Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 7 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 7 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

väike extra noorkuule .

+5
SikiOlen
loveuedward
SikuftAlice
Twilightˇˇ
Miss Swan
9 posters

Go down

väike extra noorkuule  . Empty väike extra noorkuule .

Postitamine by Miss Swan Laup 11 Apr - 13:37

okei ,eile kui ma avastasin selle foorumi ,siis tuli pähe kirjutada Noorkuule üks osa otsa .Vabandan ette ära ,et mõned kohad võivad tunduda väga tuttavalt ja kirjavigu võib olla kõvasti .Loodan et teile meeldib .
------
Tõstsin pilgu tortillade kohalt Edwardile.Ta istus minu vastas,minu köögis,minu söögilaua taga.Ja ta oli see sama täiuslikkus ise.Tõstsin tortillat,et hammustada sellest pool.
"Ära õgi,meil on aega küll." ütles ta meemagusa häälega,milles oli noomimise kõla sees.
Ta jälgis väga hoolikalt kuidas ma igat suupala mälusin.Raputasin pead.Ma ei tahtnud viivitada sekunditki rääkimata,et meil kestaks kokku veel natuke üle poole tunni.Neelasin suutäie peaaegu ilma mälumata alla.Aga alla see enam ei läinud.
Edward vaatas mind mureliku näoga ja ütles: "Bella,palun.Meil ei ole kiire."Ta venitas sõnu "ei ole" .
Minu suust oleks see totralt kõlanud,aga tema suhu oleks justkui need sõnad mõeldud.
"Joo vähemalt piima peale.Pole vaja,et sa veel lämbuksid." palus ta.
Vaatasin aknast välja samas kui piimaklaasi haarasin.Ei paistnud,et Charlie tuleks veel koju.Võib-olla ta on Billy juures või tööl...Vaatasin kella,see näitas viit minutit ennem seitset.Kulistasin nüüd piima ilma hingamata alla.Vaatasin tema toffeepruunidesse silmadesse.Aga samas tema täiuslikule suule oli kerkinud muie.
"Mis nüüd?" Küsisin kärkelt.
Ta tõsines natuke mu häänetooni peale aga siis ta hakkas itsitama.Tore,mõtlesin.Fantastiline,minu peale ikka annab koguaeg naerda.Ootasin kuni ta tõsisemaks muutub,ise samal ajal sekundeid lugedes ja vaatasin,või vähemalt üritasin vaadata teda "surmava" pilguga.Lõpuks ometi,kolmkümmendüks sekundit hiljem ta lõpetas itsitamise.
"Sul on piimavuntsid." ütles ta mulle kelmikalt.
Imestasin,et ta sellisele asjale nii kaua jaksas naerda.Arvatavasti minu näoilmele,puhkes ta uuesti naerma.
Pühkisin suu oma tumesinise pluusi varrukaga puhtaks ja hakkasin sööma oma viimast tortillat.Hammustasin järjekortselt liiga suure tüki.Ta oli maha rahunenud ja ühtäkki ta tõusis püsti.
Ehmatasin ja pomistasin suu täis: "Kuhu sa lähed?"
Ma ei olnud kindel kas ta sai aru mida ma üritasin küsida,aga siis ta juba vastas ,ingli naeratus näol:
"Ma kallan sulle piima juurde."
Samas sulava liikega astus ta külmkapi ette.Ta õngitses piima välja ja sammus sulavalt minu juurde.Ta kallas mulle täpselt nii palju kui ma olin soovinud,ilma sõnagi ütlemata.Pomisesin aitäh ja siis ta surus oma huuled mu juustele ja sosistas kõrva: "Ole lahke."
Mul käis külmavärin läbi keha.Tundus,et ta oleks seda märganud.Inimese kiirusega istus ta oma kohale tagasi.Me olime Edwardiga kihla vedanud,et kas ta suudab kümme päeva käituda nagu inimene.Cullenid olid kihlveos kaasas.Mina,Carlisle,Emmett,Alice ja Jasper olime kindlad,et ta ei suuda vastu pidada.Ent Esme,Rosalie ja loomulikult Edward ise olid eri meelt.Ta oli juba kuus päeva vastu pidanud ja ma juba kahtlesin,et ta peab neli päeva veel vastu.Aga samas Alice oli minu poolel,see oli ilmselge märk,et ma olen võidul.Nimelt kihlveo kaotus/võit oli ,et Edward muudab mind vampiiriks vähemalt selle aasta sees.Kihlveos ei sisaldunud supervõimed minu päästmiseks ega ka mõtete lugemine.
Ta istus pea käe peale toetatud ja jälgis mõtlikult mind.Ta nägi välja täpselt nagu ingel,keda sa oled maalidel või kommipaberitel näinud.Või unes.Aga kohe kindlasti mitte oma köögis,söögilaua taga istumas.
Inglinäoga vampiir,mõtlesin.Ja sellel hetkel hakkasin nii naerma,et toit lendas suust välja.
Aga Edwardit polnud enam seal,kus ta oleks pidanud olema.
---
Kas jätkan ? Mul on kirjutatud veel kaks lehekülge;)
Kirjutage kindlasti ,siis et mis meeldis,mis oli valesti jne...
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by Twilightˇˇ Laup 11 Apr - 19:59

Nii hea!Lausa super!Kirjuta kindlasti edasi!
Twilightˇˇ
Twilightˇˇ
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 192
Vanus : 26
Liitunud : 23/03/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by Miss Swan Laup 11 Apr - 23:11

Aitäh .Mul on juba kirjutatud jah ,et mis edasi juhtub jne...Aga ma pole veel välja mõelnud,kuhu nad peavad minema Wink
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by SikuftAlice Laup 18 Apr - 16:27

ohoo,heaaa.
jätka
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by Miss Swan Teis 21 Apr - 16:54

---
"Edward?!" Küsisin nüüd natuke paaniliselt.
"Edward,see pole üldse naljakas,saad aru?" Vastust ei tulnud.Lõin siis pilgu aknast välja."Oh ei ,ei,ei see veel puudus!" pomisesin kõva häälega omaette ja samal ajal hakkas telefon helisema mis pani mind võpatama.Vaatasin veel kähku õue,kuidas mu külaline ronis autost välja ja kiirustades koperdasin telefonile vastama."Halloo?!" hingeldades päris kõvahäälselt olin hõiganud."Bella Swan siinpool,kellega ma räägin?" hingeldasin veel lõppu.
"Bella?" vana mehe hääl küsis justkui ei oleks kindel kas mu nimi on ikka veel Bella.
"Jah Billy ,Bella siin.Kas on mingi mure?" küsisin ettevaatlikult.
Billy seepeale vastas ruttu:"Ei,midagi hullu pole.Ainult mõtlesin ,et teatan ,et Jacob peaks teie õuele ilmuma iga minut."
"Jah", vastasin natuke kergeldunult "ta just jõudis.Ma lähen talle nüüd ust avama.Kas oli veel midagi?" viimane lause oli rohkem kui kõne lõpetamiseks.
"Ei,ma ei usu..Seda veel,ega Charliet kodus pole?"
"Ei,ta on veel tööl.Kas ma ütlen talle ,et sa helistasid?"
"Ei.Ma helistan ta tööjuurde siis.Näeme Bella."
"Nägemiseni Billy."
Kui olin kõne lõpetanud olin hämmastunud ,et Jacob pole veel koputama tulnud.Läksin tagasi akna juurde.Nägin kuidas ta kõndis oma auto juures edasi-tagasi.
"Ta mõtleb,et kas ta tuleb sisse või läheb ära.Ta tundis juba ,et ma olen siin." kõlas mahe hääl mu tagant.Ma ei ehmatanud,vaid keerasin ennast ümber.
"Mida ta nüüd vajab?" sisistasin ja marssisin esikusse,Edward kannul.
"Ma ei tea."
Löödunult keerasin ümber,liigagi hoogsalt,et hea oli et ei löönud oma pead Edwardi vastu ära.
"Ma ei tea." korrutas ta endale,näol suurim seletamatus mida ma olin eales ta näos näinud.
"Eks me saame kohe teada." pomisesin vihaselt.
Ta tõstis oma käe ja silitas mu põske.Rahunesin tänu sellele natuke ja otsustasin välja minna.
Olin juba ust avamas,kui Edward haaras oma jääkülmade sõrmedega mu randmest kinni ja tõmbas mind enda vastu.Ta must kampsun oli pehmem kui mida ma olin arvanud ja tundsin kuidas külm kiirgus kampsuni alt.
"Bella." ütles ta ainult ja ta silmades oli mure kuigi ta naeratas mulle.
---
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by loveuedward Nelj 14 Mai - 13:16

nii armas...sa oskad hästi kirjutada:D
loveuedward
loveuedward
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 40
Vanus : 29
Asukoht : Forks
Liitunud : 09/05/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by SikiOlen Kolm 5 Aug - 20:25

kirjuta veel palun
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by Miss Swan Nelj 6 Aug - 15:24

oeh ,ma arvan et mitte...kuigi mul on seda juttu natukene kirjutatud .
mul on mitu põhjust ja üheks on ,et mul on juba teine jutt ,mille kallal töötan .

aga iial ei või teada... Smile
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by merkkka Nelj 19 Aug - 0:19

kirjuta veel natuke , ära jäta niii põneva koha peal pooleli, see ei ole aus !!! Muide ka minu meelest oled sa tõsiselt hea kirjutaja Smile Miks küll minul ei ole sellist annet.
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by Selena-gomez Kolm 4 Mai - 17:40

tahaks juba uut osa lugeda, tee ikka edasi
Selena-gomez
Selena-gomez
Videviku Fänn

Postituste arv : 878
Vanus : 26
Asukoht : punamütsikese vanaema juures
Liitunud : 24/04/2011

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by missBella Cullen Püh 12 Juun - 15:55

jah palun tee seda juttu edasi
missBella Cullen
missBella Cullen
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 132
Vanus : 28
Asukoht : USA,Washington,Forks
Liitunud : 07/01/2010

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by bella19 Püh 12 Juun - 18:32

Jah,tee edasi
Palun
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

väike extra noorkuule  . Empty Re: väike extra noorkuule .

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele