Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

+26
Twilight♥
Marion
TwilightForeva-
kellllu
BellaEdward
-Lollypop-
Getuu
Marion.
SikiOlen
CreziWampire
Hanna
Coldskin55
Nukuke93
Didyme M. Sharpe
Celly
WeLoveTwilight
Twilightˇˇ
bigfan
ArestedBoy
liis
mannununnu
Eleanora
Kikael
TearsDontLie
Cliche
Rikkie
30 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Rikkie Esm 22 Dets - 20:37

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?


Stephenie Meyer ilusate väljendite kasutamine, nagu näiteks kui Edward ütles: Ja nii armus lõvi talekesse, mis oli tõeliselt hea näide.
S. Meyer kasutas väga lihtsalt sõnavara, minu jaoks vähemalt, mille tõttu oli väga kerge lugeda.
Huvitav- ólemas põnev algus ja lõpp.
Jutu sisu- kõik see oli nii ilus, vampiir armub inimesse. Nii tore oli lugeda, kui võrd armastab Edward Bellat, kuid salaja ihaldab teha verd, kuid siiski armastab ja saab sellest veremaaniast üle.
Igakord kui lugesin raamatut küsisin: mida ta teeb nüüd? Mida ta ütleb? jne
Tunnete lahti seletamine- Bella puhul eriti, kuid vahest oli keeruline temast aru saada. Mulle paistis nagu tüdruk, oli valmis kõigeks kas või kalli inimese tappa, vaid selleks et olla Edwardiga koos, vähemalt mul tundus nii.

Rikkie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 54
Liitunud : 07/12/2008

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Cliche Teis 23 Dets - 11:47

ot; tallekesse *
Ja, mulle ka meeldis tema hea sõnavara mis oli õudsalt ilus ja kirjeldas kõike ka vapustavalt hästi!
Kuna üldiselt ma loen hästi palju raamatuid, siis on vähe neid,kus on kõik väga põhjalikult ära kirjeldatud ja kus on kasutatud ägedaid väljendeid mis lausa panevad muigama. Mitte pahaselt vaid noh, heameelest vms.
Ja siis see tunnete kirjeldamine, see oli ka äge (y)
J.K.Rowling kirjeldas Harry Potteris tärkavat koletist kuuendas osas Ginny vastu ja see pani ka muigama, aga see on jälle offtopic.. Niiet jahm ..

Ja kõige rohkem meeldis mulle raamatus see, kui James ja need tulid põllule, kui nad mängisid pesapalli;
See kui James ja Bella olid seal tantsustuudios .. Mm, lihtsalt äge oli ette kujutada seda kõike Smile

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by TearsDontLie Nelj 1 Jan - 18:27

Jah , kõik oluline on ära öeldud , aga mulle meeldis see , et neid sündmusi oli pääris ppalju , ja üldse ei läinud igavaks , ja koguaeg oli tahtmine mõnda kohta ülelugeda , see oli hea , Very Happy

Ja meeldis veel , et ta nagu kirjeldas kõike nii täpselt , ja sa said nagu üsna täpselt endale seda ette kujutada , Very Happy

suppper rraamat , kuid inglisekeels on parem lugeda , Wink
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Kikael Nelj 1 Jan - 21:15

Seal oli midagi sõltuvust tekitavat. Ühtegi igavat kohta ei olnud. kõik kiskus edasi lugema. Põnevus, põnevus, põnevus.
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Eleanora Reede 2 Jan - 13:04

Mulle ei meeldinud see, et oli palju kasutatud "vana rahu ise" ja ühes kohas oli vist "oli Charlie oli". Tõlkija oli teinud meeletult vigu ja sõnu lausetes oleks võinud panna paremasse järjestusse.
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by mannununnu Laup 3 Jan - 20:34

mulle meeldis ,et midagi selles raamatus tekitas sõltuvust . Kell on 3 öösel, silmad vajuvad peaaegu kinnni ,
mina ikka loen , siis lõpuks panen raamatu käest ja üritan magama jääda , poole tunni
pärast avastan ma jälle et loen . ja nii saabgi see raamat ühe päva/öö-ga läbi . see oli täiuslik raamat ,
film oli ka ok , aga liiga palju asju oli vahelt ära jäetud
ja film oli palju külmemaks tehtud , polnud hoolivust ja armastust nagu raamatus .
Olen kuulnud ,et raamat on inglise keeles parem , aga minu arust polnud eesti keelsel ka viga .
see raamat ,tekitas endas sellise kirjaniku tunde , et tahaks ise ka kirjanikuks saada .
see muutis mu maailma , arvamust maailma kohta . Supppper .
mannununnu
mannununnu
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 2
Vanus : 28
Liitunud : 03/01/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Eleanora Laup 24 Jan - 19:50

Minus tekitas "Videvik" sellise sõltuvuse, et järgmise 10 aasta jooksul on mul mitu raamatut väljas;D
Ühte kirjutan hetkel , sõbranna kiitis, et see on imehea.
Teise mõtte sain hiljuti.
Kolmanda sain hiljuti, kuid juba suvel mõlkus see mul mõtetes.
Neljanda olen teinud paljudes järjekates, kuid pole esimesest peatükist kaugemale jõudnud. Nii et selle võtan ma kooli esseeks.

Ma olen juba väiksest saati olnud suurepärase fantaasiaga(isegi mu algklassiõps ei tea, kelleks ma tulevikus võin saada) Aga "Videvik" tõi need küljed mul esile ja nüüd ma olen raamatutest sõltuvuses!(see ei tähenda, et poleks ennem olnud)

"Videvik" muutis mu maailma. Tänud Stephenie Meyer!
Olen nüüd oma igava kõne ära pidanud ja oma mõtted valla lasknud.
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by liis Püh 1 Veeb - 17:30

Jaa..täpselt, ma olen ka sõltuvuses täielikult nendest raamatutest! Ma ei ole kunagi varem midagi nii kaasahaaravat ja mõtlemapanevat lugenud, ma ei saanud öösiti sellepärast magadagi, mõte jooksis pidevalt...kirjeldused on nii elavad, et tunned ise umbes seda, mida Bella. Ja raamat on PALJU parem kui film! Olen täiesti nõus sellega, et film oli "külmem" ja nende sooja armastust ei olnud nii palju näha kui seda, kui palju nad üksteist vajasid. Minus jätkus ka see kirjutamissoov, kuid ma usun, et midagi nii originaalset on raske välja mõelda. Kui ma ka kirjutaksin midagi, siis oleksid seal raamatus kindlasti märgata jäljed "Videvikust" või "Noorkuust". Niiet, ma ei kirjuta parem. Ootan aga huviga eestikeelset "Päikesevarjutust"...

liis
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 20
Liitunud : 21/01/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by ArestedBoy Püh 15 Märts - 21:16

See pealkiri kutsus mind lugema .

ArestedBoy
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 21
Liitunud : 15/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by bigfan Püh 5 Apr - 16:45

jaa, minu arust oli ka neid kohti hästi palju, mida tahtsin mitu korda üle lugeda. ja kõik väga tähtis oli ka kirjas, mida üldse filmis polnudki. Ja polnud ühtegi kohta, kus oleks mõelnud, et oh ma ei viitsi enam lugeda. ma iga päev lausa ootasin, millal saaks jälle raamtut minna lugema, ja ei tahtnud raamatut üldse käest äragi panna. Smile
bigfan
bigfan
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 17
Liitunud : 30/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Twilightˇˇ Püh 5 Apr - 20:28

Mina avastasin ,,Videvik"-u täna sellele,et koguaeg räägiti kui hea raamat see on.Alguses loen,panen kõrvale,mõtlen et ei viitsi(hetkel on sellise mõtte pärast KOHUTAVALT häbi Embarassed ).Kuid kui jõudsin pesapallimängu kohale,haaras mind täielik põnevus.Ma lausa neelasin neid vapustavaid kirjeldusi,mida kirjanik raamatusse pannud oli.Hiljem noppisin mõned seigad raamatust välja-enda mõtetesse ning igal vabal ajal mõtlesin neile.
S.Meyer'ile SUURED tänuavaldused!Te muutsite mu mõtteviise ning tänu ,,Videvik"-ule ka suurema osa mu elust ning arusaama vampiiride kohta.Tänan!
Twilightˇˇ
Twilightˇˇ
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 192
Vanus : 27
Liitunud : 23/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by WeLoveTwilight Püh 12 Apr - 9:23

Mulle meeldisid ka täiega tema hea sõnavara. Kui ma seda lugesin sattusin sellisesse sõltuvusse, et ükspäev lugesin seda kella 3:00 -ni. Mõtlesin küll magama minna, aga ei viitsinud end liigutada. Nii põnev raamat lihtsalt. Razz
Tahaks juba täiega teisi osi ka lugeda. Ma ei saa isegi kohustuslikku kirjandust lugeda, kuna eelistan lugeda videvikku 2. korda läbi.
WeLoveTwilight
WeLoveTwilight
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 21
Vanus : 28
Asukoht : Eesti Pärnu
Liitunud : 12/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Celly Teis 14 Apr - 19:08

Mulle meeldis ka sõnavara:) Ja nagu eelpool öeldud tekitas see mõningast sõltuvust. Lugesin oma sõbranna raamatu ühe õhtuga läbi. Ning lõpp sellest on loetud salaja öösel teki all mobiilivalguses Embarassed
Celly
Celly
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 7
Vanus : 28
Liitunud : 14/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Didyme M. Sharpe Kolm 6 Mai - 13:00

Mind vaimustas saaga juures ilmselt kõige rohkem karakterite erinevus, inglise keelne sõnavara, Bella-Edwardi suhe ja kindlasti ootamatud pöörded tegevustikus.
Kõige rohkem meeldis mulle Breaking Dawn-i viimane pool (Bella vaatepilgust).
Didyme M. Sharpe
Didyme M. Sharpe
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 332
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn
Liitunud : 06/05/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Nukuke93 Nelj 14 Mai - 17:03

Mulle meeldis see, et see raamat tõesti liigutas mind. Need väljendid, mida kirjanik oli kasutanud olid niivõrd lihtsad, aga nad mõjusid. Ma jumaldan seda kuidas lugedes hakkasid peopesad higistama, tekkisid vaheldumsi külma- ja kuumavärinad ning pisarad voolama hakkasid. See raamat on nii haarav, et lugedes on pidevalt selline "liblikad kõhus" tunne... Igaühe jaoks, kes romantikat armastab, on Videviku saaga lihtsalt ideaalne!

Nukuke93
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 2
Vanus : 31
Asukoht : Elva
Liitunud : 14/05/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Coldskin55 Püh 17 Mai - 15:09

Mulle meeldis see et Edward suutis oma kiusatusele ei öelda.

Coldskin55
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 1
Liitunud : 12/05/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Hanna Kolm 3 Juun - 10:49

no ma olen uus siin, aga see selleks;P
Filmi polnud ma varem näinud ja raamatut ei olnud ka lugenud,kuid kuulnud vist olin. Ja peale filmi vaatamist,lugesingi ma löpuks esimese osa "Videviku" läbi. Tean jh , et alles aga noo, hea seegi.
Seee esimene osa meeldis minule ikkka nii vägaväga,kuna tavaliselt ma raamatuid ei loe mitte üldse. Parim ja lemmik raamat- sisu ja köik see kuidas see oli kirjutad olii nii hea. Thaks juba teist osa lugeda:D
Aga lemmikumad kohad raamatust olidki nood kus nad ikka üksteisele armastust avaldisid ja ns sellised romantilised kohaad. Nii meeldis hea oli lugeda..Wink
Hanna
Hanna
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 13
Vanus : 31
Asukoht : võru
Liitunud : 03/06/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by CreziWampire Esm 13 Juul - 18:40

Mulle meeldis , et hsti palju omadussõnu oli kasutatud , tekkis super ettekujutlus .
CreziWampire
CreziWampire
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 20
Vanus : 28
Asukoht : Võru
Liitunud : 07/07/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by SikiOlen Laup 25 Juul - 11:34

Mulle meeldis et seal väljendab ta Edwardi nägu ja et seal on põhjalikumalt kirjeldatud
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Marion. Teis 4 Aug - 14:29

Meeldis see Bella mõttemaailm ja et raamat on minavormis kirjutatud ning kõik need väljendid.
Ja kõige lemmikumad olid muidugi Edwardi ja Bella romantilised kohad , mida ma pisarsilmi lugesin.
Minujaoks maailmaparim raamat. I love you
Marion.
Marion.
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 30
Asukoht : ...
Liitunud : 01/08/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Getuu Teis 4 Aug - 15:12

Raske sõnadesse panna .

Lihtsalt superlemmik I love you
Getuu
Getuu
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 9
Vanus : 27
Asukoht : Tallinn , Nõmme .
Liitunud : 04/08/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by SikiOlen Teis 4 Aug - 21:22

Getuu kirjutas:
Raske sõnadesse panna .

Lihtsalt superlemmik

sama
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by -Lollypop- Teis 1 Sept - 14:09

Mulle meeldis see terve raamat Very Happy Aga parimad kohad olid pesapall ja kui James teda taga ajas Very Happy .

-Lollypop-
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 4
Liitunud : 31/08/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by BellaEdward Laup 24 Okt - 9:04

pesapall Very Happy

BellaEdward
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 2
Liitunud : 24/10/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by kellllu Teis 27 Okt - 12:42

Mulle otseselt meeldis yltse see terve raamat;Smile
Aga lõpu poole oli eriti huvitavat teksti;Smile!!

kellllu
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 4
Liitunud : 20/10/2009

Tagasi üles Go down

Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem? Empty Re: Mida sulle meeldis selles raamatus kõige rohkem?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele