Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Raamat : "Videvik"

+20
Bella&Edward
FantasticAlice
missBella Cullen
Marion
Marion.
SikiOlen
Hanna
WeLoveTwilight
BellaCullenSwan
liis
Anna.
Kaari
Anfly
TearsDontLie
Eleanora
DD
Kikael
juhhik
KillerCandyFuck
Bella
24 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Raamat : "Videvik" Empty Raamat : "Videvik"

Postitamine by Bella Laup 6 Dets - 20:17

Siin siis võiks jagada muljeid "Videviku" raamatust : )
Bella
Bella
SuperAdministraator

Postituste arv : 203
Asukoht : Forks in Washington.
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by KillerCandyFuck Laup 6 Dets - 20:46

Esimene raamat mille lugemist ma lihtsalt ei suutnud lõpetada ... see muutus vahepeal õudsaks Very Happy . Kõik oli minu arust hästi läbi mõldud ja korralikult kirjutatud ja äärmiselt põnev oli seda lugeda . Ka erinevad väljendid mõjusid hästi .
Kui ma seda raamatut teist korda lugesin siis ma märkasin paari trükiviga aga see pole oluline , kuna raamat oli oma sisult joovastav .
KillerCandyFuck
KillerCandyFuck
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 202
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn - Viimsi - Tallinn .
Liitunud : 06/12/2008

http://www.rate.ee/users/blackcat777

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Bella Laup 6 Dets - 20:54

Ja kirjavead ei olnud kirjaniku süü vaid olid tõlkja süü : (
Aga raamat läks ana paremaks ja paremaks, ühe päevaga oleks läbi lugend kui mul endal oleks see raamat olnud, aga kahjuks mul ei olnud alguses seda raamatut, selle pärast lugesingi kaks päeva : )
See raamat on kummitav, kui sa oled seda raamatut lugenud ja proovid nendest raamatu tegelastest mitte mõelda siis se sul küll ei õnnestu : )
Bella
Bella
SuperAdministraator

Postituste arv : 203
Asukoht : Forks in Washington.
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Külaline Püh 7 Dets - 14:07

Ma lugesin seda raamatut nii et ei suutnud enam käest panna. Ma lugesin selle esimest korda läbi oktoobri alguses. Sellest ajast peale mõtlen iga päev sellest. Kui ma seda lugesin mitu korda Eesti keeles läbi panin tähele asju mis mul muidu kahe silma vahele jäid. Paljudest kohtadest hakkasin alles inglis keelse raamatu lugemisel aru saama, sest eesti keelde oli natuke valesti tõlgitud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by juhhik Püh 7 Dets - 14:25

Kui ma seda lugema hakkasin siis ma ei suutnud seda enam käest panna lihtsalt, see segas täiega õppimist ka mul oli järgmisel päeval mitu kontrolltööd ja selleasemel et õppida ma lugesin. Nüüd saan selle kohe teist korda läbi ja loeks seda vist heameelega veel aga pean raamatukokku selle tagasi viima. Ma pole elusees ühegi kirjaniku peale vihane olnud nagu nüüd sest ta lõpetas nii hea kohapealt ära närvitsesin õhtuotsa peale lugemist kodus
juhhik
juhhik
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 33
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Kikael Püh 7 Dets - 21:04

Lugesin kella üheksast õhtul kella neljani. Kella üheteistkümnest lugesin telefoniga valgustades. Very Happy Koolis vahetundides lugedes lõpetasin, suutsin väga suure vaevaga kell neli käest panna, silmad kiöppusid siis juba kinni vajuma.
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by DD Kolm 17 Dets - 20:58

Ma alustasin lugemist reede õhtul kuskil 19.00, raamatu panin käest natuke peale kella üht. Laupäeva hommikul, kui kuskil 11 ajal ärkasin, lugesin mingi poole tunniga raamatu lõpuni, sest eelmisel õhtul oli tegelikult suhteliselt vähe veel lugeda jäänud.
Agajah, vabatahtlikult poleks ma raamatut käest üldse pannud, aga emme koguaeg kobises, et ma loen liiga palju ja võiksin vahepeal midagi muud ka teha jne.
Janoh, siiamaani mõtlen vahest selles raamatus toimunust jne. Niiet see pole selline raamat, milliseid ma tavaliselt olen harjunud lugema. Et loed ära, teed mingi tk selle kohta ära ja läinud selle sisu ongi.

DD
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 333
Liitunud : 09/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Eleanora Laup 27 Dets - 14:20

Sain jõululaupäeva õhtul. Lugesin u ühe viiendiku, siis järgmisel päeval u 3 viiendikku ja viimasel päeval u ühe viiendiku. Üpris romantiline, lõpus läks veits õudsaks.
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by TearsDontLie Teis 30 Dets - 17:54

hhea raamat , Very Happy , sain eile ommikul , ommiku poole lugesin u. 55 lk , jasiis õhtul lugesin 300-ni , ja täna õhtul lõpuni , agajah , mul inglisekeelne , meeldib rohkem , Very Happy
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Anfly Kolm 31 Dets - 15:48

jõululaupäeva hommikul sain ja lugesin öösel kaheni , Very Happy enne käest ei pannud kui läbi sai .
Anfly
Anfly
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 30
Liitunud : 21/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Kaari Esm 23 Veeb - 21:27

Ma lugesin ka üpris kiiresti läbi. Very Happy Tegelt kahju oli, et nii kiiresti läbi sai aga jah, ma ka ei suutnud üldse raamatut kõrvale panna. Ja isegi mata tunnis mõtlesin, et okei, ma tahan koju raamatut minna lugema. Very Happy
Kaari
Kaari
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 2
Vanus : 28
Liitunud : 23/02/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Anna. Teis 24 Veeb - 10:10

ma mäletan, kus ma selle lõpetasin : Võru Sisustus 5'e ees autos x'D
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by liis Teis 24 Veeb - 18:40

Hmm...ma laenasin selle sõbrannalt ja hakkasin kohe koolis lugema, ka tundide ajal, lihtsalt megahea!! ükski raamat ei ole sellist sügavat muljet jätnud. Kuigi ma nägin filmi enne, oli raamatut ikkagi ülipõnev lugeda ja tõttöelda, raamat oli palju parem kui film. Filmi näitlejad meeldisid mulle küll väga, kui lugesin, oli kogu aeg Edwardi ja Bella pilt silme ees. Ma ei oleks vist neid nii ilusatena ettekujutanud:) aga raamat oli ikkagi parem! "Noorkuud" lugedes tundis isegi kirjanduseõps selle vastu huvi, kui ma seda tunnis lugesin, niiet ta ei keelanud mul lugeda, vastupidi.

liis
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 20
Liitunud : 21/01/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by BellaCullenSwan Kolm 25 Märts - 21:08

See raamat oli megahea. Ma hakkasin lugema ja oleks selle ühe korraga läbi lugenud kui ema poleks magama käsutand. Pärast raamatu lugemist hakkasin tõsiselt elu üle järele mõtlema. Ning nagu eelnevalt mainiti siis tegelastest on võimatu mitte mõelda, kooli tunnid jäävad isegi kasutuks. Kuna nägin filmi ennem siis ei saanud nii head kujutluspilti, aga siiski minu mõtetes nägid Edward, Bella ja Alice suhteliselt satnased välja mõni erinevus tuli. See on lihtsalt super raamat ja paneb elu üle järele mõtlema cheers
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by WeLoveTwilight Laup 18 Apr - 10:41

Mul sama lugu. Ma lugesin ennem raamatut ja üritasin kujutleda, millised need tegelased on. Jacob oli ainukesena täiega teistsugune, kui ma teda ette kujutasin. XD Ma muud teha ei tahtnudki, kui lugeda ainult seda raamatut. Nii super raamat. Raamat oli muidugi parem kui film, sest raamatus oli rohkem tegevusi ja muud taolist. Kogu aeg ma ainult sellele raamatule mõtlengi. Praegu loen teist korda seda läbi. Alguses vaatasin, et nii paks raamat, mina küll seda läbi lugeda ei jõua. Tegelt lugesin hoopis ühe päevaga läbi ja tahtsin, et raamat oleks isegi veel paksem. Lihtsalt täiega lummatud olen sellest raamatust. (LLLL)
WeLoveTwilight
WeLoveTwilight
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 21
Vanus : 28
Asukoht : Eesti Pärnu
Liitunud : 12/04/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Hanna Kolm 3 Juun - 11:05

Vaatasin enne filmi ja siis lugesin ja megahea oli lugeda ja siis tuli kohe tegelaste näod silme ette ja värki. Mingi raamatu lugesin läbi eee kolme päevaga , niiet mu jaoks ikka mega saavutus. Videvik on hea, hea et see kirjutati ja selline mönus raaamat kirjutati ikka ju Cool
Kui raaamat läbi sai , oli ikka päris kahju kuna enam pole eriti öhtuti midagi teha, arvatavasti tellin teise osa:D
Hanna
Hanna
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 13
Vanus : 31
Asukoht : võru
Liitunud : 03/06/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by SikiOlen Teis 4 Aug - 11:25

Kui seda lugema hakksin mõtlesin et loen üks peatükk päevas ga kui lugema hakkasin hakkas mulle see nii meeletult meeldima et lugesin lausa 4-5 peatükki korraga sest see on nii põnev ja hea raamat
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Marion. Teis 4 Aug - 14:54

Alguses mõtlesin, et miks kõik seda loevad, siis nägin filmi ja see oli lihtsalt NIIhea .
Ja siis mõtlesin, et ostan ''Videviku'' suveks lugeda ja et nagunii ma loen terve suvi seda Embarassed , sest tavaliselt ma ei loe peale kohustusliku kirjanduse midagi.
Aga hakkasin lugema ja ei suutnud käest panna ning lugesin hoopis kolme päevaga.. niisiis ostsin endale ka ''Noorkuu ja ''Päikesevarjutuse''. Ja tänu ''Videvikule'' ma nüüd armastan lugemist. Very Happy
Marion.
Marion.
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 30
Asukoht : ...
Liitunud : 01/08/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by SikiOlen Reede 21 Aug - 10:23

Marion.Ja tänu ''Videvikule'' ma nüüd armastan lugemist.

minule ka
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Marion Laup 29 Aug - 21:27

Oeh, see raamat oli super. Kirjanik on näinud väga palju vaeva ja tahtis sellega öelda, et ka "koletisel" (nagu Edward ise arvab, et ta on koletis, mida ta minu jaoks muidugi ei ole) on tunded. Ja, et kõik nö pahad ei olegi pahad. Mulle väga meeldis raamat ja mõtlen sellest igapäev. Razz
Marion
Marion
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 234
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 06/08/2009

http://www.orkut.com/Main#Home?rl=t

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by missBella Cullen Püh 10 Jan - 14:40

Mina lugesin esimese osa läbi 1 tunniga,teise osa 1 tunniga,kolmanda 2 tunniga ja neljanda 3 tunniga,niiet üpris ruttu said osad loetud aga neljandat osa loen mingi kümnendat korda,sest see on nii jube huvitav osa !!!!! Smile
missBella Cullen
missBella Cullen
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 132
Vanus : 28
Asukoht : USA,Washington,Forks
Liitunud : 07/01/2010

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by FantasticAlice Püh 10 Jan - 21:10

mäletan et koolis oli meil selle hullus, otsustasin siis ise ka selle laenutada ja vaadata mis selles nii hirmus erilist on (ma olin surmkindel et seda ma kindlalt läbi ei saa, jään enne igavusest magama). Otsustasin et jagan ära mitu lehte päevas et tähtajaks läbi saada, see arv oli vist 25. Lugesin, lugesin, ja vaatasin lehe arvu einoh kuidas ma juba 200ndale lehele jõudsin? Very Happy. Ma ei suutnud seda lihtsalt käest panna ja paari päevaga oligi läbi Very Happy lugedes autori kohta, avastasin et selle põhjal on tehtud ka film, kuna kinno olin hiljaks jäänud (ema ei lase mind iialgi kella seitsmesele seansile), ootasin kannatamatult DVD. Selle ajaga sain Noorkuu juba läbi ja jäin Päikesevarjutust ootama. Very Happy Jubedalt meeldisid nii film kui ka raamat. Nii huvitavalt, lihtsalt ja arusaadavalt kirjutatud, mitte nagu suurema hulga kohustuslikuga kus peab nuputama mida see lause tähendas ja mõtlema millal läbi saab.

praeguseks on Videvik loetud 2 korda, Noorkuu 1 kord, Pääikesevarjutus (lemmik) 3, ja Koidukuma 1 kord (pole rohkem jõudnud) läbi loetud. kui oma surmigava kolm musketäri läbi saan (kohustuslik) loen Noorkuu ja loodan et selleks ajaks olen sõbrannalt ka koidukuma tagasi saanud uuesti läbi Very Happy
FantasticAlice
FantasticAlice
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 63
Vanus : 28
Liitunud : 28/10/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Bella&Edward Teis 18 Mai - 22:12

Ma olin arvanud, et see on kõige igavam raamat, sest ma ei viitsinud raamatuid lugeda, siis hakati meie klassis rääkima Videviku filmi muljetest ja muidugi ei tahtnud minuga keegi kinno seda vaatama minna ja siis ma hakkasin otsima igalt poolt ja järsku leidsin Rõõmu Kaubamajast (Keilas).
See õhtu kui ma koju läksin ma hakkasin seda lugema ja ma lihtsalt ei suutnud seda lõpetada, sest see oli nii huvitav Smile. Siis ma nägin filmi jubedalt meeldib.
Praeguse ajaga olen Videviku filmi näinud 23 korda, Noorkuu filmi 12 korda, Videvikku loen viiendat korda, Noorkuu 3 korda läbi, Päikesevarjutus 2 koda läbi ja Koidukuma loen kolmandat korda (üks kord inglise keeles). Peale seda kui ma hakkasin neid raamatuid lugema, siis on hakanud tänu minule neid lugema (7 inimest). Ma oleksin nagu nende vanematele lootus, kes paneb lapsed raamatuid lugema. Very Happy
Bella&Edward
Bella&Edward
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 53
Vanus : 26
Asukoht : Keila;mõtetega Forksis
Liitunud : 23/04/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by TwilightForeva- Nelj 10 Juun - 11:00

Kaari kirjutas:Ma lugesin ka üpris kiiresti läbi. Very Happy Tegelt kahju oli, et nii kiiresti läbi sai aga jah, ma ka ei suutnud üldse raamatut kõrvale panna. Ja isegi mata tunnis mõtlesin, et okei, ma tahan koju raamatut minna lugema. Very Happy


Ma täitsa lugesin seda tunnis Very Happy , mitte mata aga ajaloo XD
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by bella19 Reede 10 Dets - 21:22

kõik raamatud on super lahedad
bella19
bella19
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 3151
Vanus : 26
Asukoht : Rakvere
Liitunud : 20/11/2010

Tagasi üles Go down

Raamat : "Videvik" Empty Re: Raamat : "Videvik"

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele