Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Mida sa teeksid kui...

3 posters

Lehekülg 19, lehekülgi kokku 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 17 Mai - 21:54

edward raputas sind kergelt.kuid siiski sa ei teinud sellest välja.hiljem tundsid,kuidas pehmed padjad sinu all vajusid...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 17 Mai - 22:07

Nägin unes kuidas ma kivil seisin.Vaatasin kuidas Jonathan ja keegi tüdruk kõndisid metsas,käest kinni.Tüdrukul oli valge pikk kleit ja loor.Jonathan pani mind tähele ja lehvitas mulle.Ma lehvitasin tagasi.Jonathan tõstis tüdruku loori ja tundsin selle tüdruku ära.Ta oli Esmelie.
Tegin järsku silmad lahti.Nägin aknast,et öö oli.Tundsin kuidas Edward mu kõrval ennast nihutas.
"Kas sul läks uni ära?" sosistas ma mulle kõrva.Keerasin ennast tema poole,kuid see oli raske.Nägin,et mu kõht oli kasvanud.
"Ohh,vaata kõhtu." sosistasin vaikselt ja tundsin Edwardi külma kätt kõhu peal.Ta naeratas mulle ja suudles mind kergelt.
"Edward,kas sa oled mõlenud,kas mulle tuleb mingi võim,kui ma vampiiriks saan?" küsisin talle silma vaadates.See oli raske,kuna kuuvalgus paistis mu peale ja see häris mind nägemast.
"Olen küll."
"Kui tuleks,milline võim tuleks?" küsisin ta käest samal ajal kui võtsin at ümbert kinni.Ta võttis samuti.Nägin et ta mõtles...

(kirjutan edasii Very Happy)

"Tõesti ei tea." ütles ta natukese aja pärast.
"Nojah...eks me siis näeme." ütlesin ja Edwardil läks selle lause peale lõug krampi.
"Edward.See on tõsiasi.Minust tuleb sinusugune,kunagi."
"Kunagi.See ei tähenda vähe üle aasta pärast." ütles ta ikka veel lõug krampis ja ta hingas sügavalt,rt mitte närvi minna.
"Sa tead väga hästi mida ma mõtlesin." ütlesin.
"Mida täpsemalt siis?"
"Kui Alice on näinud,et ma 18 aastaselt muutun,siis järelikult mulle juhtub midagi.Halba." ütlesin tõsiselt.
"Ei!" sisistas ta ainult.
"Sinuga ei juhtu midagi.Ma luban."lisas ta natukese aja pärast ja silitas mu juukseid.
"Hmm,kas kõlbab ma käin maja peal jalutamas?" küsisin.
"No olgu.Jasper ja Emmett on suurestoas koos-" hakkas ta mulle seletama kuid ma panin käe ta suu peale.
"Sa alati seletad ära,kes kuskil on,kui ma lähen maja peale öösel kõndima.See see mõte ongi,et ma kontrollin,kas kõik on kodus." ütlesin muiates ja võtsin käe ta suu pealt ära.
"Aga ma võiksin sulle sama hästi siin kõik ette loetleda." muigas ta seda öeldes.
"Aga mulle on põnevam.Tuled kaasa?"
"Mida sa arvasid?" ütles ta muiates ja tõusis püsti.Üritasin püsti tõusta ,ja Edwardi abiga sain voodist välja.Läksime koos allakorrusele.All ,suurestoas oli Jasper,Emmett ja Jonathan.Jonathan,kes magas diivanil,istus oma magamiskohal ja ajas poistega juttu.
"Ooo,milline kõht juba!" hüüdis Emmett naerdes.Naeratasin ja sasisin juukseid paremini.Istusime Edwardiga teisele diivanile.
"Tore ,et üle pika aja on keegi naine ka seltskonnas." ütles Jonathan muiates.Edward põrnitses teda natukest aega,kuid ta nägu muutus sõbralikumaks.
"Kus siis kõik on?" küsisin nüüd uniselt.
"Tüdrukud läksid Emmetti ja Rosalie majja.Ega sind ei häiri ,kui nad Esmelie kaasa võtsid?" küsis Edward.
Raputasin nõutult pead.Neil oli oma maja.
"Nad oleksid su kaasa võtnud,kuid nad ei äratanud sind ülesse." rääkis Emmett.
"Einojah, rasedaid naisi ei lubata pizaamapeole." ütlesin nördinult.Kõik mehed toas hakkasid naerma.Vaatasin neid solvunult,sest polnud naljana võtnud.
"Palun vabandust." ütles Edward mulle mind kallistades.
"Mhh,kus Carlisle on?" küsisin,kui tuli meelde,et ta on ka kuskil.
"Raamatukogus." ütles Jasper.
"Ahsoo."
Nägin,et Jonathan mõtles midagi ja see häiris ta hinge.Nägin,et Edwardgi vaatas teda silmanurgast...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Esm 18 Mai - 17:58

siiski pöörasid tähelepanu sellelt ära.
"ära muretse,küll tuleb veel pidzaamapidusid teil."vastas edward su kerge ohke peale.
"jah.ega ma väga selle pärast muretsegi..."
"etu!"ütles nüüd ärevalt edward."kas sa oeld unustanud?"
"mille?"küsisid imestunult.ahhetasid."kuidas ma selle võisin unustada!"
"paistab,et sul tuleb üsna pea pidzaamapidu.koos esmelie,alicei,rosalie,esme ja ehk ka nende kahe selliga."ütles ta kõhtu hoides.
"ehk siis pidzaama-tüdrukuteõhtu.kuidas ma sain pulmad ära unustada?!"ahhetasid veel korra."palun,ära pahanada."
"sa ei pea siin vabandama.sul on olnud muid vajalikke mõtteid.mina olen ju see,kes sind hoiab hõivatuna pereloomisega."naeratas ta kergelt.
"aga siiski.pulmad on juba järgmine nädal!reedel!"
"sinna on veel aega 10 päeva.rahune.ära mine närvi.see pole ehk lastele hea."
"jah.selels suhtes on sul õigus."ütlesid vaikinedes,sestr märkasid,et teised olid jäänud vait ja vaatasid teie poole.neid oli hakanud teie jutt huvitanma...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Esm 18 Mai - 18:15

"Edward?" küsisin uuesti.
"Mis on?" küsis ta mu käest kinni võttes.
"Äkki lükkaksime pulmi edasi?" küsisin väga ettevaatlikult.
"Nojah,sul tuleb ju alla kuu aja pärast sünnipäev ka." muigas ta seda öeldes.
Naeratasin häbelikult.
"Mis sa sünnipäevaks tahad....sellist mida muud kui Edward sulle anda võiks?" naeris ta seda öeldes.
"Emmett!" hüüdsin solvunult ja kõik hakkasid naerma...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Esm 18 Mai - 18:17

(emmett ütles?)

"kas mu kink sulle ei sobiks siis?"ütles edward nüüd muiates.
"kõik mis on sinult,on justkui mu unistus."naeratasid...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Esm 18 Mai - 18:24

(ûtles jah) Very Happy

"Ärgeee!" hüüdis Emmett.Jasper ja Jonathan hakkasid naerma.
"Mis kell on?" küsisin .
"Pool kolm." vastas mu küsimusele Jonathan.
"Sa ei ole unine?" *küsis Edward mu käest.Raputasin pead.
"Näljane?" küsis uuesti.Raputasin pead.
"Aga hemantogeeni võiksin võtta." ütlesin muiates...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Esm 18 Mai - 18:29

"tule siis,lähme carlisle juurde."ütles edward ja hakaks sind kaasa tirima.üle õla näitasid viivuks emmettile keelt.
edward kopurtas vaiskelt carlisle uksele,kuigi sa teadsid,et ta teeb seda vaid viisakusest.carlisle oli teid juba kindlasti kuulnud ,kui te alles all korrusel rääkistie.
"sisse."kuulsid teda vaevu kuuldavalt.
"etul on tuju hematogeeni järgi."ütles ta muiates sind vaadates...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Esm 18 Mai - 18:49

Punastasin.
"Ma tulen kunagi su punastumisest puudus tundma."sosistas Edward mu kõrva.
Carlisle oli juba kaevanud sahtlist hematogeeni välja ja pani laua peale.Edward käis seda võtmas ,tänasime ja läksime tasakesi toast välja.Tegin paki lahti,ja asusin sööma.Edward muigas mu kõrval,võttis mind sülle ja juba me istusime suurestoas diivanil.
"Oh,mis see veel on?" küsis Jonathan meie käest.
"Hematogeen."pomisesin täissuuga.Nägin et Edward viskas teise ,palju väiksema paki Jonathanile.Jonathan avas selle ja hakkas sööma... Very Happy

(ma siis kirjutan edasi ,kui sa ei kirjuta Sad )

"Hea." pomises Jonathan täissuuga.Mul sai ühest juba isu täis ja pea hakkas kergelt ringi käima.
"Tahad pikali visata?" küsis Edward mu käest.Noogutasin ainult ja läksin pikali.
"Etu ,sa süüa ei taha?" küsis Emmett mult kui ta tugitooli istus.Tõstsin pead ja vaatasin talle otsa.
"Miks sa seda küsid? küsisin kulmu kortsutades,arvates et ta viskab mingit nalja.
"Mul tuli lihtsalt toiduvalmistamise tuju peale." ütles ta muiates.
"Oh,Jonathan tegigi sind naiselikumaks!" hüüatasin ja kõik hakkasid naerma,väljaarvatud Emmett ,kes mulle kesksõrme näitas.Näitasin talle naerdes tagasi.
"Tead,mehed.Teiega on hea rääkida." ütlesin ja tundsin ,kuidas keegi kõhus mind jalaga lõi.Võtsin kõhust kinni.Kõik vaatasid mind silmad suurtena.
"Pole midagi,poiss lõi." ütlesin naeratades.Kõik vaatasid mind suu lahti.
"Poiss?" küsis Edward mu käest.Noogutasin ainult.
"Aga...kust sa tead?" küsis Jasper mu käest.Vaatasin Edwardile otsa ,kes vaatas mind segase pilguga.
"Kas see teine on ka poiss?" küsis Jonathan.
"Teine on tüdruk." ütlesin naeratades.Kõik vaatasid mind uuesti suud lahti...

(kirjutan edasi,igav on)

"Etu ,nüüd räägid mulle." ütles Edward mulle hämmastunult.Tõusin istuma ja panin käed mu kõhu peale.
"Ma ei tea ,ma nagu tunnen,et siin on poiss ", hõõrusin kõhu vasaku poolt "ja siin on tüdruk." hõõrusin kõhu paremat poolt.
"Kas sa oled täiesti kindel?" küsis ta nüüd võttes mu ümbert kinni.Panin pea ta õlale ja noogutasin.
"Kas nii oli eelmine kord ka?" küsis Jasper mu käest.Raputasin pead.
"Me tegime seda põksimistesti,siis saime alles teada." ütlesin Jasperile ja ta vajus mõttesse.
"Ma teadsin,et te saate kolm last!Ma nagu sellesmõttes võitsin kihlveo!" hüüatas Emmett natukese aja pärast.Muigasime Edwardiga ,kuid nägin et Edward mõtles midagi.
"Mida sa mõtled?Kas sa kuuled juba väikeste mõtteid?" küsisin ta käest kinni võttes.Ta vaatas mulle otsa,naeratas mu lemmiknaeratust.
"Ma kuulen midagi,kuid ma ei saa sellest veel aru.Nad mõtlevad.." lõpetas Edward ja hakkas naerma.
"Mida nad mõtlevad?" küsisin nüüd kergelt paanikas.Ta hakkas silitama teise käega mu juukseid ja ma rahunesin maha.
"Nad mõtlevad praegu väga segaseid mõtteid ja eesti keeles." ütles ta natuke muiates.
"Eesti keeles?Aga ,kas nad inglisekeelt ka hakkavad rääkima?"
"Jah,hakkavad küll." ütles ta mulle naeratades.Ohkasin ainult ja vaatasin teistele otsa.
Jasper kuulas meie vestlust,mõtlev nägu peas.Emmettil oli rahulolev nägu ,et tal oli õigus.Jonathan kuulas ka meie juttu ,kuid ta muigas.Mind häiris see,et ta muigas omaette.
"Mis sa naerad?" küsisin talt natukese aja pärast...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Laup 23 Mai - 15:38

(sorrrryyyy)

"lihtsalt,vana asi tuli meelde."ütles ta sulle tagasihoidlikult naeratades.
"ja kas sa räägiksid selelst?meil on veits igav."ütlesid uuesti,sest asi hakkas sind huvitama.
"noh,sellessuhtes,et mu pere rääkis ,kui raske võib olla pool-vampiiridega.ma olin täiesti võimatu."ning ta turtsatas naerust kergelt selle peale.
"aga,räägi meile oma elust."ütlesid talle.tegelikult rohkem eesmärgiga,et osaliselt olla valmis selleks,mis võib edasipidi tulla esmelie ja nende kahe suhtes.
"ma mõneti isegi mäletan hetki enne oma sündi."ütles ta vaikselt ja mõtlikult.
"enne sündi?"küsisid üle imestuses ja heitsid pilgu edwardile.
tuindsid,kuidas kaks väiksekest sind kõhus togisid ,nagu mingi märgina...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Laup 23 Mai - 17:39

"Noh ,ma nägin nagu midagi und...nagu enda tulevikku." seletas Jonathan meile.Neelatasin ja vaatasin Edwardile otsa,kes arvatavasti luges Jonathani mõtteid,juhul,kui ta meile kõike välja ei räägi.
"Mida sa siis nägid?" küsin sosinal.
"Ma pole enam nii kindel,kuid ma.." jättis ta lause pooleli ja nägin et Edward läks vihasemaks.
"Mida?!Mida sa nägid?" hüüatasin.Edward läks juba päris endast välja.
"Ma nagu ei mäletanud eriti seda,mida ma nägin,kuid kui ma Esmelied nägin,tuli mulle meelde." ütles ta vaikselt,et vaevu kuulsin.Edward tõusis raevunult püsti.
"Sa nägid Esmelied omas tulevikus?" küsisin väriseval häälel.Jonathan noogutas ainult...
Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Laup 23 Mai - 22:47

"mida sa tema kohta nägid?"küsisid äreval toonil.taaskord heitsid pilgu edwardile,kes paitis olevat üsnagi rahutu.
"ma ei tea,kas räägin.see ehk ei meeldi teile eriti."ütles ta ,libistades pilku pidevalt üle teiste nägude.
"palun,ära piina mind.ütle,mida sa nägid?"olid sa juba teda peaaegu palumas.
"noh...ma nägin et mina ja esmelie oleme paar..."ütles ta need sõnad raskelt välja ja sa tegid kergelt ehmunud näo...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Laup 23 Mai - 23:44

Ta vaatas Edwardit,oodates et Edward närvi läheks.
"Ma nägin und..."lõpetasin lause kui kõik mind vaatasid.Neelatasin ja jätkasin lause lõpuni:
"Et sina ja Esmelie ...abiellusite."
Jonathan vaatas natuke üllatunult,kuid mitte nii,nagu Edward.Ohkasin ainult ja Edward võttis mu ümbert kinni.Kõik istusid vaikselt oma kohtadel.Vaikuse rikkus Emmett,küsides... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Teis 26 Mai - 17:33

"kas te veel esmeliele meest pole valinud?"küsis ta.
vaatasid talle tigedalt otsa:"kas sa arvad,et me teeme oma tütrele sundabielu?"
"eiei.lihtsalt,et ka tal on veel lootust esmeliega või mitte."ütles ta jonathani poole noogutades,endal rahulolev irve näol.
"kui sa arvasid,et see on mingi õnnestunud nali,siis sa eksid!"ütlesid ja JÄID SILMAPILKSELT VAIT NING SOLVUNULT VAATAMA ensa ees olevat põrandat...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Teis 26 Mai - 21:45

"Olgu,ma lihtsalt küsisin." Emmett pomises seletuseks.
Näen kuidas Carlisle tuleb treppidest alla.
"Kuidas siis siin läinud on?" küsis ta naeratades.
"Arutleme siin,et arvatavasti Jonathan ja Esmelie kunagi abielluvad." ütles Emmett irvitades.Kuulsin kuidas Edward natuke hakkas urisema ja Jonathan langetas pilgu piinlikult enda jalgadesse...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Nelj 28 Mai - 14:00

carlisle ainult muigas veidi selle peale ja küsis siis sinu käest:"kas tunned ennast hästi?"
"jah,üsnagi."
"kas sa magada ei tahaks?sa peaksid siiksi puhkama."küsis ta veidi mureliku näoga.
sel hetkel hakkasid tundma veidi rakset rammestust.
"tule,ma viin su üles."sosistas edward sulel kõrva.
"ei ma lähen ise."ütlseid kangekaelselt,kuid siiski poole trepi peal keeldusid su jalad sind edasi vedamast.edward vaid muigas veidi,ning viis su süles voodisse...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Reede 29 Mai - 20:43

Pikutasime voodis.Ma olin väsinud,kuid teadsin et ma ei jää magama.
"Kuule,jää nüüd ilusti magama." sosistas Edward mu kõrva.Raputasin pead.
"Mul ei ole und." pomisesin vaikselt.Kuulsin kuidas ta kergelt ohkas.
"Sa pead magama.Lapsed-" hakkas Edward mulle seletama ,kuid ma segasin ta lausele vahele:
"Ma tean.Aga ma ei saa midagi teha,et mul und pole."
"Kas kuum piim aitaks?" küsis ta muiates.Vaatasin talle otsa ,et aru saada,kas ta mõtles seda naljana.Ohkasin.
"Sa tead,et mulle ei maitse soe piim."
"Oh,vabandust."
"Miks sa vabandasid?" küsisin muiates.Ta muigas mulle täiuslikult tagasi.
"Aga sooja kakaod ma võtta." ütlesin natukese aja pärast.Edward naeris korraks.Ta tõusis püsti ja ma haarasin talt käest kinni.
"Ma tulen sinuga kaasa."
Edward viis mind oma süles allakorrusele ja pani mind ettevaatlikult maha ja keegi jooksis kiljatades mu jalgadesse.
"Emme!Issi!" hüüatas Esmelie,kes meie jalgu kallistas.Edward võttis ta naeratades oma sülle,kuna ma ei suutnud võtta.
"Kallike!Kuidas tädi Rosalie ja onu Emmetti kodus siis ka oli?" küsisin Esmelied kallistades.Nägin,et Rosalie ,kes istus Emmetti süles,naeratas meile.Naeratasin tagasi.
"Seal oli lahe.Emme ja issi,millal me kolime?" küsis Esmelie naeratades...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Esm 31 Aug - 20:39

"sellest räägime homme,kui emme on rohkem puhanud."ütles edward esmeliele selgitavalt.
"ma lähen enda tuppa."ütles esmelie ja jooksis kiiresti oma tuppa.

(samal ajal la pushis)

"grissu,muidugi sa võiksid siia tulla.ja etu ka suht tahaks sind näha.millal sa siia jõuad?oh sul juba piletid ostetud?tore!no olgu,siis näeme.tsau!"lõpetasin kõne grissuga.
kuulsin kedagi enda selja taga hiilivat.
"lõpuks tulid sa tagasi kallis."pöörasin ennast aeglaselt ümber ja kiljatasin.see oli billy,ja ta naeris,kui am lõpuks kergelt näost õhetasin.
"vabandust,ma arvasin et sa oeld jake."ütlesin kergelt hingeldades.
"ma peaksin teile ehk meelde tuletama,et ma elan ka siiski veel siin.te paistate seda olevat juba unustanud."ütles ta kergelt naljatades.
"aa,see mis eile õhtul juhtus,siis ma vabandan selle pärast."naeratasin vabandavalt...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Esm 31 Aug - 20:55

"Te olete noored veel.Nautige elu." Ta naeratas ja tegi sõbralikult silma.
"Olgu." noogutasid kergelt naeratades ja istusid diivaniääre peale.Vaatasid ümberringi.
"Kus Jake muidu on?"
"Metsas.Ta peaks ka kohe tagasi olema." ütles Billy sulle ja läks kööki.
Tundsid kuidas sa palju rõõmsamaks läksid,kui said teada et ta peaks igahetk uksest sisse sadama.Jäid teda ootama.Paari minuti pärast otsustasid telefoni Jake'i tuppa viia.Tuppa astudes seisis su ees Jacob.
"Oh!" suutsid sa vaevu öelda.
"Tsau kallis." ütles ta sulle naeratades ja võttis sult ümbert kinni.
"Kuidas sul läks?" küsisid kui te embasite.
"Nüüd läheb suurepäraselt." vastas ta seksikalt muiates.
"Seda on tore kuulda." ütlesid ainult ja ta suudles sind.
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Teis 1 Sept - 9:04

"mulle tuleb sõbranna külla.pean talle vastu tulema.võin autot laenata ?või tuled kaasa?"
"ma parem saadan sind.kus ta ööbib."
"ma mõtlesin...et ta võiks etu juures olla.cullenid ju ei pahandaks..."ütlsein veidike kõhklevalt."ja etu oleks kindlasti õnnelik teda nähes."
"no olgu.hakkame minema?"
"jah."

(mõne aja pärast)

jõudsime cullenite maja ette.olime jakeiga suht naerda saanud selle üle,kuidas grissu kogu tee teda jõllitas .
mina läksin kõige ees ja lasin uksekella.olingi lootnud,et etu tuleks ust avama.etu avas ukse ja esmelie jooksis mulle sülle.
"tere,esmelie!"ja kallistasin teda."tere etu."
"tere .mis teid siia toob?"
"ma tõin sulle üllatuse."naeratasin kergelt ja pöörasin ümber.
"ma ei näe midagi."ütles etu.
"jake,tule eest ära,sa varjad ta ära."ütlesin kergelt itsitades.
ta astus grissu eest kõrvale .
"tsau etu!"hüüdis grissu ja kallistas etut tugevasti.
"grissu?!sina siin!"
"jah.ma olen nii õnnelikkkk."ütles ta kergelt hüpeldes.
"etu,kas on võimalik,et grissu oleks mõnda aega siin?sa ju tead,et forksis ei ole hotelle,ja seattle on üsna kaugel..."küsisin kuid etu katkestas mu lause.
"muidugi võib ta siin olla!"
"me jätame teid sis juttu ajama.tsau"ja hakkasime auto poole minema.
"tule sisse grissu!"kutsus ta teda käega viibates,esmelie etu käe kõrval.
grissu vottis istet valgel nahksel diivanil.mõne minuti pärast tuli elutuppa ka edward.
etu läks edwardiga sosinal juttu ajama.
"sa ju kallis ei pahanda,et grissu siia mõneks ajaks jääb?"
"ei,aga...kuidas sa teda veenad,et ta ei räägiks...sinu praegusest olukorrast?"
etu vaatas vilksamisi oma suure kõhu poole,mida grissu oleks pidanud kindlasti nägema.
"huvitav,ta ei olegi veel tähele pannud...uksel ehk jah ta ei oleks tähele annud ,kuna esmelie seisis mu ees...agamiks ta nüüd...?"ja etu ja edward suunasid oma pilgud grissu poole,kes oli nöost täiesti punane ja vahtis ainiti edwardi poole.
"on temaga kõik korras+"küsis etu poolsosinal edwardi käest.
"on küll."muigas edward salakavalalt.
"tere,mina olen edward."tutvustas edward ennast grissule.
grissu ainult naeratas väga totakalt ja kostus ka kergelt norsatavalt naeru.
"aa,ma saan aru."ütles etu ja puhkes naerma."grissu,grissu,grissu..."vangutas etu ikka veel naerdes pead.
"sa ei olegi siis armukade?"küsis edward oma korda kavalalt...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Teis 1 Sept - 16:55

(sa ei kujuta ette kuidas ma siin naeran) Very Happy
"Kas ma peaksin olema?" küsisin natuke muiates.
"Ei." tuli mulle vastuseks ja ta võttis mult ümbert kinni.Läksime istusime teisele diivanile,mis oli kohe teise diivani vastas.
Grissu üritas küll punastamist alla suruda,kuid see eriti ei õnnestunud.Esmelie keksis minu ja Edwardi vahele.
"Esmelie,ole ettevaatlik." ütles Edward Esmeliele.Ta oli viimasel ajal kaksikute pärast murelikuks muutunud.Kaksikud olid küll terved ja kõik oli veel hästi sujunud aga Edward oli väga hoolitsevaks kätte läinud.
"Esmelie?" küsis Grissu kulmu kortustades ja vaatas mulle otsa.
Noogutasin.Grissu vaatas Esmelie'd uurivalt.Grissu ikka veel kortsutas kulmi.
"Esmelie on minu ja Etu tütar." ütles Edward.Arvatavasti oli ta Grissu mõtteid lugenud.
Grissul vajus suu lahti:"Teil on...laps?"
Muigasin,kuna Esmelie noogutas Grissu küsimuse peale.
"Uskumatu...ei,mitte sellesmõttes vaid et sa oled Etu ju nii noor." seletas Grissu mõne hetke pärast.Ohkasin ja tõmbasin oma laia pluusi pingule,et kõhtu näha oleks.Grissul vajus uuesti suu lahti.
"Kaksikud." vastasin naeratades.
"Appikene."
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Kolm 2 Sept - 13:58

"issand...nagu...ma...ei...ossa"kogeles Grissu,kuniks ta lõpuks minestas.
"issand!"karjatas etu.
"oota,emme ma aitan."ning esmelie kasutas oma manipuleerimisvõimet ära,et Grissut üles äratada.
Grissu tõusis taaskord istukile.Edward lahkus sulle silmapilgutades toast.Etu naeratas talle kergelt.
"ETU!ma olen armunud!!!ma nägin nagu vist und nii ilusast kutist,aga sa nagu hakkasid temaga lapsi saama ja..."
"ei,see polnud uni."ütles Esmelie.
"äääh!"karjatas Grissu ja hüppas üle diivani seljatoe diivani taha peitu ja kergelt piilus Esmeliet.
"ma tahan siit ära saaada!sikuuu!oota mind kaa!"ning ta hakkas ukse poole jooksma.
"sul pole mõtet talle järgi joosta.temal on suht sama olukord..."ütles Etu talle.
"MIDA?!siku ootab ka last???"jõllitas ta Etut.
"mida?ei!kuule,ma ei saa sulle kõike nüüd rääkida.palunära küsi."
ja taaskord kukkus Grissu põrandale.
"emme."
"mis on Esmelie?"
"kas ma võin teda seekord mitte üles äratada.mul on natuke sellest tüütust tädist kõrini,eriti kui ta tahab issi ära sebida."
"kust sa selle sõna õppisid?'sebima?"
"Siku õpetas."
"ahah,siis."muigas ta kergelt.
"ära muretse kallis,ma ei jäta teid kunagi."ütles edward kergelt esmelied kallistades...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Kolm 2 Sept - 17:23

"Ära ole selles nii kindel.Äkki tõesti..sebib veel su ära?" muigasin seda öeldes.
Edward ainult naeratas mulle.Vaatasin mureliku pilguga Grissut,kes oli põrandal.Edward võttis ta maast ja viis diivani peale pikali.Grissu toibus kui ta diivanile sai ja vaatas kangestunult Edwardit.Edward oli sellel sekundil minu juures ja võttis mu käest kinni.
"Emme?"
"Jah kallis?" küsisin Esmelielt ja vaatasin teda.Ta istus tugitooli serva peal,punane kleit seljas ja vaatas mind mustade silmadega.Ta karamellivärvi juuksed olid lahti ja kergelt lokkis.Läksin Esmelie ette.
"Kullake,mis on?" küsisin ja silitasin ta pehmeid juukseid.Ta tõstis pilgu mu peale ja ta silmad läksid tooni võrra heledamaks,kuid läksid tagasi mustadeks.
"Mul on nälg."
"Kallike,issi tuleb sinuga jahile."
Vaatasin Edwardi poole,kellel oli ka üsna tumedad silmad.Ta tuli mu kõrvale ja sosistas mu kõrva:"Oled kindel,et saad su sõbrannaga hakkama?"
Noogutasin ja suudlesin kergelt teda.Ta naeratas,võttis Esmelie käest kinni ja läksid.
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Laup 19 Sept - 18:00

Etu jäi diivanile istuma.Vaadates,et Grissu piisavalt kiiresti ei ärka,tõi köögist klaasitäie vett ja valas Grissule näkku.
Grissu hakkas oigama ja tõusis istukile,silmitses end ümbritsevat silmi pilgutades.
"oeh...mis juhtus?"
"sa minestasid ära."
"Issand!kas see mis kõik juhtus oli siis tõsi?!"
"Jah."
Etu tundis,et talle tuli mingi järjekordne isu peale.
"vabanda mind korra.Ma pean korra kabinetis käima."
Grissu ainult noogutas,suu lahti vajunud ja vaatas imelist elutuba.
Etu tuhnis Carlisle kabinetis,otsides hematogeeni,sest tal,või õigemini kaksikutel oli vereisu.
"no kus see on?"ütles ta juba kergelt ärritunud toonil.ta jäi vaatama külmikut Carlisle kabineti nurgas ning läks ja avas selle.Seal olid doonorvere pakid.
"Hmm..."ütles ta ainult ja võttis ühe paki enda kätte,võttis mingi joogitopsi,kõrre ,ja valas vere topsi.Ta ei teadnud,kuidas ja misk ta seda tegi,kuid ta nagu ei mõelnudki sellele,puhas instinkt.Ta jõi suure lonksu.seisis natuke,kuid siis pani topsi kähku lauale ja jooksis vannituppa,oksendama.
"ei,nii see ei lähe."ütles ta,suud loputades.Isu oli tal endiselt,kuid ta ei tahtnud enam seda temajaoks vastuhakkavat verd juua.nii otsustas ta oodata Carlisle naasemiseni.
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Laup 19 Sept - 19:07

(haha,ma naeran ja köhin sama aeg)
(nüüd rohkem köhin) Very Happy
Läksin treppidest alla.Mulle kargas pähe mõte,et võiks ennast vigastada,kasvõi näppu paberlõike teha...
"Mida ma ometi mõtlen!" pomisesin endamisi ja astusin viimase trepiastme.Ehmatasin,kuna Grissu seisis mu ees.
"Kus teised on?" küsis ta kui ma kööki läksin,järgnedes mulle.
"Jahil..vist." pomisesin vastuseks,kui kappidest kolasin.Pidin verd saama ja kähku.
Oli ainult kuulda,kuidas ma paugutasin köögikappidega.Kuskil ei olnud hemotogeeni.Vandusin vaikselt omaette.
"Mida sa otsid?" küsis Grissu.Keerasin ennast ümber ja vaatasin Grissule otsa,kes toetas ennast vastu ust.
"Süüa."
"Leiad?"
"Ei...pean Carlisle ära ootama." ja ohkasin.Samal hetkel oli kuulda automootorit õuel.
"Ta tuli!" hüüatasin ja jooksin esikusse.Avasin välisukse ja Carslisle oli ka just ust avamas.
"Oi tere." tervitas Carlisle mind.Ta ei olnud oodanud et ma uske oleks lahti teinud.
"Carlisle,kus hemotogeen on?Ma vajan seda ja kohe!"
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Teis 29 Sept - 17:24

Carlisle vaatas Etut veidi kahtlasel ilmel,kuid siis naeratas südamlikult:"Ma juba varusingi seda selliseks puhuks."
"Oh!Nii tore,et sa olemas oled,Carlisle."ning Etu langes talle kaela.
"Ja kes on see sõber sul?"küsis ta Grissu poole silmates.
Etu pööras ennast ümber ja vaatas Grissu kahvatusse näkku.
"am,see on Grissu,mu sõbranna ja ma arvan et tal ongi kohe sinu abi vaja.Ta kukub iga hetk kokku."
"Ma ei imesta seda sellise südame pekslemise juures."
Naeratasite üksteisele kergelt ja järsku Grissu kiljatas:"Etu!MA SUREN LIIGSESSE ARMUMISSE!"ja kukkus taaskord põrandale.Carlisle jooksis kiiresti läbi oma kabinetist,ulatas Etule hematogeenitahvli,ning tõttas appi Grissule.
Etu istus mõnda aega rahulikult aknalaual,mitte eriti tähele pannes,mida Carlisle tegi,ning kõlgutas rahulolevalt hematogeeni süües jalgu,nagu väike laps.
Vahepeal kergelt kaksikud müksasid Etu kõhtu vaheldumisis,Etu sellepeale vaid hõõrus kergelt oma kõhtu ja muigas emalikult...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 19 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 19, lehekülgi kokku 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele