Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Parimad kohad koidukuma raamatust:)

+8
Alice21
RosalieHale
Marion
Shortie
FantasticAlice
TwilightForeva-
Forever&Ever
nellu12
12 posters

Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by nellu12 Kolm 20 Jan - 17:48

Siia siis kirjudage millised kohad teile raamatust kõige rohkem meeldis.


mulle endale meeldis see koht: Edward istus diivani käetoele Bella jalgade juures, pilk kogu aeg tema näole kinnitunud. Kõigi nende teravkõrvade juuresolekul oli asjatu loota, et keegi mu kõhukorinat ei kuule.
"Rosalie,äkki tood Jacobile köögist midagi?" küsis Alice. Ta oli nüüd nähtamatu, istus vaikselt diivani taga. Rosalie jõllitas uskumatult sinnapoole, kust oli kostnud Alice´i hääl.
"Tänud, Alice, aga ma ei tahaks süüa midagi, kuhu see blondiin on sisse sülitanud. vean kihla, et mürk ei mõju mu seedesüsteemile kuigi hästi."
"Rosalie ei paneks eales Esmet nii piinlikku olukorda, et käitub külalistega nii ebaviisakalt."
"Loomulikult mitte," ütles blondiin mesimagusal häälel, mida ma kohe umbusaldasin. Ta tõusis ja tuhises toast välja.
Edward ohkas.
"Sa ju ütleksid mulle, kui ta toidu ära mürgitab?" küsisin ma.
"Jah," lubas Edward.
Ja mingil põhjusel ma uskusin teda.
Köögist kostis kõva tagumist ja - üliveider - metalli ahastavat kriginat.Edward ohkas jälle, aga ka muigas mokaotsast. Enne kui ma jõudsin rohkem midagi mõelda, oli Rosalie tagasi. Rahulolevalt naeratades asetas ta minu kõrvale põrandale hõbedase kausi.
"Lase hea maitsta, krants."
Hõbedane anum oli varem olnud vist suur salatikauss, aga Rosalie oli kausiservi niipalju tagasi painutanud, et nüüd meenutas see koera sööginõud. Tema kiire kätetöö avaldas mulle muljet. Ja pisiasjadele pühendumine ka. Kausi küljele oli kraabitud "Pontu". Imeline käekiri.
Kuna toit nägi üsna hea välja -praeliha, ei midagi vähemat, ja suur küpsekartul koos kõigi lisanditega-, ütlesin ma talle: "Aitäh, blondiin."
Ta turtsatas.
"Kuule, kas sa tead, kuidas nimetatakse blondiini, kellel on aju?" küsisin ma ja jätkasin sama hingetõmbega: "Kuldseks retriiveriks."
"Ma olen ka seda kuulnud," ütles ta, naeratus näölt pühitud.
"Eks ma ürita edasi," lubasin ma ja asusin söögi kallale.
Rosalie kirtsutas vastikusest nina ja pööritas silmi. Siis istus ta ühte tugitooli ja hakkas suure teleri kanaleid klõpsima, nii kiiresti, et ta tegelikult vist ei tahtnudki midagi vaadata.
Toit oli hea isegi ümbritsevast vampiirilehast hoolimata. Ma hakkasin sellega juba harjuma. Hmh. See mul nüüd just plaanis polnud...
Söömise lõpetanud - ehkki ma kaalusin ka kausi puhtaks lakkumist, lihtsalt et Rosalie´l oleks, mille kallal vigiseda-, tundsin, kuidas Bella külmad sõrmed õrnalt läbi mu juuste kammisid.
nellu12
nellu12
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 27
Vanus : 28
Asukoht : Võru
Liitunud : 20/01/2010

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Forever&Ever Nelj 21 Jan - 17:52

See kui ta Rosaliele kausi viskas oli ka hea Very Happy.

Mind ajas nutma koht , kus nad olid lagendikul ja Bella hakkas Renesmeed ära saatma.

Mulle meeldis Bella esimene jaht Very Happy . Ja mesinädalad.
Teksti kirjutan hiljem kui raamat käepärast on.
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by nellu12 Kolm 27 Jan - 22:24

mesinädalad olid jah lahedad Laughing
nellu12
nellu12
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 27
Vanus : 28
Asukoht : Võru
Liitunud : 20/01/2010

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by TwilightForeva- Püh 31 Jan - 21:24

Pulmad olid nii ägedad Very Happy
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Forever&Ever Esm 1 Veeb - 8:49

Jah aga Jacob suutis ikkagi kõik ilusa ära rikkuda. Ta on veel hullem õnnetustemagnet kui Bella, hakkab tunduma Very Happy .
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by TwilightForeva- Püh 7 Veeb - 21:11

Pulmad ja Mesinädalad kui edward ujuma läks ja bella ei tahtnud kaasa minna
Aga jah häid kohti oli palju Very Happy
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by FantasticAlice Esm 8 Veeb - 11:07

Terve raamat oli jubehea. Jacobi blondiininaljad, see kui ta Rosaliele kausiga virutas, pulmad. See ka kui Emmet Charliele Bella voodielu kommenteeris ja pärast Bella tema peale urises, Emmet: Oi kui hirmus Very Happy , ja varsti Edward ütles Emmetile: Pole just kõige parem idee maja kõige tugevam vamiir enda vastu pöörata Very Happy (Sõnastus pole kindlalt õige, raamat on sõbranna käes hetkel, peast panin Very Happy ), tegelt neid häid kohti on jubepalju.
FantasticAlice
FantasticAlice
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 63
Vanus : 28
Liitunud : 28/10/2009

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Forever&Ever Teis 9 Veeb - 19:27

Jacob: Kas tead kuidas blondiini ära uputada? Pane peegel basseinipõhja. Very Happy

Ega jah ma nii kaifin seda kohta kus Bella tegi Emmettile ära Very Happy.

Asee oli ka hea, et kui Bella ja Edward seletasid, kuidas Bella pööras Edwardi poole kui inimeste lõhna tundis( nad üritasin teisi veenda, et Bella saaks Renesmee juurde minna ) ja siis ta urises aga ei löönud ja Emmet ütles, et tema oleks küll juhust kasutanud ja Edwardile kõrvakiilu andnud. Very Happy
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Shortie Reede 26 Märts - 15:42

Nagu enne öeldud, terve raamat on hea.

Mulle meeldis, kuidas Bella ja Emmett kätt surusid ja kuidas Bella pärast kividega mässas, liiiigahea I love you

Rosalie ja Jacobi sõnavahetused olid ka head, naerda sai palju Very Happy
Shortie
Shortie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 27
Vanus : 26
Asukoht : Dreamland (:
Liitunud : 25/03/2010

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Forever&Ever Laup 27 Märts - 15:25

Maitea, ma kaifin küll tervet raamatut, aga mõned kohad ajavad nii naerma, nagu oleksid need su enda kunagised südamelähedased mälestused või juhtunud kellegagi kes sulle väga tähtis. Kogu see Cullenite ja vampiiride staff on mind nii endasse imenud, et lihtsalt kohutav ( aga jube hea ikka tegelt ).
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Marion Laup 27 Märts - 18:08

Koidukuma oli kõige parem raamat, siis tuleb Noorkuu ja siis Videvik ja siis Päikesevarjutus - vot sjuke järjekord mul. Very Happy
Marion
Marion
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 234
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 06/08/2009

http://www.orkut.com/Main#Home?rl=t

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by RosalieHale Teis 30 Märts - 17:04

Mulle meeldis see, kui Bella sai vampiiriks. Ja see kaa, kui nad Edwardiga mesinädalatel olid.
RosalieHale
RosalieHale
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 17
Vanus : 30
Asukoht : Tartu
Liitunud : 28/03/2010

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Forever&Ever Teis 30 Märts - 17:55

MESINÄDALAD ON SAAGA PARIM KOHT! Smile
Ma lihtsalt armastan nende mesinädalaid ja esimest jahti, nende lugemiseks oli see pikk ootamisaeg täiega ära tasutud, ma iga päev loen neid mitu korda, ma juba nende kohtade narkar, kaifi saan kõik aeg. (:
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Alice21 Laup 24 Apr - 21:33

RosalieHale kirjutas:Mulle meeldis see, kui Bella sai vampiiriks. Ja see kaa, kui nad Edwardiga mesinädalatel olid.

mul kahh... ja see läbi Jacobi silmade on huvitav.. lahe oleks filmis kuulata huntide mõtteid Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Forever&Ever Püh 25 Apr - 13:44

See oleks tõesti lahe! Kuulata kuidas kari üksteisega mõttes räägib ja üldse, kuulata seda mida kuulis Edward.
Forever&Ever
Forever&Ever
Videviku Fänn

Postituste arv : 631
Vanus : 28
Asukoht : Cullen´s house.
Liitunud : 30/05/2009

http://www.hobune.gooforum.com

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by merkkka Püh 18 Juul - 0:02

MESINÄDALAD nagu meil kõigil vist Very Happy , aga mulle meeldis veel see koht, kus Bella oli juba vampiir ning ta oli lihtsalt õnnelik , siis mässas ta ka kividega ning surus kätt Emmetiga.

Kui Bella jättis Renesmeega hüsvasti (see oli sitaks kurb koht aga ikkagi lemmik), siis nutsin ma päris korralikult , kuna ma ei teadnud ka kuidas raamat lõppeb, kartsin, et äkki toimub ikka sõda ja keegi cullenitest või huntidst saab surma. Ma ei suutnud kujutada seda ette , see oleks olnud katastroof. Võibolla juhtub see Keskööpäikeses aga ma kaldun arvama, et õnnelik lõpp tuleb, noh pigem õnnelik igavik Cullenitele .

Ma tahaks näha kuidas pulmad ja mesinädalad Koidukuma filmis on tehtud.
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Twilight♥ Püh 18 Juul - 16:45

Ma ka kusjuures seal Volturide juures natuke kartsin, et keegi Cullenitest, huntidest või nende poolel olevatest saab surma, aga õnneks ei saanud.. Smile
Ja merkkka, Keskööpäike on lihtsalt Videvik Edwardi vaatenurgast Smile
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by AliceTwilight Teis 4 Jan - 20:09

Mulle meeldis see,kui Bella oma pulmadest und nägi ja seal mingi verinoor ta sõbrad ära oli tapnud ja loomulikult meeldisid mulle mesinädalad Smile
AliceTwilight
AliceTwilight
Moderaator

Postituste arv : 1739
Vanus : 24
Asukoht : Pärnu
Liitunud : 02/01/2011

http://kertulorents@hot.ee

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by bella19 Kolm 5 Jan - 20:51

Mulle meeldisid ka MESINÄDALAD ja kus Bella vampiiriks sai ja kus ta jahile läks ja kui ta Emmeiga kätt surus ja see kui Bella Renesmega hüvasti jättis see oli kurb aga meeldis ma nutsin täiega ja mõtlesin: issand keegi saab surma ei palun ärge saage surma.Ja kui ma lugesin siis mulle tundus et ma näen filmi aga ma tahtsin vett juua ja mulle meenus et ma loen raamatut mitte ei vaata filmi.sorry liiga palju lemmik kohti ebaolulist infot.
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Parimad kohad koidukuma raamatust:) Empty Re: Parimad kohad koidukuma raamatust:)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele