Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

+17
FantasticAlice
TwilightForeva-
Bree
Halvorsen
SikiOlen
Forever&Ever
BellaCullenSwan
SikuftAlice
Twilightˇˇ
Twilight
Eleanora
TearsDontLie
IWantToBeAVampire
Rikkie
KillerCandyFuck
Hennu
Cliche
21 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Cliche Esm 22 Dets - 16:20

Need kes teavad siis arvatavasti on nad kursis, et Stepheniel oli kavas kirjutada viies raamat Videviku saagale,kuid jätab arvatavasti selle pooleli. Põhjus on teadav kõigile.
Selle raamatu mustand on sattunud internetti ja inimesed saavad seda lugeda. Muidugi on see solvav ja kahju,et see ei ilmu.
Mis teie sellest arvate?
Minuarust võiks Stephenie Meyer edasi kirjutada hoolimata sellest mustandist.

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Hennu Esm 22 Dets - 17:54

Täielikult õige - kirjutagu edasi.
Kus muidu see leht on, kus see mustand on?
See leht võidaks sulgeda.
Hennu
Hennu
SuperAdministraator

Postituste arv : 211
Liitunud : 06/12/2008

https://videvik.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Cliche Teis 23 Dets - 11:48

Ma ei mäleta seda lehte enam, aga see on Acrobat Readeriga.. Seal saab alla laadida seda Midnight suni. Sõbranna saatis mulle selle ja lihtsalt huvi pärast laadisin alla.
Inglise keelse, muideks.
Aga jah.. Ta võiks ju kohtusse vabalt kaevata.. aga vaat, asi on selles, et ta ei tea keda ta kohtusse kaebama peab..
Oh.. poor Stephenie..

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by KillerCandyFuck Teis 23 Dets - 21:35

See on Meyeri kodukal ka üleval, see osa mis niigi internetis üleval on . ( ma ei tea kas kõik aga vist enamus ) .
http://www.stepheniemeyer.com/

muidu on veel üks selline petitioni leht kus saab anda oma nime , et Meyer selle ikka lõpetaks .
http://www.youchoose.net/campaign/save_the_midnight_sun
KillerCandyFuck
KillerCandyFuck
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 202
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn - Viimsi - Tallinn .
Liitunud : 06/12/2008

http://www.rate.ee/users/blackcat777

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Cliche Kolm 24 Dets - 20:06

Damn, mina annan hääle ära. Tahaks ikka, et ta kirjutaks lõpuni.. (vahet pole, kas olen lugenud or not.. ._.)

Cliche
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 78
Asukoht : Everywhere.. But actually, i'm with the vampires :)
Liitunud : 22/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Rikkie Nelj 25 Dets - 12:32

I think, et see on teiste suhtes ebaaus, nagu näiteks minul. Need kes pole midagi teinud ega lugenud, kuid kahju et need idioodid pidid nii tegema, mõelgu peaga, aga noh kui jah.. loen millalgi seda, kui saab kindlald teada, et ta ei jätka.

Rikkie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 54
Liitunud : 07/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by KillerCandyFuck Püh 28 Dets - 9:08

sama siin, kui ta ise ütleb, et ta ei väljasta seda siis ma loen seda internetti lekkinud osa .
KillerCandyFuck
KillerCandyFuck
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 202
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn - Viimsi - Tallinn .
Liitunud : 06/12/2008

http://www.rate.ee/users/blackcat777

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by IWantToBeAVampire Püh 11 Jan - 18:30

Ta kodulehel oli ju kirjas, et ta jätkab ikka.
IWantToBeAVampire
IWantToBeAVampire
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 4
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by TearsDontLie Püh 11 Jan - 18:53

väljastab ikka , aga mingi 2 aasta pärast alles , :/

ta peab ju uuesti kirjutama ,
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Eleanora Esm 12 Jan - 13:23

Võiks ikka väljastada, see toobki rohkem fänne juurde ju, kõik tahavad edasi lugeda jne.
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by TearsDontLie Esm 12 Jan - 15:25

oojaa , fänne on nii kuidas tapab , aga noh ikka võiks välja anda , aga noh ta peab ju kõik nüüd ümber kirjutama , :/

kui see tüüp poleks netti lasknud oleks präägu kõik korras ja raamat tuleks varem välja , :S
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Twilight Kolm 21 Jan - 7:59

Maitea , ma naq täiega loodan et see ikkagi tleb :// .
Niinyme, et netti lekkis. ;s.
Twilight
Twilight
Administraator

Postituste arv : 56
Asukoht : USA, Washington, Forks. :D.
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by TearsDontLie Kolm 21 Jan - 14:26

loodame siis , aga sellele meyer - ile on see raamatute kirjutaine meeldima hakanud , ta võiks veeel edasi teha neid , Very Happy
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Twilightˇˇ Esm 23 Märts - 17:21

Ta võiks kirutada ikka edasi.Vb muuta midagi vms.Ma ei saaks vist kaua aega magada,kui ta rohkem ei kirjuta. Sad
Twilightˇˇ
Twilightˇˇ
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 192
Vanus : 27
Liitunud : 23/03/2009

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by SikuftAlice Esm 23 Märts - 17:58

aidake midnight sun päästa! Wink
http://www.savemidnightsun.com/petition.aspx
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by BellaCullenSwan Esm 23 Märts - 18:47

Mina lugesin alles eile meyeri kodulehelt, et ta pidi seda muutma ja see tuleb välja, küll hiljem kui oli plaanitud, aga tuleb, sest ta pidi nüüd rohkem aega perega olema. Tal oli seal isegi midagi ise üles pandud,mida ta veel muudab ja et lõplikut varianti näeb kui see ilmub.Ta pidi küll olema löödud, aga muudab ja kirjutab edasi. http://www.stepheniemeyer.com/midnightsun.html
See on jutt tema kodulehelt.
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Forever&Ever Kolm 3 Juun - 14:03

See on kindlasti üks väga halb otsus ! Smile
Kõik ju ootavad seda niiväga , lihtsalt eluvajalik.
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by SikiOlen Teis 4 Aug - 11:22

loodan et ta kirjutab
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Halvorsen Nelj 10 Sept - 18:02

...


Viimati muutis seda Halvorsen (Kolm 30 Apr - 11:21). Kokku muudetud 1 kord

Halvorsen
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 11
Vanus : 30
Liitunud : 09/09/2009

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Bree Püh 29 Nov - 19:11

okei, see on nii egoistlik!

kõik mõtlevad endale ja so called "fännidele", aga Meyerile ei mõtle muidugi keegi, onju? See on tema asi kui ta seda kirjutab või mitte. See on tema otsus ja see oli päris labane, et ta sõber selle mustandi netti lasi.
Ja see pole kellegi suhtes ebaaus, sest seda raamatut ei eksisteerigi veel. On olemas raamatu mustand, mida võib igaüks kellel tahtmist on lugeda. Ja sellest pole muuseas abi kui te oma allkirja sinna niinimetatud midnight sun'i päästmis lehekale annate. Meyer on öelnud, et ta võibolla kunagi jätkab seda kui ta tunneb, et ta on selle tegemisel üksinda. Ta ju ei taha, et fännid talle kuklasse hingaksid ja siis sunnivad teda seda kirjutama.

PS! Selle netilehekülje sulgemisest pole samuti mingit abi, kuna kui juba miski on internetti lastud, siis sinna see ka jääb. See ei kaoks kuskile, ja pealegi, paljud on selle endale juba arvutisse laadinud.
Bree
Bree
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 309
Asukoht : Tallinn
Liitunud : 27/11/2009

http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=54575

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by SikuftAlice Püh 29 Nov - 19:15

Ma täiesti nõustun sinuga.Ma ei ole migni fänn ega midagi,aga Stephanie Meyer on suurkuju.On lihtsalt uskumatu,et naiskirjanik midagi sellist saavutab.Ta on siiski ka päris mitme lapse ema ja on väga tore,et talle kuulsus ei ole pähe hakanud ja siiski ka oma laste heaolu eest hoolitseb.See ei ole hea,kui su ema hakkab sunniviisiliselt ja mehaaniliselt lihtsalt raamatuid trükkima,et vaid veeel ja VEEEL kuulsust koguda.See raaamt ilmub,kui on tema aeg.Mitmesuguste kunstialade valdajana ütlen ammu teadatundut lause: kunsti ei saa taga sundida.Ta sünnib siis,kui on tema aeg.
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Bree Nelj 3 Dets - 21:59

Ongi, see on ju imetlusväärne, et ta leiab oma perekonna kõrvalt veel aega, et raamatuid kirjutada. Ja mitte ainult mingiseid paarikümne leheküljelisi, vaid paarisaja leheküljelisi. Ja siis käib ta alatasa erinevates saadetes ning osaleb videviku filmide tegemisel. Aga ausaltöeldes on mul ta lastest küll kahju, kuna emal on aina vähem aega nendega koos olla, sest ta veedab enamuse ajast fännidele keskendudes. Ja isegi siis nõuavad fännid ,et too oma viimasegi vaba aja raamatule pühendaks. Ausalt, ma ei saa sellest aru.

Paljud on öelnud, et S. Meyer on isekas, sest ta raamatut edasi ei kirjuta. Juhtus ju sama asi ka J.K.Rowlinguga, aga tema kirjutas edasi. Ainus vahe nende kahe vahel on see, et Rowlingu raamat lekkis siis kui see juba peaaegu valmis oli, aga Meyeri oli see täitsa alguses.
Bree
Bree
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 309
Asukoht : Tallinn
Liitunud : 27/11/2009

http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=54575

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Forever&Ever Laup 16 Jan - 16:04

Mina tema asemel rahuneksin ja mõtleksin " nad loevad mu mustandit , kuna ootavad raamatut nii väga ja armastavad videviku saagat ja selle tegelasi " ja krijutaksin kohe edasi Very Happy .
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by TwilightForeva- Teis 19 Jan - 21:19

kui ma õigesti mäletan ütles ta ühes intervjuus et kui hästi läheb siis hakkab ta seda 5 a. pärast edasi kirjutama Sad (aga jah mu mälu on petlik niiet ei tea kas andsin õiget infot Very Happy )
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Forever&Ever Laup 23 Jan - 18:10

Ma loodan , et ta ütles 5 päeva pärast Very Happy .
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni" Empty Re: Stephenie Meyer ei lase välja vb ''Midnight suni"

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele