Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 6 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 6 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Ohtlikud mängud

+3
bella19
loveuedward
Evy
7 posters

Go down

Ohtlikud mängud Empty Ohtlikud mängud

Postitamine by Evy Laup 9 Mai - 13:04

I

"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor" - Sholom Aleichem.

"Vesi on liiga külm karjus Adeele oma toast."

Ma vihkan hommikuti niimoodi ärgata. Kas mu kasuõde võiks vahel ka vait olla. Terve suve pidin kuulma tema hädaldusi. Täna algab kool. JUBE! Ma vihkan 1 septembrit. Alles oli suvi ja nüüd jälle sügis. 9 klass selles nõmedas koolis tõotab tulla piinarikas. Ajasin ennast voodist püsti ja jäin oma tuba silmitsema. Ma armastasin oma tuba. Sinine tapeet, rohelised kardinad, minu armas voodi, LCD teler, laud, mille peal mu valge läpakas ja põrandal suur karvane vaip, Adeele tuba oli hoopis teistsugune liiga roosa minu jaoks. Tõusin püsti ja vedasin end peegli ette. Vastu vaatas pruunide juustega, siniste silmadega ja magatud näoga olevus. Ma ei olnud küll Miss Maailm, aga ma polnud ka kole! Kuulsin kuidas keegi koputas mu uksele ja sisse astus mu armas ema.

"Kallike kell on juba 7.45, sa jääd kooli hiljaks kui sa ei kiirusta" ütles mu ema.
Ma naeratasin emale ja vastasin, et olen peagi all. Ema noogutas mulle vastuseks ja väljus mu uksest. Kõndisin oma riidekapi juurde. Võtsin sealt oma lemmikud mustad teksad, valged sokid, punase dþempri. Ajasin riided suure vaevaga selga. Olin liiga väsinud, et end duði alla vedada. Pöördusin tagasi peegli juurde. Kammisin oma juuksed ära ja sidusin oma kiharad kinni. Võtsin öökapilt ka oma prillid ning tammusin uksest välja. Olin teel kööki kui ma komistasin Adeele otsa.

"Vaata ka kuhu sa kõnnid taibu" käratas blondiin.

Vaatasin teda pealaest jalatallani. Mu kasuõde oli üks kooli populaarsemaid tüdrukuid. Ta oli eluehtne megabeibe. Blondid juuksed, roosa küüned, valge miniseelik, kõrge kontsaga saapad, must top ja kõige rohkem oli tal näos krohvi. Tal kulus vist seda tonnide kaupa mõtlesin oma ette. Kõik poisid tahtsid teda. Tema oli barbie ja mina kõigest nohik. Adeele oli minust aasta vanem. Meie suhted ei olnud just kõige soojemad. Ta häbenes mind ja hõõrus mulle tihti nina alla, et ma olen tema jaoks tühi koht ja täielik häbiplekk. Kuulisn kuidas Adeele kukkus mind sõimama:

"Kuule sa kannad prille, aga ikka ei näe, kuhu sa astud. Sa oled ikka täielik mats. Sa oled nagu mingi Harry Potteri naine."

Ma heitsin talle veel ühe pilgu ja kõndisin edasi. Olin juba köögis kui mu kasõde karjus:

"No nüüd neelasid keele ka alla või? Ausõna sa oled ikka täielik nohkar...."
Peale seda oli vaid kuulda kontsade klõbinat ja ukse pauku. Ohkasin kergendunult, mul ei olnud viitsimist oma megabeibest kasuõega kakelda. Olin selleks liiga tujust ära. Kööki jõudes nägin oma kasuisa, kes istus laua taga ja luges lehte.

"Kus mamps on?" küsisin.
Kasusisa vastas mulle vaiksel toonil: "Su ema läks juba varakult tööle, kas sul oli midagi vaja?"

Vaatasin kasuisa poole ja vastasin eitavalt. Pöörasin otsa ümber ja jalutasin koridori poole. Minu söögiisu oli täielikult hävitatud ja tuju ei olnud ka kiita. Haarasin riiulilt oma botased,panin need jalga ja jalutasin välja. Ilm oli 1.septembri kohta erakordselt soe.
Evy
Evy
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 34
Liitunud : 15/12/2008

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by loveuedward Püh 10 Mai - 11:18

sa võoksid edasi kirjutada...see on nii huvitav Laughing
loveuedward
loveuedward
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 40
Vanus : 29
Asukoht : Forks
Liitunud : 09/05/2009

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by Evy Nelj 14 Mai - 14:43

II

Hakkasin vaikselt kooli poole minema. Pöörasin pilku ja nägin, et mu kõrval seisab punaste juustega tüdruk. See oli Elis.

"Tsau Ketu! Kas sa oled põnevil ka? Mina küll olen. Mõtle juba üheksas klass. See on nii mega. Tahan juba meie klassi näha..."

Pöörasin pea ära ja noogutasin kõigele, mida Elis jutustas mu kõrval. Mul ei olnud tuju temaga hetkel vestlust arendada. Elis oli minust natuke pikem, tal olid punased juuksed nagu ta emalgi. Me olime olnud sõbrad juba lasteaiast saadik. Kohati meenutas ta rohkem mu kasuõde Adeelet. Ellu kandis ka moekaid riideid, meeldis poistele ja ta oli ilus. Elis oli ka sündides kaasa saanud suure suu. Ta võis rääkida terve päeva kuttidest ja moest. Ellu oli meie kooli kõrvad ja silmad, Ta teadis kõiki ja kõike. Ma imestasin tihti, et ta minuga suhtleb.
10 minutiga jõudsime kooli. Rahvast oli juba päris palju. Kõik kogunesid aulasse. Saali poole kõndides märkasin ka oma kasõde, kes on jüngritega jutustasid suvest. Nende ümber tiirles ka hulganisti poisse...nagu tavaliselt.

Kuulsin kui Ellu sosistas: "Wau su õde on nagu meepott, kelle ümber mesilased tiirlevad."
Vaatasin Elisele otsa ja me mõlemad puhkesime naerma. Jalutasime saali poole edasi kui järsku Elis hakkas mu kätt sikutama. Tõstsin pilgu ja Elis ütles: "Appi vaata Tannu on seal. Ta läheb ikka iga aastaga järjest kobedamaks. Ta on ikka kohe nii nii nunnu!"

Muidugi teadsin kellest jutt käib. Tanel Laanits meie kooli ihatuim poiss. Tanel oli tõesõna kena, aga ta polnud ka nii kena, et ma tema järgi suud vesistaksin nagu Elis ja enamus meie kooli tüdrukuid. Kõik teadsid, et Taneli isa Urmas Laanits on linna jõkaim mees. Tal on ju oma kinnisvarafirma, mille Tanel kunagi endale pärib. Minu kasuisa töötab ka seal firmas. Tanel oli tüüpiline rikkurpoiss uhked riided, üleolev olek ja bad boy look. Ta oli 18 ja läks see aasta 12.klassi. Märkasin, et Taneli kõrval seisid ka tema sõbrad Sander ja Ranno.

Lõpuks jõudsime ka kooli aulasse. Võtsime oma kohad sisse ja kuulasime, kuidas meie dire jahvatas meile uuest õppeaastast ja kooli vaimust.
Evy
Evy
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 34
Liitunud : 15/12/2008

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by bella19 Laup 12 Veeb - 16:28

Kirjuta veel,nii huvitav
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by Alice21 Nelj 17 Veeb - 15:12

Tahax väga teada mis edasi saab Smile
Kuigi kui lugesin et üx tegelastest on Tanel, siis oli küll et OMG Very Happy uudishimust... Mix just see nimi? "muigab"
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by AliceTwilight Nelj 17 Veeb - 15:41

äge jutt muidu
AliceTwilight
AliceTwilight
Moderaator

Postituste arv : 1739
Vanus : 24
Asukoht : Pärnu
Liitunud : 02/01/2011

http://kertulorents@hot.ee

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by bella19 Nelj 17 Veeb - 16:24

Mul tuli ka see nimi tuttav ette
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by Alice21 Nelj 17 Veeb - 16:52

Kuidas tuttav ette? "muigab"
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by bella19 Nelj 17 Veeb - 17:28

Lihtsalt
Ma ei tea
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by Alice21 Nelj 17 Veeb - 22:54

Very Happy
Njh. Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by bella19 Reede 18 Veeb - 11:07

Very Happy
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by Selena-gomez Kolm 4 Mai - 12:41

tee edasi, minu järjekat te küll lugeda ei taha
Selena-gomez
Selena-gomez
Videviku Fänn

Postituste arv : 878
Vanus : 26
Asukoht : punamütsikese vanaema juures
Liitunud : 24/04/2011

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by AliceTwilight Kolm 1 Juun - 13:29

ma kunagi tegin ühe järjeka kunagi ,aga see on siiani avaldatud vaid ühel leheküljel: rates. (kunagi oli seal kassu) Ei tahaks nagu siin avaldada...kardan ,et see on teiste jaoks liiga igav/nõme
AliceTwilight
AliceTwilight
Moderaator

Postituste arv : 1739
Vanus : 24
Asukoht : Pärnu
Liitunud : 02/01/2011

http://kertulorents@hot.ee

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by missBella Cullen Püh 5 Juun - 20:34

Edasi please Very Happy
missBella Cullen
missBella Cullen
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 132
Vanus : 28
Asukoht : USA,Washington,Forks
Liitunud : 07/01/2010

Tagasi üles Go down

Ohtlikud mängud Empty Re: Ohtlikud mängud

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele