Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

+3
Hennu
AliceTwilight
Hennu2
7 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA! - Page 2 Empty Re: Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

Postitamine by Hennu2 Püh 26 Juun - 21:47

Oi jah, ja jutt on siin:

Pealkiri on Sünnipäev.


On reede õhtu. Ootan, millal mulle järele tullakse. Mu sõbranna Triinul on täna sünnipäevapidu. Ülehomme saab ta 21.
Triinuga oleme sõbrannad juba 10 aastat. Tutvusime, kui mu vend kolis tema ema juurde. Ta on minust 2a noorem. Enam me nii tihti ei kohtu aga lahutamatud oleme sellegipoolest. Suhtleme igapäev kas telefoni või interneti kaudu.
Panin selga omale musta miniseeliku, valge topi, teksatagi ja kõrgekontsaga saapad.
Aga kuna on talv peab ka jope panema.
Järsku kostab õuest automürin.
"Lõpuks ometi" pomisesin ja läksin välja.
Autos istusid mu vend Kaspar, vennanaine Silvi ning venna kasulapsed Kaia ja Margus.
"Tsau" ütlesin. Teised teretasid vastu.
Olin terve tee vait. Polnud jututuju. Eriti Margusega, kes vahepeal küsis minult, kuidas läheb? Kehitasin ainult õlgu.
Point on et ma olen tast täiega sisse võetud aga tema millegipärast ei taha minuga suhet. Ja me läksime paar kuud tagasi ka tülli ja ma polnud teda sellest ajast saadik näinud.
Sõitsime natuke üle tunni. Puhkemaja asus Jõgevamaal.
Me pidime igaüks andma kingiks 5 eurot kuid avastasin et mu rahakott jäi koju. Vend ütles et pärast maksad siis mulle tagasi.

2 tundi hiljem.

Pidu on täies hoos. Rahvast on üsna palju. Muidugi, enamus oli mu jaoks võõrad.
Ma olen juba üsna palju joonud. Tuju on hea ja tantsida on hea. Isegi Margus ei riku mu peotuju.
Järsku keegi koputab mu õlale. Ümber pöörates näen ühte kutti. Ta sirutab käe ja ütleb: "Tere. Sa oled Raili jah? Ma Kristo. Kas tuled tantsima?"
Ma surusin kätt ja vastan: "Kust sa mu nime tead?"
Nägin et Margus vaatab meid kahtlustavalt.
"Triin ütles. Kas tuled?"
Siis ma naeratasin talle. "Jah, ikka."
Me tantsisime 3 tantsu järjest ja siis pidin saama puhata.
Jõin veel natukene ja tahtsin minna lugu vahetama. Kuna makk oli üsna kõrgel, pidin toolile ronima. Ja veel oma kõrgete kontsadega. Ja juhtus nii, et kui ma hakkasin alla tulema, libastusin ja kukkusin toolilt maha. See oli päris valus. Ja veel nikastasin oma jala ära.
Siis ilmus kohale Margus, kes mind püsti aitas. Tahtsin toolile istuda aga ma ei saand ühe jala peal toolini. Margus aitas mind.
"Kui hullusti viga said?" küsis ta.
"Vist väänasin jala välja. Hullult valutab"
Peale seda läksime koju ära. Margus vedas mu autoni. Ta viis oma pere enne koju ja siis viis minu.
Ta vedas ka mu tuppa süles ja pani voodisse. Siis tõi ta mu jalale jääd ja hoidis seal.
Natuke aega olime vait.
Sis küsisin: "Kas me oleme endiselt tülis?"
Ta ainult kehitas õlgu.
Ma rääkisin edasi: "Pole minu süü, et ma tookord ägestusin. Saad aru. Ma läksin armukadedaks. Sa ei arvestanud minu tundeid kui mingi plikaga..." Hingasin sügavalt. "Loogiline, et ma muutun kadedaks. Sa ju tead mu tundeid ja mina ei saa midagi parata et ma nii tunnen. Margus. Vaata mulle otsa!"
Ta vaataski.
"Ma armastan sind. Armastan. Ja ma tean, et ka sul on minu vastu mingeid tundeid, muidu poleks sa tookord minuga maganud. Ja mis sellest vanusevahest. Või mida su pere arvab.
Ma palun sind. Anna meile võimalus." Ma tundsin et hakkan kohe nutma.
"Võimalus tõestada, et me väärime üksteist. Et keegi ega miski ei tule me vahele. Et meie suhe toimib. Sa oled mulle väga tähtis. Palun. Ma vajan ja armastan sind nii väga, et see teeb haiget kui ma sinuga olla ei saa. Armastan." Viimase lause ma sosistasin. Seejärel sulgesin silmad.
Natuke aega oli vaikus.
Sis Margus võttis mul käest. Tegin silmad lahti ja me vaatasime üksteisele tükk aega otsa.
"Sul on õigus. Me ei peaks lahus olema. Ka ma vajan ja tahan sind. Ka mina armastan sind. Väga."
Ma olin rõõmus. Ma kallistasin teda. "Oh Margus. Ma armastan sind ka."
Siis me suudlesime.
Kui väike kukkumine välja arvata, oli täna mu elu parim päev!"

//Alice21'le - auhind läheb teele homme!
Hennu2
Hennu2
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 127
Asukoht : Tartu, Eesti
Liitunud : 14/12/2010

Tagasi üles Go down

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA! - Page 2 Empty Re: Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

Postitamine by bella19 Laup 27 Aug - 11:08

Lahe jutt oli Airi
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA! - Page 2 Empty Re: Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

Postitamine by Alice21 Laup 27 Aug - 11:18

njh Very Happy kuigi ma lootsin et hennu seda ei avalda Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA! - Page 2 Empty Re: Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

Postitamine by AliceTwilight Laup 27 Aug - 14:13

Päris äge jutt Smile
AliceTwilight
AliceTwilight
Moderaator

Postituste arv : 1739
Vanus : 24
Asukoht : Pärnu
Liitunud : 02/01/2011

http://kertulorents@hot.ee

Tagasi üles Go down

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA! - Page 2 Empty Re: Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

Postitamine by Alice21 Laup 27 Aug - 15:31

on ta jeh..
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA! - Page 2 Empty Re: Auhinnaline võistlus - Kirjuta lõbus jutuke! VÕITJA!

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele