www.google.ee

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by BellaCullenSwan Laup 3 Märts - 21:39

21. Osa

Hommikusöök möödus rahulikult. Ma arutasime ja uurisime üksteise elude ja sõprade kohta. Sain teada, et ta parimad sõbrad ei ole koolist vaid pigem väljast poolt, ta enda seltskonnast, kuhu nad inimesi eriti juurde ei võta, kõige vähem veel klassi- ja koolikaaslasi. Ent mind pani imestama, et ta oli nõus mind enda sõpradega tuttavaks tegema, mis mulle ka tegelikult kasulikuks osutuks, kuna ma ei tunne siin kedagi.
''Nii, et mida sa arvaksid kui sa tuleksid minuga homme õhtusele istumisele kaasa?'' küsis Ashton mult.
''Et siis, te teeksite erandi, sõprade tutvustamise koha pealt?'' pärisisn vastu.
''Küsimusele ei vastata küsimusega, kuid jah. Sa ei tunne ju tegelikult siin vist kedagi. Ning ma arvan et mu sõpradel ei oleks midagi selle vastu kui sa meiega liituksid.''
''Aga, eks ma siis tulen. Sobitan uusi tutvusi,'' vastasin ja naeratasin. Heitsin pilgu telefoni kellale,''Ma arvan, et tegelikult ma vist peaks nüüd tagasi minema. Me oleme juba päris hea mitu tundi väljas olnud. Ja ma vist unustasin mainida et ma ära lähen.''
''Olgu. Ma saadan sind,'' lausus poiss mahedalt.
''Tänan,'' vastasin ning me tõusime.
Jõudsime maja ette ning samal hetkel väljus uksest vanaema.
''Oi, tere Ashton ja Tiffany kui tore et sa oled selle meeldiva noormehega juba sõbraks saanud.''
''Pidage, te tunnete teineteist?'' küsisin hämmeldunult.
''Ma räägiksin kust me teineteist teame, kuid mul on hetkel kiire. Aga minge tuppa ja rääkige seal,'' lausus vanaema ning istus soliidsesse musta taksosse ning sõitis minema.
''Tuled?''
''Tulen,'' sõnas Ash naeratades.
***
Pärast pikemat lobisemist teadsin täpselt kuidas Ashton mu perekonda tundis. Oli selgunud ka see, et nooremana sai ta suhteliselt hästi läbi ka Ethani ja Natalie'ga. Ash rääkis mulle veel ka pisut Nat'i elust: pidudest, probleemidest suhetest, kõigest millest õde ennast nüüd kaugele hoidis.
Järsku märkasime kella ning noormees tõusis: ''Ma lähen hetkel, aga ole kella üheksaks valmis. Tulen sulle siis järele.''
''Oki, olen valmis,'' ütlesin ja naeratasin.
Ashton astus uksest välja ning sammus kodu poole. Vaatasin veel aknast välja ja lehvitasin talle.

''Nii kell on neli. Mul on täpselt viis tundi aega, et end valmis sättida,'' mõmisesin omaette. Loivasin vaikselt üles ning vahetasin riided mugavate kottpükste ja lohvaka T-särgi vastu. Viskasin ka juuksed üles krunni ning leidsin jalgade otsa mõnusad pehmed sussid. ''Nii mis veel.'' Märkasin laual oma MacBooki. Krabasin selle kaenlasse ja võtsin ka laualt iPodi ning liikusin alla elutuppa. Avasin läpaka ja panin selle diivanile, misjärel viisin iPodi docki ja panin sealt mängima oma lemmiku playlisti. Palusin endale tuua ka tassi kuuma šokolaadi ning hakkasin nautima muusikat, jooki ja internetis surfamist. Märkasin kella, kui Claire tuppa sisenes ja mind teretas.
''Ashton polegi siin?''
''Ei, aga ma lähen kahe tunni pärast tema ja ta sõpradega välja. Ent ma ei tea täpselt millal ma tagasi jõuan. Ma loodan, et sul pole selle vastu midagi,'' laususin Claire'le ning tundsin pisut piinlikust.
''Ei, loomulikult mitte. Ta on tore poiss, ja su õde-vend on ka tema ja ta sõpradega palju suhelnud seega pole midagi.''
''Oh super! Aitäh! Aga ma pean nüüd minema ja ennast korda tegema, ma olin unustanud kella vaadata,'' vabandasin ning läksin üles.

Üles jõudnud avastasin end suure probleemi eest. Ma ei teadnud, mida selga panna kuna mul polnud mingit aimu, kuhu me täpsemalt lähme, teadsin vaid et ma ei pea olema pidulikult riides. Seega valisin helehallid teksad ning kerge topi, mis ei olnud liiga sportlik, ametlik ega pidulik, vaid selline vahepealne igaks elujuhtumiks. Tõmbasin riided selga ning asusin meigi peale mõtlema. Kuna hommikune kerge jumestus oli siiski veel kenasti peal lisasin vaid silmadele kergelt hallikat ja musta tooni ning olin ka meigiga valmis. Tõmbasin tennised jalga ning kell oligi märkamatult saanud kolmveerand üheksa. Kuulsin all uksel koputust ning lippasin alla. Avasin ukse ning nägin seal seismas Ashtonit. Minu õnneks oli ka tema riietunud umbes samas stiilis kui mina, seega ei olnud ma riiete valimisega puusse pannud.
''Oled valmis minema?''
''Ikka''

outfit: http://www.polyvore.com/tiffany_for_my_story/set?id=34122541&lid=331053
http://www.polyvore.com/tiffany_for_my_story/set?id=34123617&lid=331053
ma eeldan et esimene outfit käib ka selle osa kohta, ei mäleta enam täpselt nii ammu tehtud Very Happy

Nii aga nüüd ma arvan et lähen rohkem aega, olen 23. osaga poole peal
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Mirana Püh 4 Märts - 0:34

Väga hea, jätka! Very Happy
Mirana
Mirana
Videviku Fänn

Postituste arv : 832
Vanus : 27
Asukoht : Põhja-Jäämeri
Liitunud : 10/02/2012

http://www.google.ee

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by BellaCullenSwan Laup 14 Apr - 1:46

22. OSA

Väljusime metroost West Hampstead'i jaamas ning hakkasime elumajade poole liikuma. Pärast viie minutilist jalutuskäiku jõudsime Ashtoni sõbra ukse taha. Peale pikka koputamist jõudis lõpuks uksele blond kutt, kes paistis umbes 19-aastane.
''Hey! Tulge edasi! Ash, ma vaatan et sa rikkusid meie kinnise ringi reeglit, '' ütles uus kutt.
''Hey! Nojaa, pisut. Aga,'' ei jõudnud Ashton oma lauset lõpetada.
''Aga ega alati võib erandi teha,'' poiss naeratas,'' eriti kui tegemist on nii kena neiuga. Mina olen Carl,'' sõnas ta ja ulatas mulle käe.
''Tiffany, meeldiv tutvuda!'' sõnasin kergelt punastades.
''Tulge sisse!'' hüüdis Carl ja liikus edasi elutuppa.
Võtsime Ashtoniga jalanõud jalast ning järgnesime talle. Elutoas oli veel pisut rahvast, viis tundmatut, neli poissi ja üks tüdruk. Minu hinnangul olid kõik umbes 17-19 aastased. Kui tuppa sisenesime pöördusid näod meie poole ning meile kõige lähemal istunud noormees tõusis püsti ning tuli meie juurde.
''Hey Ash!'' poiss noogutas ja naeratas mulle ning jätkas, ''mina olen Taylor ja sina oled vist Ashtoni uus tüdruk, keda ta on kõigi eest varjanud.''
''Eeeem,'' punastasin , '' seda küll mitte. Ma jõudsin siia Eestist alles paar päeva tagasi.''
'' Hehe, ära luiska Ash käis sul Eestis järel jah? Ma tean, et ta käis seal. Ma olen siiski ta parim sõber ja näen kuidas ta sind vaatab. Ma teen sõbrapilgul ja muul pilgl vahet''
Olin suhteliselt šokeeritud
''Taylor!?'' lausus Ash.
''Tegelikult saime me alles lennukis tuttavaks,'' sõnasin.
Oli näha, et Taylor tundis end pahasti, ''Ma vist olen parem vait.''
Läksime istusime koos teistega diivanile ning varsti teadsin kõigi nende nimesid ja vanust. Carl, blond kutt, kes uksele tuli oligi 19, Taylor, Ashi parim sõber, oli 18, mustapäine tüdruku nimi oli Sharlene ning ta oli 17-aastane ning kolm ülejäänud poissi olid Tom, 18-aastane, Dan 17-aastane ja David 19-aastane. Olin taas seltskonnas pesamuna, kuid tundsin, et tean neid inimesi terve igaviku. Mind võeti kohe omaks ning mind võeti väga kiirelt omaks.

***

3. oktoober

Olen elanud Londonis pisut alla aasta. Marko püüab vahel ühendust võtta, kuid siin kaugel on teda palju kergem ignoreerida. Paar korda on mu pere mul ka külas käinud ning loomulikult on kaasas olnud ka mu pere uusim liige. Mu väiksed õde ja vend, Liisa ja Tommi, juhtus nii, et ema ootas kaksikuid, kuid siiski on meie peres rohkem naisi. Oma emaga saan taas hästi läbi ning ta on andestanud mulle minu halva käitumise kuna ta mõistis kõike, mis oli juhtunud. Ka Marion on õnneks paranenud ning ta kolis tagasi oma ema juurde. Enamus mu õhtuid möödub uute sõpradega väljas olles, kuid ka teistega suhtlen veel pisut.

Täna on mu sünnipäev ning saan 16-aastaseks. Vanematega on mul pidu juba peetud, kuid täna õhtul tähistan koos sõpradega. Ashtioniga oleme saanud väga lähedaseks, kuid me ei ole siiski midagi enamat kui väga head sõbrad. Pärast Taylori kommentaari meie esimesel kohtumisel ei ole julgenud keegi seda teemaks võtta ning seega ei ole miski arenenud, kuigi vahest tundub mulle et Tayloril oli õigus.

Koputus, kuna kedagi polnud rohkem majas läksin ust avama.
''PALJU ÕNNE!'' kiljus Kelsey mulle ukse peal ning kallistas mind.
Kelsey oli 17-aastane ning töötas pisut ka modellina, tänu oma tohutule ilu. Tüdruk oli tohutult sõbralik ning usaldusväärne ning selle pärast olid meist ka saanud väga head sõbrannad.
''Noh, mis tunne on 16 olla?''
''Kuule täitsa sama. Ei tunne nagu, et hallid karvad juba pähe kasvaks,'' Kelsey naeris, ''Aga tegelikult arvasin ma, et Ashton tuleb mulle vastu.''
''Tema käib sul alati järgi. Ma hakkasin tujutsema ja ütlesin et tahan ise su kohale vedada,'' ta naeratas laialt ning pilgutas silma, ''Või tahtsid sa veel enne Ashiga midagi teha ?''
''LÕPETA!'' naersin, ''Sa ju tead, et meie vahel ei ole midagi.''
''Kes teab, kes teab.''
Tegin solvunud nägu ning pahvatasime mõelmad naerma. Kelsey võttis mul käest kinni ning tiris mu välja, siis surus ta mu taksosse, mis maja ees seisis ning istus ise ka sisse.
''Oodake paar hetke. Ma seon tal silmad kinni ning siis võime asuda sõitma sinna, mille aadressi ma enne andsin,'' pärast lause lõpetamist võttis Kels salli ning sidus selle mu silmadele, ''nii on pisut põnevam.''

http://www.polyvore.com/sharlene_for_my_story/set?id=34121017&lid=331053
http://www.polyvore.com/kelsey_for_my_story/set?id=34124181&lid=331053
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Mirana Laup 14 Apr - 15:03

Jätka! Razz
Mirana
Mirana
Videviku Fänn

Postituste arv : 832
Vanus : 27
Asukoht : Põhja-Jäämeri
Liitunud : 10/02/2012

http://www.google.ee

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Alice21 Laup 14 Apr - 17:15

Edasiiii :p
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Mirana Laup 14 Apr - 18:35

Millal u. jätkad?? Wink
Mirana
Mirana
Videviku Fänn

Postituste arv : 832
Vanus : 27
Asukoht : Põhja-Jäämeri
Liitunud : 10/02/2012

http://www.google.ee

Tagasi üles Go down

Tiffany elu: armastus, sõbrad - Page 3 Empty Re: Tiffany elu: armastus, sõbrad

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele