Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

+26
Twilight♥
Marion
TwilightForeva-
kellllu
BellaEdward
-Lollypop-
Getuu
Marion.
SikiOlen
CreziWampire
Hanna
Coldskin55
Nukuke93
Didyme M. Sharpe
Celly
WeLoveTwilight
Twilightˇˇ
bigfan
ArestedBoy
liis
mannununnu
Eleanora
Kikael
TearsDontLie
Cliche
Rikkie
30 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by TwilightForeva- Kolm 18 Nov - 12:06

Mulle meeldis see kõige rohkem ,,kus bella seal bioloogia klassis peaaegu minestab ja pärast edward ta sinna arsti juurde viib . Ma ei tea miks see mulle kõige rohkem meeldib ja meelde kõige paremini jäi .. Kahju et seda osa filmis ei näidatud Sad
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Marion Laup 27 Märts - 17:26

TwilightForeva- kirjutas:Mulle meeldis see kõige rohkem ,,kus bella seal bioloogia klassis peaaegu minestab ja pärast edward ta sinna arsti juurde viib . Ma ei tea miks see mulle kõige rohkem meeldib ja meelde kõige paremini jäi .. Kahju et seda osa filmis ei näidatud Sad
gaazh, ma olin nii pettunud, et seda filmis polnud. Sad
ja nõustun kõigi eelnevatega. suurepärane kirjanik.
Marion
Marion
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 234
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 06/08/2009

http://www.orkut.com/Main#Home?rl=t

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 28 Märts - 0:42

Kõige rohkem meeldib mulle selle raamatu ja üldse terve saaga juures, et seal on mõlemat. Romantikat ja põnevust. See raamat näitab, et ka "koletistel" on helgem pool. Armastav pool. Sest isegi inimestest toituvatel vampiiridel on hingesugulased. See raamat pani mind rohkem huvituma romantilisematest raamatutest ja juttudest. Mulle on hakanud meeldima kirjutamine. Peamiselt fanfictionisse videviku järjekaid. (www.fanfiction.net soovitan). Tänu sellele raamatule oskan ma poole paremini inglise keelt, sest kuna mulle meeldib videvik, siis loen fanfictionist jutte ja need on inglise keelsed. Ka see on minu arust hea, et see on kellegi vaatanurgast. Tänu sellele on rohkem kirjeldatud Bella tundeid ja seda, mis temaga juhtub jms. Ja kindlasti meeldib mulle raamatus see, et Cullenid on "taimetoitlased". Kõik vampiirid ei pea olema koletised. Ka see on hea, et on kasutatud igasuguseid romantilisi väljendeid. Kasvõi see "And so the lion fell in love with the lamb". Või, mis mulle eriti meeldis "For the first time in almost a century, I felt hope."
Dvj, jutt läheb juba natuke pikaks.
Üks asi veel: Ma ei suuda Stephenie Meyerit ära tänada, et ta selle suurepärase saaga kirjutas Very Happy


Viimati muutis seda Twilight♥ (Püh 28 Märts - 15:54). Kokku muudetud 1 kord
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Forever&Ever Püh 28 Märts - 11:39

Kui ma saaksin, ma varastaks Meyeri ajud endale. Nii geenius ei saa lihtsalt üks inimene olla, aga mul on nii hea meel, et Stephenie on. (:

Häh, kirjuta ikka pikalt, mulle meeldib lugeda. Smile
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Alice21 Laup 24 Apr - 21:18

Twilight♥️ kirjutas:Ja kindlasti meeldib mulle raamatus see, et Cullenid on "taimetoitlased". Kõik vampiirid ei pea olema koletised. Ka see on hea, et on kasutatud igasuguseid romantilisi väljendeid. Kasvõi see "And so the lion fell in love with the lamb". Või, mis mulle eriti meeldis "For the first time in almost a century, I felt hope."

täitsa nõus Very Happy

ja ma lisaks veel et mulle meeldis raamatus ka see kui bella bioloogias ära minestas ja see kõik mis seal toimus Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by TwilightForeva- Püh 25 Apr - 20:29

Alice21 kirjutas:
Twilight♥️ kirjutas:Ja kindlasti meeldib mulle raamatus see, et Cullenid on "taimetoitlased". Kõik vampiirid ei pea olema koletised. Ka see on hea, et on kasutatud igasuguseid romantilisi väljendeid. Kasvõi see "And so the lion fell in love with the lamb". Või, mis mulle eriti meeldis "For the first time in almost a century, I felt hope."

täitsa nõus Very Happy

ja ma lisaks veel et mulle meeldis raamatus ka see kui bella bioloogias ära minestas ja see kõik mis seal toimus Very Happy

nõus Very Happy
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by merkkka Püh 27 Juun - 15:12

Ma olen Videviku vist miljon korda läbi lugenud Very Happy , kunagi ei saa mul sellest küllalt . Üks õhtu ei tulnud mul und ning mõtlesin, et loen natuke Videvikku, kuid ma unustasin ära, et homme on kooli päev ning kella. Lugesin ja lugesin järsku avastasin, et väljas on valge, vaatasin kella ning kell oli kuus läbi hommikul . Kui ema tuli äratama ütlesin, et mul on paha olla ( tegelikult oli kaa , sest ma ei olnud üldse maganud öösel) ning kui ema tööle läks lugesin raamatu lõpuni ning läksin magama :p . Ma olen Videviku saagast täiest sõltuvuses Wink
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 15:21

Mul ka nii olnud, et öö läbi olen mõnda videviku osa lugenud, aga kooli olen ikkagi läinud Smile
Mul pole magamatus mingi probleem. Nädal aega järjest ka üleval olnud Very Happy
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by merkkka Püh 27 Juun - 15:29

Veab mõnel :p ,
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 15:33

merkkka, kelllel ja miks?
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by merkkka Püh 27 Juun - 15:44

Twilight♥️ kirjutas:merkkka, kelllel ja miks?

Sinul Very Happy , sest sul pole magamatus mingi probleem Smile
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 15:59

aa Smile
Harjuta Very Happy
Mul sellega algas, et kooli ajal enne kolme magama ei läinud Very Happy ja siis saab neli tundi magada ja lõpuks pole sul ka sellega probleeme enam Very Happy
Aga ma ei tea, vb oleneb inimesest Smile
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by merkkka Püh 27 Juun - 16:03

Twilight♥️ kirjutas:aa Smile
Harjuta Very Happy
Mul sellega algas, et kooli ajal enne kolme magama ei läinud Very Happy ja siis saab neli tundi magada ja lõpuks pole sul ka sellega probleeme enam Very Happy
Aga ma ei tea, vb oleneb inimesest Smile

Ma arvan , et oleneb inimesest Razz
Ma olen ränk unekott , sel suvel pole vist enne kella 12 hommikul ülesse saanud . Very Happy Very Happy
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 16:09

ma hetkel ka kaks päeva pole maganud Smile
Ja und ka ei ole Very Happy
Eile öösel vaatasin mõlemad filmid ära, + veel A nightmare on elmstreedi Smile
Ja siis üleeelmine öö vaatasin ka filme ja siis lõikasin ajakirjadest pilte ja panin seinapeale Very Happy
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by merkkka Püh 27 Juun - 16:13

Twilight♥️ kirjutas:ma hetkel ka kaks päeva pole maganud Smile
Ja und ka ei ole Very Happy
Eile öösel vaatasin mõlemad filmid ära, + veel A nightmare on elmstreedi Smile
Ja siis üleeelmine öö vaatasin ka filme ja siis lõikasin ajakirjadest pilte ja panin seinapeale Very Happy

EiHästi . Väga mugav elu .
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 16:14

juhtub kui und ei ole Smile
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Alice21 Püh 27 Juun - 19:19

vabseeh... mõnel tegevust aga jätkub Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 19:25

Jätkub jätkub Very Happy
Nüüd kui teisipäeval linna lähen, siis saan jälle ööseks tegevust juurde, kui mõne videvikuga seoses ajakirja leian D:
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Alice21 Püh 27 Juun - 19:34

veab sul Very Happy
ma ei satu eriti tihti linna, et midagi põnevat osta Sad
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 19:48

Ega ma ka eriti tihti ei käi.. Vahepeal Smile
Ma linnast 25 km kaugusel Smile
Kui kaugel sa linnast elad?
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Alice21 Püh 27 Juun - 19:54

mingi 40 või rohkemgi vist
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 21:30

Siis jh kaugemal..
Aa, ja üks asi veel, mis meeldis, oli see, et kui Bella seal arsti juures olles komistas ja siis seal oli, et Carlislel pole vaja teada, et tema tasakaalupuudulikusel pole mingit seost õnnetusega. Vms Smile
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by twilight-forever<3 Püh 9 Sept - 17:00

Mulle meeldis et seal väljendab ta Edwardi nägu ja et seal on põhjalikumalt kirjeldatud.
Ausalt öeldes meeldis mulle terve see raamat!!
twilight-forever<3
twilight-forever<3
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 39
Vanus : 26
Asukoht : minu tuba .... :D
Liitunud : 09/09/2012

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele