Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Ashley elu Forksis

2 posters

Go down

Ashley elu Forksis Empty Ashley elu Forksis

Postitamine by Selena-gomez Nelj 5 Mai - 14:14

Teen siis ka oma jutu ja kriitikat tahaks ka kuulda, kui seda on, siis tean mida ümber teha, aga nüüdsiis jutu juurde.
_____________________________________________________________________

Mina olen Ashley ja ma olen 17 aastane. Mul on pruunid, natuke pikemad kui õlgadeni juuksed.
Oli minu esimene päev Forksis, ma tulin siia koos oma isaga elama, sest mu isa tahtis elada väikeses linnas ja ta sai siin tööd. Ta hakkab töötama politseis, Canadas ta töötas ka politseinikuna. Isa ei tahtnud enam suures linnas elada ja siis me tulimegi Forksi.

Hommikul üles ärgates, nägin, et sadas vihma. Täna on minu esimene päev Forksi keskkoolis, loodan, et ma saan endale siit mõned sõbrad. Läksin koolikantseleisse ja sealt anti mulle minu tunniplaan koos majaplaaniga. Läksin siis oma esimesse tundi, milleks oli bioloogia. Ma andsin õpetajale lehe, kuhu ta pidi alla kirjutama ja kui see tehtud saadeti mind istuma tühjale pingile ja minu ees istus, nagu õpetaja ütles, Edward ja Isabella, aga teda kutsutakse Bellaks. Kohe pärast tuli minu juurde tüdruk nimega Jessica ja tutvustas mind oma sõpradele, Mike, Eric ja Lauren. Jessica kutsus mind laupäeval La Pushi randa. Olin rõõmuga nõus minema, sest ma tahtsin ümbrust uurida ja endale uusi sõpru saada. Täna oli neljapäev ja kui tunnid lõpuks läbi said läksin ma koju. Ma tegin kartulivormi ja võtsin selle täpselt siis ahjust välja kui isa töölt tuli. Ta küsis mult, et kuidas mu esimene koolipäev läks ja vastasin talle, et hästi ja ma sain endale paar sõpra ka. Rääkisin talle ka plaanist minna koos sõpradega randa ja tal ei olnud sellevastu mitte midagi.
Hommikul kooli jõudes, nägin Culleneid ja varsti tuli minu juurde tüdruk nimega Angela, ta oli päris sõbralik, mitte nagu Jessica väitis. Rääkisime natuke aega kui me pidime tundi minema, täna oli esimene tund matemaatika ja Angelal oli ka. Me istusime koos ja ta rääkis mulle koolist ja kõigest mis siin on. Lõunavaheajal tutvustas Angela mind ka Cullenitele ja ma sain Bellaga hästi läbi. Bella rääkis mulle, et tema isa Charlie on siin politseiülem ja ma rääkisin talle, et minu isa töötab ka siin politseis. Meie avastuseks olime me Bellaga naabrid ja ta kutsus mind täna La Pushi kaasa, sest ta läheb sinna oma sõbrale külla. Koju jõudes panin paksemalt riide ja varsti olingi valmis, hakkasin Bella juurde minema, aga ta tuli mulle vastu ja võttis mu peale. Varsti olimegi La Pushis ja Bella tutvustas mind Jacobiga, ta oli ikka tohutult pikk, ma arvan, et umbes kaks meetrit võibolla isegi pikem. Me läksime rannale jalutama ja varsti ma ütlesin Bellale, et hakkan koju minema ja ta küsis "Millega sa lähed, me ju alles jõudsime." ma vastasin talle"Ma kõnnin koju, tutvun ümbrusega." Ma hakkasin minema ja varsti põrkasin kokku poisiga......
Selena-gomez
Selena-gomez
Videviku Fänn

Postituste arv : 878
Vanus : 26
Asukoht : punamütsikese vanaema juures
Liitunud : 24/04/2011

Tagasi üles Go down

Ashley elu Forksis Empty Re: Ashley elu Forksis

Postitamine by Alice21 Nelj 5 Mai - 15:24

suht normaalne, aga midagi olex nagu puudu.
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Ashley elu Forksis Empty Re: Ashley elu Forksis

Postitamine by Selena-gomez Nelj 5 Mai - 15:26

ma ei ole hea kirjutaja, mul on rates ka üks järjekas, aga see on Biidrist(ehk Justin Bieber)
Selena-gomez
Selena-gomez
Videviku Fänn

Postituste arv : 878
Vanus : 26
Asukoht : punamütsikese vanaema juures
Liitunud : 24/04/2011

Tagasi üles Go down

Ashley elu Forksis Empty Re: Ashley elu Forksis

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele