Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Mida sa teeksid kui...

3 posters

Lehekülg 10, lehekülgi kokku 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Laup 25 Apr - 22:20

Mul oli tõeliselt paha olla.Ma ei oleks mingil juhul tahtnud Carlisle töötuppa minna.Ma oleks tahtnud magada.
"Carlisle?" koputas Edward uksele ja avas selle .
"Jah?" vastas Carlisle.
Edward ,kes hoidis mu ümbert kinni,talutas mind Carlisle tugitoolile istuma mis oli kohe ukse kõrval.Tundsin kuidas ma vajun tugitooli ja ma vajutasin pea taha.Kuulasin mida nad rääkisid.
"Mis on?" küsis Carlisle Edwardilt ,arvatavasti sellepärast et Edwardi näos oli murelikkus.
"Etu.Tal on arvatavasti toidumürgitus." vastas Edward häälel ,mis oli murelikkust täis.Tõstsin pea ja natuke ehmatasin et Carlisle oli nii lähedale tulnud .
"Etu,kas sul on paha olla?" küsis ta mult.Noogutasin ainult.Mõtelsin,et kui ma ennast näeksin kõrvalt ,arvaksin kindlasti et ma oleksin pilves või midagi sellist.
"Edward,räägi miks sa seda järeldad." küsis ta nüüd Edwardi käest ja ma jäin ka tema otsa vahtima.
"Etu sõi väga innukalt hommikusööki ,rohkem kui ta tavaliselt on söönud.Ja siis natukese aja pärast oksendas.Mida sellest võib järeldada?" küsis ta nüüd silmad suurelt Carlisle käest ja vaatas mulle siis murelikult otsa.Ühtäkki Edward vaatas Carlisle jahmunult otsa.Ma ei saanud midagi aru .
"Mis toimub?" küsisin nüüd segaselt ...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 12:47

"mis on?te võiksite ikka midagi mulle ka öelda!"ütlesid.
kuid siiski ei paistnud nad sinust välja tegevat.
"hallooo!ma olen ka olemas nagu!"karjusid uuesti,kuid ikka veel jätkasid nad omaette sositamist.nad olid sulle piisavaöt lähedal,aga nad rääksid liiga vaikselt ja sa ei kuulnud midagi.järsku jäi edward carlislele suurte silmadega jahmunult otsa vaatama.
"m-mida?"küsis ta carlislelt kergelt kokutades.
"see ei prrugi veel kindel ollla.pean ennem igaks juhuks mõned testid tegema."
"mis testid?"küsisid sa nüüd lõpuks.
"ma viin su korraks endaga haiglasse.ega sa ei pahanda?ma teen mõned testid sulle,siis saame teada,mis sinuga on."ütles,ta,ja ta näost oli näha,et ta väga üritas rahulikku nägu hoida.
"pane ennast riidesse."ütles edward karmilt.
läksid üles ja mõtlesid panan ühed oma lemmikteksad jalga.aga nööp ei läinud kinni.
"no mida?"küsisid ärritudes."ma pean vist vähem jäätist sööma"pomisesid,kui sa võtsid kapist omale ühe seeliku.

ootasid haiglas.sa ei teadnud täpselt,mis osakonnas.eemalt,tesest koridori otsast tuli carlisle:"me võime nüüd palatisse minna."ning juhatas su palatisse...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 13:24

(hahah ,see nööbi värk) Very Happy

"Miks Edward ei tulnud ?" küsisin Carlislelt .
"Hmm." vastast ta ainult ja palus mul pikali minna .
"Oota ,ma ei lähe ennem pikali ega nõustu midagi tegema kui mulle ei räägita ,mis toimub?!" karjusin juba päris vihaselt.
Carlisle võttis mu käsivartses kinni ,ja tõstis mind voodile .Ta vajutas mu pikali ,ja ma ei jaksanud ka vastu puigelda.Tõstsin ainult käed risti rinna peale ja vaatasin teda solvunult.
"Tõsta pluus ülesse." ütles ta mulle samal ajal kui ta midagi toimetas.
"Vabandust?!" küsisin silmad suurelt.
"Tõsta oma pluus ülesse." kordas ta ainult ja naeratas oma Dr.Culleni naeratust.Ma ei läinud sellele õnge ja vaatasin teda ,nagu hullu.
"No ,eks ma siis ise pean tegema." pööritas ta silmi ja ... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 13:49

...ja tõstis su pluusi üles.ta katsus natuke su kõhtu.vaatasid,et selles kabinetis olid ühel riiulil pehmed loomad.aga sa ei pööranud sellele erilist tähelepanu.
"hmmm..."ning ta jäi mõttesse.ta tõmbas siis eemalt ühe suure masina lähemale ja määris su kõhule külma geeli.seejärel võttis ta masina hoidikust ühe toru,mille otsas oli sinine lambike.ta hakkas sellega nagu sõitma mööda sinu kõhtu.sul hakaks kõdi ja sa pidid ennast kõvasti sundima,et mitte naerma hakata.siis hakkas carlisle pingsalt vaatama ekraani,millele sina ei näinud.
"oo ei"pomises ta vaikselt.
"mida?mis on?räägi!"hakkasid sa hüsteeritsema.
"sa oled meil väikestviisi rase..."ütles ta vaikenedes...

(Very Happy)
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 14:14

(ma oleks natuke ennemgi aru saanud ,millega tegu on Very Happy )
"Oota,mida?!" küsisin natukese aja pärast kui mulle teade kohale tuli.
"Sa saad varsti emaks." naeratas ta mulle taas Dr.Culleni naeratust.Vaatasin talle suu lahti otsa.Kirusin ennast mõtetes ,et olin hoolimatu.
"Etu?" küsis ta natukese aja pärast ja sain aru et ma hoidsin silmi kinni.
"Mis?" küsisin nüüd peaaegu hääletult.
"Kas sa tahad abordi teha?" küsis ta mult ettevaatlikult.Vaatasin talle suu lahti otsa.
"Ei,ei.Mitte mingil juhul!" tõusin järsku püsti ,mis ajas mind iiveldama.Carlisle võttis mu käevarrest kinni,et ma ei kukuks ja ma istusin voodi peale tagasi.
"Ma kutsun Edwardi sind koju viima kuna mul hakkab tööpäev." ütles ta mulle ja õngitses taskust mobiili.
"Edward,tule Etule järgi." ütles ta ainult ja pani juba telefoni kinni.Mu peas keerles niipalju küsimusi mida ma tahtsin küsida.
"Mis nüüd juhtub?" küsisin aga taipasin ,et Carlisle ei oska sellele eriti midagi vastata.
"Ma mõtlen ,mis juhtub kui mina olen inimene ja Edward on vampiir.Kes laps sis on? küsisin hoides pilku enda kingadel.Vaatasin Carlisle poole ,kes seisis mu ees ja ta hakkas mulle seletama...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 14:22

"arvatavasti tuleb laps poolvampiir.sellega võib kaasneda komplikatsioone,sest ta sinust kui inimesest tugevam.ma ei tea,kas sa pruugid selle raseduse üle elada.ma ei taha sind hirmutada...aga sa peaksid seda siiski teadma.mul ei ole teadmisi sellistest asjadest varemalt.me peame vaid ootama ja lootma.ja ütle edwardile ka..."ning ta lahkus.
samal ajal,kui sa üksinda ootasid edwardit,hakkas sulle kõik kohale jõudma.sind hakkas tabama kerge hüsteeria.lõpuks tuli edward sinu juurde,sa ei märganud seda ennem,kui ta su põselt üksiku pisara püüdis.
"mis on?"küsis ta sametiselt.
"me,saame lapse."ütlesid sa juba rahunedes,sest ta oli siin,kuigi sa natuke kartsid tema reaktsiooni.
"mida?"küsis ta vihase häälega...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 14:40

Hakkasin tema reaktsiooni peale nuuksuma .Ma ei näinud mis ta tegi ,kuna mu silmad olid pisaratest udused.Tundsin kuidas ta pühkis mu silmadelt neid.Natukese aja pärast vaatasin Edwardile otsa ,kes istus mu kõrval ja hoidis mult käest kinni.Ta vaatas mulle nukralt ,kuid samas ka vihaselt otsa.Tundsin ennast süüdlasena.
"Kas sa kavatsed abordi teha?" küsis ta nüüd poolvihaselt.
Vaatasin talle otsa ja hakkasin nutma.Tundsin kuidas ta kallistas mind aga kui ma ei olnud nutmist ikka veel lõpetanud ,tõstis ta mind oma sülle.
"Lähme koju." sosistas ta mulle kõrva ja ma ainult noogutasin.Mu pea juba valutas nutmisest ja tahtsin magada.Kuigi ma kartsin autosõitu mis meid ees ootas...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 14:45

kartsid,et ta võib veel küsida abordi kohta.
kui olid autosse istunud,tundsid,et kas äkki hakkad nüüd oksele.
"ma ei tea,kas ma nüüd oksendan,või mitte."ütlesid väriseva häälega.
"kas mitte ei oksendata hommikuti?"küsis ta nüüd.
"ah,õigus jah."ütlesid nüüd.taipasid,et sul keerab seest ainult selle pärast,et sa kardad ees olevat vestlust.
"sa ei vastanud ennem,kas sa jätad lapse alles."küsis edward uuesti.
tundsid,et su silmad hakaksid uuesti märjaks minema.alles olid suutnud hetke kuivade silmadega olla...
"ma arvan...et jah."ütlesid,ning piilusid silmanurgast tema reaktsiooni.ta ohkas.
"kas sulle see ei meeldi?"küsisid:"ma saan aru,et ehk rosalie-"ning ta segas vahele.
"asi ei ole rosalie reaktsioonis,vaid lapse mõju sinule."ütles ta taaskord ägestudes.
"kas siis on midagi,mida ma peaksin kartma?"küsisid sa...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 14:59

"Me ei tea veel." vastas ta lühidalt .
Hakkasin nutma.Võib-olla sellepärast et kõik tundusid mulle vihasena olevat ja mulle tundus ma olen paha ,et ma tahan last hoida .Hakkasin värisema.Tundsin kuidas Edward peatas auto ja hetk hiljem tundsin tema külmi käsi enda ümber.
"Hsss.Kõik saab korda." ütles ta ainult.Teadsin et ta ise ka ei usu oma juttu.
Tundsin kuidas pisarad voolasid mu põskedelt tema pluusile.Lükkasin ta kergelt eemale ja hakkasin nuuksuma.Ma olin ta pluusi poolenisti märjaks teinud.Hakkasin uuesti nutma .Tundsin kuidas ta vaatas mind ,silmad suurelt.Samal hetkel tundsin kuidas ta uuesti kallsistas mind aga nüüd ma ei tahtnud temast lahti lasta.Natukese aja pärast kui olin oma pisarad valanud nuukudes pomisesin:" Ma tegin su pluusi nüüd märjaks." ja kuivatasin viimaseid pisarad silmist.Nägin kuidas ta hakkas naeratama ,ja mul läks tuju natuke paremaks.
"Oh sind küll." vastast ta ainult ja tegi mu põsele musi.
"Kas me hakkame sõitma ka?" neelasin ja lisasin lõppu "ma tahaksin magada."
"Tahad et ma lasen sust lahti?" küsis ta üle .
"Mkm." raputasin pead ja hoidsin ta käest kinni .Ta naeratas ja käivitas auto hoides mult käest kinni...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 15:07

mõtlesid,et miks sa nii palju nutad täna,kuigi nii väga erilist põhjust polnud.
"see on sellest et su hormoonid möllavad."ütles edward naerdes;"laps areneb palju kiiremini,kui iga tavaline.carlisle oletaski seda."vastas ta su mõtetele.
"kui palju kiiremini?"küsisid teda jõllitades.
"ma ei tea,aga kaugeltki mitte 9 kuud..."
"kas võib juhtuda,et enne pulmi?"küsisisd.
"jah.muretsed ema arvamuse pärast?"
"natuke ehk küll."

olite juba jõudnud maja ette.
teised olid nüüd kodus.seda oli näha nende autodest.edward tegi sinu ees ukse lahti ja samas hoidis sind kogu aeg nii,nagu läheksid sa iga hetk katki.
"mul on kõht juba tühi."ütlesid edwardile aga esme kuulis seda.
"juba tegin sulle süüa."ütles esme rõõmsalt.
"JEEE!!!"ning jooksid laua äärde.
teised vaatasid sind natuke kahtlaselt.
"kas ma ütlen neile?"küsis edward sinu kõrval.
"mhm."pomisesid täis suuga.sind huvitas ainult hetkel söök.
"olgu."ning edward muutus tõsisemaks,kui ta teiste poole pöördus.ainuke keda sel hetkel seal polnud,oli carlisle.
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 15:18

"Kas Edward käskis sul rohkem kurvilisemaks muutuda?" küsis Emmett mult ,kui ta tuli laua juurde.Teised kogunesid diivani äärde ja siis ma näitasin Emmettile kesksõrme ja ta näitas mulle naerdes tagasi .Ta kõndis ka sohva juurde ja võttis Rosalie ümbert kinni ,kes natuke vaatas mind vihaselt.Mu söögi-isu kadus ja tõusin lauast püsti ja kõndisin Edwardi kõrvale.
"Meil on siin probleem." alustas Edward ja ta võttis samal ajal mult ümber kinni.Vaatasin Alicele otsa ,ja ta vaatas sama uudishimulikult kui teised ,võib-olla isegi veel rohkem uudishimulikult.Arvasin et ta ei olnud seda ennem näinud ,mis pani mind imestama.
"Rääkige." ütles Esme rahulikult ja lahkelt.
Edward vaatas mulle otsa ja ja siis vaatas teistele otsa ja teatas:"Me saame lapse."
Kõik jäid jahmunult meid vaatama...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 15:24

kõik vaatasid ikka veel jahmunult.minut hiljem oli ikka veel vaikus,ja kõik ikka veel vaiksed.keegi vist ei kavatsenudki sõnakestki öelda.
lõpuks rosalie tõusis püsti ja hakkas karjuma:"kas seda on meil vaja?veel jama?edward,mis sul kogu aeg arus on?kas sul ei ole enam ajusid?sa sead meid kõiki veel niiviisi ohtu!"ning siis tõusis emmett ta kõrvale püsti ja võttis ta ümbert kinni,talle midagi kõrva sosistades,arvatavasti teda maha rahustdes.rosalie ei teinud sellest välja ning lükkas tugevalt emmetti endast eemale ning jooksis toast välja.vist üldse majast välja.emmett ainult kehitas õlgu ning järgnes rosaliele.
"see on tore uudis!"ütles esme mureliku naeratusega.sulle hakaks tunduma,et kapriisse rosalie juures ta ei julgenud seda lihtsalt öelda,et teda mitte rohkem pahandada.
võtsid edwardist kinni ja ütlesid:"ma tahan magada."ning juba vajusid kergelt talle sülle.ta tõstis su üles ning viis su üles oma tuppa.ta pani su istukile voodi peale...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 15:33

Kuulsin kuidas ta küsis mult :"Kas sa oled kindel ,et tahad last hoida?"
Tegin silmad lahti ,mis olid kinni vajunud ja uurisin ta näoilmet .
"Ma ei suudaks endale kunagi andestada ,kui ma abordi teeksin." ütlesin nüüd ja valmistusin tema reaktsiooniks.Ta noogutas ainult natuke murelikult ja ma ütlesin :"Edward.Sina oled ainuke ,kellega ma olen nõus lapsi saama.Isegi kui ma ei ela seda üle -" kuid juba Edward sisistas mulle vihaselt:"Ära räägi midagi sellist.Sa elad selle üle,me elame selle üle.Ja me saame selle lapse."
Vaatasin kohkunult talle otsa.Ta naeratas mulle ja võttis mu kaissu ja kobis minuga teki alla ja ma uinusin ruttu...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 15:42

kui sa ülesse tõusid,läksid kohe esimese asjana vannituppa oksendama.edwardit ei olnud ka sel hommikul sinu kõrval.sa aimasid,et ehk aitab ta all esmet suure hunniku toiduga.
kasutasid siis võimalust,ning läksid ennast peegli eest vaatama.
"OH MY GOD!"hüüdsid sa ennast peeglist vaadates.
koheselt oli su kõrval edward:"mis juhtus?"küsis ta murelikult.
"vaata mu kõhtu!see on hiiglasilik!"
"vau."ei osanud edward kui viisakuste kuningas muud öelda.
ka carlisle tuli sinna:"see on küll midagi uut."ütles ta ,jätkates:"kui laps sellise kiirjusega kasvab,siis umbes 5-6 päeva pärast ta sünnib..."
"MIDA?!ma ei jõua ju sünnitamise kursustel käia ja...appi,mida ma teen nüüd?"ning sa tundsid peapööritust.viimase asjana,enne kui teadvuse kaotasid,nägid sa ka esme ,emmett,alicei ja jasperi jahmunud nägusid,mis olid näinud su kõhtu.
"kas sinuga on kõik korras?"kuulsid edwardit ütlemas.
"jah."ütlesid.
"õnneks sa olid vaid minuti teadvuseta."ütles carlisle.
"sa näed päris...pmar välja."ütles alice.sa teadsi,et ta ei tahtnud sind solvata ega midagi aga mis teha,hormoonid möllasid:"mida?sa sõimad mind paksuks?"
"ei,anna andeks."ütles alice kähku.
"kas sa süüa soovid?"küsis nüüd esme.
"ei,no tore."hakkasid sa nüüd kõigi peale karjuma:"kõigepealt sõimatakse paksuks ja sisi tahetakse veel paksemaks sööta!"seknud hiljem:"muidugi soovin ma süüa!"
kuulsid kuidas sinu seljataga emmett edwardile sositas:"kuidas me küll selle nädala sellsite tujudega üle elame..."Very Happy
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 15:55

(hahaha ,see ohmygod asi Very Happy )


"Emmett?!" hüüdsin nüüd vihaselt.Kuulsin kuidas ta sosistas veel kellegile:"Ta on hullem kui Rosalie."
Sain ühest asjast aru .Mul pole sobivaid riideid.Kui kõik hakkasid alla minema ,jäi Edward veel minu juurde hoides mu käest kinni ja ta vaatas mulle küsivalt otsa.
"Ma ei saa terve nädal aega ainult hommikumantliga ringi käia." ja seda öeldes ma võtsin oma tumesinisest hommikumantlist kinni ,et näidata see pole ikka õige riietus.
"Kahju." vastast ta mulle ainult ja suudles mind kergelt.
"Me peame siis sulle riideid ostma?" küsis ta natukese aja pärast .
"Alicele võib-olla meeldiks see?" küsisin naeratades.Edward naeratas mulle tagasi ja hõikas Alice meie juurde.Kaks seknudit hiljem seisis Alice meie ees,silmad suurtena ja küsis ettevaatlikult:"Mis on?"
"Alice",vaatasin talle sõbralikult silma ja ta naeratas mulle "kas sa oleksid nõus ,ja läheksid mulle riideid ostma? Ma ei saa eriti nii ringi käia."
Nägin kuidas ta näole kerkis õnnelikus.
"Loomulikult!" hüüatas ta.Ta kallistas mind ettevaatlikult.
"Kas ma võin lapsele ka riideid osta?" küsis ta nüüd väga ettevaatlikult ja vaatas Edwardile otsa.Vaatasin ka Edwardit ,kes naeratas ja ta ütles:"Noh ,eks midagi peab ju muretsema." ja tegi musi mu laubale.
"Jess !" hüüdis Alice ,kallistas meid mõlemaid ja jooksis juba alla.
Läksime Edwardiga koos alla ja ta sosistas mulle midagi kõrva ja samas ma tardusin nähes... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 16:52

...seda suurt toidukuhja!nämm-nämm.seal oli pannkooke,torte,vahvleid,praeliha,ahjukana,suur kommivaagen...ja veel muidki asju,mis ajasid su suud vett jooksma.jooksid peaaegu laua taha ja hakkasid sööma.esme vaatas sind rahulolevalt.edward aegajalt muigas.alice oli juba läinud.ta läks vist koos jasperiga.emmett ja rosalie olid kadunud...aga sind see ei huvitanud,sest sa olid õnnelik,kuniks said süüa.
"kas oeld lõpetanud?"küsis edward .
"oota.kommivaagen on veel täis."teised ruumisolijad naeratasid.
esme saatis carlisle ukse juurde,sest,ta pidi tööle minema.
"edward..."ütlesid hädiselt.
"mis on kallis?"küsis ta.
"ma sõin nii palju,et ma ei jõua liigutada ja ma tahan nüüd magada."
"oeh... loodame et am elan kuidagi selle nädala ilma sinuta üle..."ütles ta.
"mismõtees ilma minuta?"küsisid nüüd teda tigeda näoga põrnitsedes.
"sa ju ainult kavatsed vist magada,mis on muidugi lapsele hea.aga see,et sa hoolid rohkem toidust kui minust..."ning ta naeratas.
"ÄRA TEE SELLIST NALJA!"karjusid sa ta peale.mõtlesid,et see on tõesti ränk,kui sa ei suuda oma emotsioone talitseda...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 17:02

(hahah ,ma naersin täiega nämm-nämm koha peal Very Happy )
"Olgu,olgu." ütles ta mulle kergelt naeratades ja võttis mu ümbert kinni.
"Vabandust ,et ma sulle lambist karjusin." ja vaatasin ülesse ta poole .
"Pole midagi." naeratas ta mulle oma pimestavat naeratust.Olin selle juba täitsa ära unustanud.
"Ohh." sain ma ainult öeldud.
"Mis nüüd?" küsis ta kergelt paaniliselt "kas laps?Mis mis? Räägi ometi!"
Vaatasin talle otsa ohmu näoga ja siis naeratasin :"Ma juba unustasin et su naeratus on silmipimestav." Nägin kuidas ta näoilme muutus ja ta naeratas uuesti vapustavalt.
"Kas ma viin su magama?" küsis ta nüüd ja ma ainult noogutasin.Ta võttis mu sülle ja olime juba magamistoas.Ta istus voodile ja ma istusin ta süles.
Vaatasin talle silmad pärani otsa ja ta vaatas mulle samuti.Ta arvas et mul on uni ,kuid ma ei olnud enam väsinud.
"Tead mis?" küsis ta mult naeratades ja pani käe mu kõhu peale.
"Hmm?" naeratasin talle ja panin ena käe ta käe peale.
"Sulle sobib rasedus." naeris ta nüüd.
"Oota ,sa mõtled et sa tahad rohkem kui ühte last?" küsisn nüüd silmad pärani.
"Vaatame ennem,kuidas selle pisikesega läheb." ütles ta mulle ja suudles mind... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 17:10

mõtlesid,et mis asi see nüüd siis oli?ta tahaks äkki veel lapsi?või erutab teda see,et sa näed välja nagu paks elevant?sa ei saa aru...kahtlustasid,et äkki on hormoonid sulle pähe hakanud,et need sinu mõtlemist segavad.aga äkki on nüüd edwardile kah sinu hormoonid pähe hakanud?
"edward?"
"jah?"
"ma olen kuulnud,et kui naine on rase ja tal on imelikud isud,siis mees hakakb ka tavaliselt rohkem sööma..."ta naeris sinu järelduse peale.
"kas sa kardad,et ma suretan nüüd kogu forksi loomastiku välja ja pean inimesi ka sööma hakkama?"
"mitte päris seda..."ütlesid.
"aga kuhu sa siis selle jutuga sihid?"küsis ta kahtustavalt.
"kallis,kas sa saaksid mulle tuua ühe ,ei 5 võileiba kurgi,tomati,salatilehega,majoneesi,ketsupi,vorsti,juustu,krevettide ja jäätist pane ka natuke võileiva vahele.paluun."ning naeratasid talle hellalt.
"olgu,kas see on kõik?"
"ei,sa võiksid mulle selle kommivaagna ka tuua,sest ma ei jõudnud ennem seda tühjaks süüa."ning naeratasid uuesti.
ta ohkas kergelt,ning läks sulle süüa tooma...Very Happy
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 17:22

Ootasin ja mõtlesin.Mõtlesin selle üle ,et kas ta tõesti tahaks veel lapsi.Kui nägin et ta tuli ,osavalt kõik näppude vahel, kadus mu söögi-isu ära.Mul tuli hoopis teie isu peale . (Very Happy)
"Palun ,madame." naeris ta nüüd ja pani need kirjutuslaua peale.Tõusin voodilt püsti ja kõndisin laua juurde.Võtsin ühe kommi ,sõin ära ja keerasin ennast Edwardi poole.Naeratasin talle.
"Miks sa nii salakavalalt naeratad?" küsis ta naerdes.Astusin sammu talle lähedamale ja ma nägin ta näost ,et ta sai aru mida ma mõtlesin.Ta vaatas algul mulle hämmastunult otsa ,kuid siis ta naeratas,salakavalalt.
"Ah ,kas preilil on teisttsugune isu peal?" küsis ta naerdes ja võttis mu ümbert kinni.Suudelsime hetke kuid siis kuulsime kuidas keegi koputas uksele... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 17:31

esme avas mulle ukse.
"tere!ma tulin etule külla"ning naeratasin lahkelt.
"ee...jah,ta on üleval."ütles esme kõhklevalt.
kõndisin trepist üles.koputasin kergelt ukse peale ja etu ning edward ütlesid korraga:"sisse!"ning kuulsin siis kihistamist.
hakkasin ust lahti tegema ja vaatasin tuppa sisse"mis te sii...OUMAIGAAD!ETU JA EDWARD ,MILLEGA TE HAKKAMA OLETE SAANUD?"ning siis taipasin ja hakkasin naerma.teie naersite ka.
tulin kähku sinu juurde ja kallistasin sind ja edwardit korraga:"palju õnne teile!"
"aitäh!"ütles mulle etu.
"vabandust minu reageerimise peale.ma olen päris üllatunud."
"noh,jah."kogeles edward.
"aga,millal teie pulmad üldse on?kas ma olen ehk kahe kõrva vahele jätnud,et kui mulle seda ütlesite...?"
"EDWARD!"alustasid sa jälle tema peale karjumist:"sa ei ole veel aega kinni pannud!!!mine kohe aliceiga rääkima!"
edward kohkus selle peale ning läks alla.
ma kõndisin kirjutuslaua poole,mis oli sööki täis.tahtsin laua serva peale istuda,kuid selleks pidin kommivaagna teise laua otsa tõstma.kui etu nägi et ma kommivaagnat puudutan jooksis ta minu juurde:"EI VÕTA!MINU OMA!"ning hoidis seda enda süles ,seda kallistades.ma ei osanud muud selle peale teha ,kui ainult naerda...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 17:43

(HAHAHA Very Happy ma naeran siin kõht kõveras)
Mulle tuli kohale mida ma olin teinud.Ahastuses panin ma kandiku vaikselt lauale ja istusin voodi peale ,nukralt .
Sa vaatasid mind ja tulid siis ruttu mu kõrvale istuma:"Etu ,mis on?"
Naeratasin sulle kiire naeratuse ja siis vaatasin enda ette.
"Räägi ,kas midagi on pahasti?" küsisid sa nüüd tõsiselt.
"Ei",vastasin " ma tunnen ennast kohutavana ,kui ma karjun kõigile niimoodi."
"Hormoonid." pomisesid sa ainult.
"Nojah ,mis sa teeksid kui sa ärkaksid hommikul ,ja su kõht on nagu korvpall?" naerdes küsisin su käest .Sa naeratasid.
"Ohjah." ohkasin ainult ja samal hetkel Edward tuli tagasi tuppa,kilekotid käes.
"Mis seal on?" küsisin uudishimulikult ja kõndisin ta juurde.
"Riideid." vastas ta mulle ja ma naeratades võtsin neid välja ,vaatasin ja panin need tagasi.Sa nägid et seal oli pidzaamasi ,õhtukleite,suvekleite..kogu garderoob oleks justkui valmis ostetud.Siis sa nägid kuidas ma võtsid mingi pisikese riide-eseme.Sa taipasid et need oli beebi sipupüksid.Ja samal hetkel puhkesin ma nutma... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 17:52

ma võtsin sinust lohutavalt ümbert kinni enen,kui edward seda teha jõudis .mõttes ainult ütlesin talle:"sorri,tüdrukute jutt."
ning ta läks alla.arvatavasti aliceiga rääkima kuupäeva asjus.
"rahune kallike."ütlesin talle ainult."räägi,mis on?"
"need sipupüksid on nii armsad!"ning puhkesid täiel lörinal nutma.
"oh sind küll."naeratasin.
"aita palun mul asjad garderoobi panna."palusid mind.
"muidugi."
muidugi jah,pidin ma kannatama sinu kamandamist,et mis värv millega kokku sobib ja kuidas ma midagi voltima pean.
kui edward tuli tagasi,siis etu hüppas talle kaela:"panime kõik riided valmistamise kuupäeva,värvuse,suuruse ja laiuse järgi ritta!"ning naeratas.
"sa oled...tubli."kõhkles edward oma sõnade üle.arvatavasti oli etu teda juba nii plaju terroriseerinud,et ka tema,suur mittemillegi kartja hakkas oma naist kartma.tal on hea sellega,et kui ta peaks veel lapsi saama,ei pea ta kannatama sellist tujutsemist 9 kuud...
"etu,kallis.saime aliceiga kuupäeva paika seatud!"ütles ta rõõmsalt.
"millal see on?"küsisd sa.
"kolme nädala pärast."
"kolme?"küsisd sa ning puhkesid uuesti nutma.seekord võtsin mina ühelt poolt sind kinni ja edward teiselt poolt,ning lohutasime sind...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 17:58

(HAHAHAHAHA)

"Ma ei saa kuidagi kolme nädalaga vormi!" ulusin nüüd kõrvalukustavalt .
"Mulle kõlbad sa alati." ütles ta nüüd mu lohutamiseks.Hakkasin veel rohkem nutma.
"Kas me lükkame selle hilisema peale?" küsis Edward hiljem ,kui olin maha rahunenud.Istusin nüüd teie vahel ja noogutasin ainult .
"Olgu." naeratas ta nüüd.
Istusime natukest aega nii ,täiesti vaikuses,vahepeal ainult minu nuuksumist oli kuulda.Kuulsid ,kuidas telefon hakkas helisema.Kuid see ei olnud sinu oma.Nägid juba et Edwardil oli telefon käes ja ta vaatas mulle jahmunult otsa ja pomises: "Su ema helistab." ...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by SikuftAlice Püh 26 Apr - 18:06

edward andsi telefoni sulle:"hallo?"ütlesid ennast kokku võttes,et ema ei kuuleks su nutmist.
"millal pulmad on...ma tahtsin seda küsida..."
vaatasid küsivalt edwardile otsa.te ei olnud ju veel täielikult kokkuleppele jõudnud,kas lükata edasi,või mitte.
võtsin etu käest telefoni ära ja teesklesin tema häält:"ema,et pulmad on kolme nädala pärast."
"juba ?"ütles ta."su hääl on natuke imelik.kas midagi on juhtunud?"
"ei,mu hääl on ainult natuke ära.pulmas näeme.tsau ema!"ning lõpetasin kõne ära.
"MIDA SA TEGID!"karjus etu nüüd mu peale.siis hakkas ta mind toas taga ajama,vehkis kätega ja karjus mu peale kogu aeg:"MIDA SA TEGID?"lõpuks,kui ta võttis toanurgas oleva harja,astus edward vahele.etu hakkas teda peksma sellega,kuid edward ei teinud sellest üldsegi välja.
"rahune etu!"ütles ta.
"AGA MA EI SAA SELLEKS AJAKS JU VORMI!"karjus ta.
"ä-ä-ära muretse"kokutasin kerges hirmus ja kaalusin vägagi oma sõnu:"sa saad selleks ajaks vormi.ma võin sind...aidata.ma ju spordiekspert."
"ohh,sikuu!"ning ta tuli ja kallistas mind.ta löristas mu pluusi täis...
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Miss Swan Püh 26 Apr - 18:19

(mhh.)

Tundsin mingit valu.See tuli kõhust.Hingasin sügavalt sisse ja välja ,kuid see ei aidanud.Te vaatasite mulle silmad suurtena otsa.
"Mu kõht." oigasin ainult ja juba Edward viis mu voodisse pikali.
"Mis nüüd on?" küsisid sa kergelt paanikas.
"Kutsu Carlisle." ütles Edward sulle pingeliselt ja sa läksid uksest välja.Kuulsid veel kuidas ma oigasin teises toas.Carlisle tuli sulle koridori peal vastu ,mingi raamat käes.
"Kähku ,Etuga on midagi lahti!" ütlesid sa ainult ja nüüd te mõlemad jooksite Edwardi ja minu magamistuppa.
"Mu kõht." oigasin uuesti.Carlisle istus mu kõrvale ,katusudes kõhtu.Nägid et Esme oli ka kohale tulnud ja jälgis murelikult.Nägin kuidas Carlisle naeratas ja vaatasin Edwardiga üksteisele nõutult otsa.
"Pole midagi hullu.Laps annab lihtsalt teada et on täie tervise juures." ütles ta ainult ja naeratas Carlisleikku naeratust.Ohkasime kõik kergendusest... Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Mida sa teeksid kui... - Page 10 Empty Re: Mida sa teeksid kui...

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 10, lehekülgi kokku 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele