Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Minu jutt

3 posters

Go down

Minu jutt Empty Minu jutt

Postitamine by Jacob-black Laup 8 Aug - 19:14

Ma ka siis kirjutan,enda jutu siia.Ärge pange tähele kirja vigu. Very Happy .
Jacob-black
Jacob-black
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 183
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 21/07/2009

http://liahis.forumotion.net/

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Jacob-black Püh 9 Aug - 0:28

---
Vaatasin, korraks kella ja märkasin,et kell oli juba pool kaheksa,kutsusin Berle ja Joshuat, et nad alla tuleksid.
Joshua on minu vanema vend ta on kaheksateist.Ta hüüdnimi on Josh.Vahest on tunne,et ta pole minu vend vaid parim sõber.Viimasel ajal on ta kogu aeg La pushsis olnud.
Berle,minu kaksikõde,kuid kõik arvavad,et me oleme lihtsalt õed,mitte kaksikud.Berle on rohkem see ''bad girl'' moodi.Ta on alati poistega jne...hmm...vahet erilist meil tegelt pole ka, ma ka vahest poiste kampadega jõlgun ringi jne...
Läksin Joshua juurde ja küsisin:''Kelle autoga lähme?Minu subaruga või siis sinu Lexusega'' vastus oli kiire ja selge''Muidugi subaru,mis loll küsimus?Subaru palju etem kui Lexus ju'' naeratasin võidukalt ja võtsin võtmed.Tõmbasin tennised jalga ja läksin autosse.Käivitasin auto ja olime kooliparklas viie minutiga.Vaatasin parklas ringi ning leitsin koha musta džiibi ja roosa porshe vahel.Parkisin sinna.Lülitasin auto välja ja läksin istusin autokapoti peale,mida tegin alati kui jõudsime kooli liiga vara.
Vaatasin ringi ja nägin,et džiibi roolis olev tüüp oli päris ilus.
Ta kahvatu nahk ja heledad riided ,tõid esile tema kuldpruunid silmad ja süsimustad juuksed.
Kuulsin kellegi itsitamistselja taga ja pöörasin ennast ringi, ning nägin et Berle itsitas.Ta tuli minu kõrvale istuma ja lausus:''Mmm...Emmett'' Emmett pööras pea meie poole ja naeratas :'' Ilus,tuge ja hõivatud.sul pole mingit lootust, saada Rosalie vastu,ta on nagu mingi supermodell.''ta itsitas jälle ja läks, siis tüdrukute juurde.Võtsin koolikoti ja läksin tundi.Esimene tund oli füüsika, siis kaks matemaatikat ja bioloogia.
Bioloogia tunnis lisandu meile uus õpilane Eragon.Kuna minu kõrval oli ainuke vaba koht siis pidi ta istuma minu kõrvale.''tere,Magneta-agneta,Võisiis lihtsalt Agneta.''naeratasin talle sõbralikult ja ta vastas''tere,Eragon.Meeldiv tutvuda Agneta''ta naeratas vastu ning tund algas.Me pidime tegema paaris tööd tunnis.
''Oota näita korraks oma paremat kätt''märkasin tal seal mingit imeliku kujundit.Ta ulatas oma käe kõhklevalt ja ma nägin,et tal oli peopesas mingi sümbol.''See on meie pere mingi traditsoon,et igal ristimisel tehakse ristitavale selline sümbol peopessa''ta võttis oma käe ära ja ma ei hakanud teda sellega tüütama.Tund mdus väga kiiresti.
Läksin klassist välja ja nägin ,et vend ootas mind, jooksin venna juurde ja me läksime sööklasse.Võtsime toiduning läksime lauda kus istusid juba: Mike,Eric,Ben ja Angela.
Sõin aeglaselt, otsides Eragoni.Lõpuks leitsin ta üles,ta oli just toidu võtnud ja otsis kohta kuhu istuda,lehvitasin talle ja ta tuli meie juurde.,,Tere kas võib teiega liituda?''kõik noogutasid ja ta istus minu kõrvale.
Märkasin,et Josh vaatas hajevil eemale.Vaatasin selja taha ja nägin Rosalie't,muigasin oma ette ja kuulsin et Angela hakkas seletama :''Cullenid,te ei suudaks,nende suhteid lõhkuda''vaatasin vennale otsa ja küsisin: '' kas sa mõtled sama mis mina?'' Josh muigas ja me laususime korraga:''pole ühtegi paari,kelle suhet me rikkuda,ei saaks''hakkasime vennaga naerma ja nägin silma nurgast,et Mike ja Angela jälgisid meid.
Märkasin,et Emmett vaatas meid.Naeratasin talle ja ta lehvitas mulle,lehvitasin talle vastu.Rosalie märkas seda ja saatis mulle mürgise pilgu.Pöörasin pilgu ära ja pöördusin Eragoni poole:''Kuule Eragon, mis tund sul hakkb.??'' Eragon pööras ennast minu poole ja vastas:''Ee...kehaline...vihkan kehalist...''ta turtsatas.
Nägin silmanurgast,et Berle tuli sööklasse koos Jessica'ga.Urisesin vaikselt enda nina alla:''Berle...Sa ära isegi mitte mõtle selle peale.''Ma ei tea kuidas,aga ma sain ta mõtteid lugeda ja need polnud eriti head Eragoni jaoks.Kuulsin kuidas Angela kokutas:''Agneta,kuidas sa suudad...oma õe peale vihane olla...teda vihata...oma õde?'''angela oli segaduses.''Sa ei tunne teda, ta võib vabalt praegu võtta ja Eragoni lhtsalt ära kasutada...Eragon vaata ette.''Josh jõudis vastata enne mind.Saatsin talle tänu pilgu ja ta naeratas.
Vaatasin Eragoni ja ootasin tema vastust.''Ee...Okey no ma üritan...kui ta ainult ei flirdi...flirtimisele ma vastu ei saa''Vaatasin Venda abi paluva pilguga.
Märkasin,et Berle liikus meie poole.''Kuule Eragon lähme, ma näitan sulle kus on riietusruum.''sikutasin poissi pluusis ja ta tõusis püsti ning järgnes mulle.Viisime nõud ära ja ma saatsin ta riietusruumideni ja ise läksin edasi muusika klassi.
Ma olin seal esimest korda,sest otsutasin natukene muusikat õppida.Ja oj imet mind pandi istuma just tema kõrvale.
---
mis te arvate kas kirjutan edasi?
Jacob-black
Jacob-black
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 183
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 21/07/2009

http://liahis.forumotion.net/

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Miss Swan Nelj 13 Aug - 0:54

hmm..
kui seda lugesin,oli osad kohad head,osad segadustekitavad,eriti need mõtetelugemised vms.
aga ma ei tea,äkki sa solvud,vabandan ette ära,kuid naersin mitu minutit järjest peategelase nime peale Very Happy
aga kui sa edasi kirjutad,püüa siis jutuga mitte segadustekitavaks minna Very Happy
niiet,veel ei oska öelda,kas jutt oli rohkem hea või halb.Esimese osaga ei saagi kohe teada Wink
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Jacob-black Nelj 13 Aug - 12:32

okey.ma sain nime mõtte oma söbrannalt kelle nimi on Agneta,kuid ma algul arvasin,et ta on Magneta,niisiis saigi Magneta-Agneta XDMa ise ka irvan selle üle niiet...Ma vb täna kirjutan edasi,rohkem neid segadustekitavaid koht ei tule...vist...Smile
Jacob-black
Jacob-black
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 183
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 21/07/2009

http://liahis.forumotion.net/

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Jacob-black Nelj 13 Aug - 23:45

Nii teine osa siis
---
Läksin koha peale ja hakkasin asju kotist välja võtma.''Tere,sa uus siin?Minu nimi on Emmett,võid alati abi paluda kui vaja.''Ta oli veel armsam kui ma mäletasin ja veel nii hästi kasvatatud.Vastasin talle vaikselt ''Tere Emmett,ma olen Magneta-Agneta,aga kutsu mind Agnetaks.Ma vihkan kui mind täisnimega hüütakse.''Emmett naeratas ja vaatas mulle silma, tema toffeepruunid silmad puurisid minu omadesse,ta pööras pilgu ära ja ma võtsin lauliku kotist välja ning istusin Emmetti kõrvale.Ta jälgis igat muu liigutust ning uuris mida ma teen.Lõpuks tund algas ja ma sain ta pilgu alt ära.
Võtsin kotist vihiku ja hakkasin sinna noote kirjutama,nootidest sai viis ja viisist meloodia.
''Härra Cullen!'' Võpatasin õpetaja karmi hüüde peale ja tundsin,et keegi võpatas ka minu kõrval.''Kas teil häbi ei ole?Küsige kohe vabandust!'' vaatasin kuidas õpetaja Emmettiga õiendas ja üritasin aru saad mida ta tegi.''Annad andeks?''Küsis Emmett, kui õpetaja oli ära läinud ''Jah muidugi...aga mida sa üldse tegid,et ta nii vihaseks sai?'' Ta vaatas mulle imestusega otsa ''Kas sa tõesti ei pand mitte midagi tähele?''raputasin pead ''Hmm...okey, ta ei kannata välja kui poisid on tüdrukutele liiga lähedal ja tema arvates olin ma sulle liiga lähedal.'' jäin korraks mõtlema kui lähedal on läheda?''Aga kui lähedal on lähedal...'' oih kas ma tõesti ütlesin selle välja? Tundsin,kuidas põsed hakkasid õhetama ja ma keerasin pilgu nootidele,kuulsin,et Emmett naeris vaikselt.''No mida sa punastad?''küsis ta sarkastilisel toonil.
Jacob-black
Jacob-black
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 183
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 21/07/2009

http://liahis.forumotion.net/

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Miss Swan Reede 14 Aug - 0:10

üsna lahe jutt Smile
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Jacob-black Reede 14 Aug - 15:28

okey,ma millalgil lähi ajal kirjutan edasi
Jacob-black
Jacob-black
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 183
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 21/07/2009

http://liahis.forumotion.net/

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by bella19 Nelj 16 Juun - 15:47

Võiksid veel kirjutada
Ja see lähi ajal on umbes aasta või nii Very Happy
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by bella19 Laup 27 Aug - 18:30

Sa võiksid edasi kirjutada
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Minu jutt Empty Re: Minu jutt

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele