Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Naljakad juhtumid siis :)

+36
Hanzy
Twilight♥
merkkka
Alice21
Maarchy
newmoon
Forever&Ever
Edward is my sun
TwilightForeva-
MissBellaCullen
Marion
SikiOlen
liisukas2
Bella&Edward
loveuedward
WeLoveTwilight
Miss Swan
WereFox
haly005
(eva-liisa)
SikuftAlice
Twilightˇˇ
BellaCullenSwan
lauren
miiiks
liis
TearsDontLie
Eleanora
juhhik
Anfly
Kikael
DD
Rikkie
Cliche
KillerCandyFuck
Anna.
40 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by TearsDontLie Nelj 8 Jan - 22:03

Pole küll naljakas eriti , aga noh pidime , siis laupäeval kinno minema 8-kesi , Very Happy

Siis , nagu tavaliselt , suutsime kõik omavahel tülli minna ja nüüd on lahtine see asi veel , et kas lähme , aga ma ei saa neist aru , üldsegi , nagu niii hea film ja selle pärast , et lähed kellegagi tülli , siis kohe ei lähe filmi ka vaatama , Sad

Loodab , et lepib ära ikka , siis saab koos minna , Very Happy
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Eleanora Reede 9 Jan - 17:10

Täna meil matas oli nii, et mingit vastust oli vaja ja õps ütles "Jacob!" Et nagu Jacob oleks pidanud vastama, kõik hakkasid naerma, sest meil pole klassis Jacobit. Õps tahtis küsida hoopis Joosepit. Veel on mul klassis üks poiss, kelle perekonnanimi on Vaher, siis õps ütles talle Vahur;D
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Eleanora Nelj 22 Jan - 18:10

Mul läks tennises jube halvasti. Siis ma pobisesin hästi kurjalt : "Kuri hunt", et nagu mu vastased on kurjad hundid ja näe võitsin peaaegu kõik punktid;D
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by liis Kolm 28 Jan - 19:54

Ma mingi naeran siin üksinda oma toas kõva häälega teie naljakate lugude peale, ei tea, vanemad arvavad, et ma olen segi vist. Minul oli bioloogia õpikus mingi vihase hundi foto ja sõbrannaga hakkasime kohe naerma tunnis selle peale Very Happy nii tuttav.

liis
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 20
Liitunud : 21/01/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Eleanora Nelj 29 Jan - 13:45

Ma tahtsin kirjutada Break The Ice onju, aga kirjutasin automaatselt Breaking Dawn. Hakkasin täiega naerma:D
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Nelj 29 Jan - 21:46

pole midagi, ma naeran koguaeg xD
mm, mul oli kuskil töövihikus mingi ülesanne, et mõelda inglisepäraseid sõnu. kahele oli ette juba pandud näiteks Edward ja Alice ;D ma hakkasin täiega naerma.
Inglise keele tunnis jäi meil aega üle ja tegime ühte mälumängu, et üks ütleb, mida ta armastab, tein epeab ütlema,mida esimene ütles ja lisama oma asja ka.õpetaja pani I love my boyfriend, ma pidin siis ütlema I love my boyfriend and Edward ;D
minu taga istusid aga kaks poissi kes pidid ka ütlema I love my boyfriend ja Edward xD
nalja sai siis ;DD
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Anna. Reede 6 Veeb - 15:43

Mu klassiõde ütleb, et kui ma teda kuulan ja ta räägib videvikust siis on mul eri haige nägu peas Very Happy
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by miiiks Kolm 4 Märts - 18:22

.


Viimati muutis seda miiiks (Nelj 2 Juun - 23:27). Kokku muudetud 1 kord
miiiks
miiiks
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 33
Vanus : 29
Asukoht : tallinn
Liitunud : 09/12/2008

http://mangukoobas.lahendus.ee/id/26/monster/152948/

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by lauren Laup 14 Märts - 14:28

Teil juhtub nii palju naljakaid asju. Mul pole küll midagi juhtunud. Very Happy Ma siin hullult naeran. Very Happy

lauren
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 1
Vanus : 30
Asukoht : Tartu
Liitunud : 14/03/2009

http://lallu94.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by BellaCullenSwan Esm 23 Märts - 12:20

Üli nöljakad juhtumid siis! Ma naeran end täitsa kõveraks Very Happy

Aga no see ei ole küll üli naljakas, aga kirjutan.
Ma siis nagu reedel sain Videviku ja Noorkuu. Ma lugesin need kolme päevaga läbi, aga mõlemad korrad lõpetasin 2 ja 3.30 ajal öösel. Kui ma siis Noorkuud lugesin kuulsin ma rõduukse taga mingit klõbinat, aga ei julgenud vaadata. Ma kartsin, et akna taga on vampiir vampiir ja ei julgenud, et ehmatan. Kui ma hommikul raamatu lugemise lõpetasin siis mul olid silmad pärast täitsa mustad ja mul polnud terve päeva kõht tühi täpselt nagu oleks vampiiriks muutunud. Ma olin natsa isegi õnnelik, aga kahtlane tunne oli ka, siia maani ei ole üle läinud.Ükski raamat pole midagi sellist varem teinud. Äkki vampiirid ikka on olemas ja elavad meie seas nagu Cullenid raamatus. Kas kellelgi on veel selline asi juhtunud?

Siis mu ema ütles, et ma olen kahtlane, et ma muust ei mõtle kui raamatust ja olen täiesti hulluks läinud. Ja siis ta nägi peeglist kuidas mu näo ilmed muutusid.
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Twilightˇˇ Esm 23 Märts - 16:36

See pole eriti naljakas.
Kui ma olin ,,Noorkuu"läbi lugenud,pidin ärgmine päev kaverisse minema(eh eile).Klaveris läks halvasti ja mina mingi podisen:,,Edward,tule aita mind ometi!" Very Happy
Twilightˇˇ
Twilightˇˇ
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 192
Vanus : 27
Liitunud : 23/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by SikuftAlice Esm 23 Märts - 18:04

grissuke kirjutas:Üli nöljakad juhtumid siis! Ma naeran end täitsa kõveraks Very Happy

Aga no see ei ole küll üli naljakas, aga kirjutan.
Ma siis nagu reedel sain Videviku ja Noorkuu. Ma lugesin need kolme päevaga läbi, aga mõlemad korrad lõpetasin 2 ja 3.30 ajal öösel. Kui ma siis Noorkuud lugesin kuulsin ma rõduukse taga mingit klõbinat, aga ei julgenud vaadata. Ma kartsin, et akna taga on vampiir vampiir ja ei julgenud, et ehmatan. Kui ma hommikul raamatu lugemise lõpetasin siis mul olid silmad pärast täitsa mustad ja mul polnud terve päeva kõht tühi täpselt nagu oleks vampiiriks muutunud. Ma olin natsa isegi õnnelik, aga kahtlane tunne oli ka, siia maani ei ole üle läinud.Ükski raamat pole midagi sellist varem teinud. Äkki vampiirid ikka on olemas ja elavad meie seas nagu Cullenid raamatus. Kas kellelgi on veel selline asi juhtunud?

Siis mu ema ütles, et ma olen kahtlane, et ma muust ei mõtle kui raamatust ja olen täiesti hulluks läinud. Ja siis ta nägi peeglist kuidas mu näo ilmed muutusid.


no kuule,siis oled sa nii kena ,et lausa vampiir sind tuli endale võtma,mine tea.äkki oligi edward Laughing muuda siis meid kõiki vampiirideks eks?Very Happy
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by BellaCullenSwan Esm 23 Märts - 18:10

SikuftAlice kirjutas:
grissuke kirjutas:Üli nöljakad juhtumid siis! Ma naeran end täitsa kõveraks Very Happy

Aga no see ei ole küll üli naljakas, aga kirjutan.
Ma siis nagu reedel sain Videviku ja Noorkuu. Ma lugesin need kolme päevaga läbi, aga mõlemad korrad lõpetasin 2 ja 3.30 ajal öösel. Kui ma siis Noorkuud lugesin kuulsin ma rõduukse taga mingit klõbinat, aga ei julgenud vaadata. Ma kartsin, et akna taga on vampiir vampiir ja ei julgenud, et ehmatan. Kui ma hommikul raamatu lugemise lõpetasin siis mul olid silmad pärast täitsa mustad ja mul polnud terve päeva kõht tühi täpselt nagu oleks vampiiriks muutunud. Ma olin natsa isegi õnnelik, aga kahtlane tunne oli ka, siia maani ei ole üle läinud.Ükski raamat pole midagi sellist varem teinud. Äkki vampiirid ikka on olemas ja elavad meie seas nagu Cullenid raamatus. Kas kellelgi on veel selline asi juhtunud?

Siis mu ema ütles, et ma olen kahtlane, et ma muust ei mõtle kui raamatust ja olen täiesti hulluks läinud. Ja siis ta nägi peeglist kuidas mu näo ilmed muutusid.


no kuule,siis oled sa nii kena ,et lausa vampiir sind tuli endale võtma,mine tea.äkki oligi edward Laughing muuda siis meid kõiki vampiirideks eks?Very Happy

Haha Very Happy, Kui vampiiriks muutun tulen muudan sinu esimesena vampiiriks
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by SikuftAlice Esm 23 Märts - 18:14

RobIsHot kirjutas:kõik tööd, mida ma koolis teen on seotud kuidagigi vampiiridega. üks "muinasjutt" oli ka vampiiridest ja libahuntidest. nüdd ma naeran selle üle ; D
ou,suht sama siin.ma pidin üleriigilise muinasjutu kirjutama majanduslanguse teemal ja siis kah,peategelasteks olid:vampiir Erwin,libahunt Jasper ja nende parim sõber Renesmee Very Happy .kui tahate võin selle lõpptulemusena siia kirjutada.
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by BellaCullenSwan Esm 30 Märts - 7:19

Ma nagu eile pidin täitsa maha surema Tondi selveri ees. Otsisime autole parkimis kohta ja me parkisime täpselt samasuguse Volvo kõrvale nagu Edwardil. Nii ma siis ei tahtnudki poodi minna, et näha kelle auto see on Very Happy . Ja ma nagu totaalselt hammustasin huulde.
BellaCullenSwan
BellaCullenSwan
Moderaator

Postituste arv : 4571
Vanus : 29
Liitunud : 23/03/2009

http://ionlyneedmyfriendswithme.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by (eva-liisa) Esm 30 Märts - 15:28

SikuftAlice kirjutas:
RobIsHot kirjutas:kõik tööd, mida ma koolis teen on seotud kuidagigi vampiiridega. üks "muinasjutt" oli ka vampiiridest ja libahuntidest. nüdd ma naeran selle üle ; D
ou,suht sama siin.ma pidin üleriigilise muinasjutu kirjutama majanduslanguse teemal ja siis kah,peategelasteks olid:vampiir Erwin,libahunt Jasper ja nende parim sõber Renesmee Very Happy .kui tahate võin selle lõpptulemusena siia kirjutada.

kindlasti kirjuta ma tahan ka lugeda
(eva-liisa)
(eva-liisa)
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 36
Vanus : 28
Asukoht : tartu
Liitunud : 08/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by haly005 Esm 30 Märts - 17:41

Mul oli ka nii, et pidime koolis väikse novelli kirjutama.Ja loomulikult oli minu jutus kohe vampiir sees.
haly005
haly005
Videviku Fänn

Postituste arv : 877
Vanus : 30
Asukoht : Pärnu
Liitunud : 11/02/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by WereFox Kolm 1 Apr - 20:32

Klassiõde hakkas Videvikku lugema ta luges seda nädal ja pool (Mina ja emps suresime kodus juba) ja siis kuskil keset nädalat enne kehalist küsib, kas Edward on vampiir. Ma hoitsin hinge kinni, et mitte naerma hakkata.

Hankisin endale Eclipse'i ja Breaking Dawn'i ja esimene asi kui emps nägi, et mul raamatud on teda ei kottinud enam seegi, et ma ära õpiks pea asi, et ma talle tõlgin (ta ei ole inglise keeles hea). Tänu sellele mu õppeedukus langes.

Ükspäev tahtsin empsiga rääkida ja koputasin talle õlale ja ta võpatas minust eemale ja küsis, kas ma olen surnud. Mul jäi karp lahti ja ütlesin talle, et mu silmad on vale värvi va liba. Selle aja jooksul suutsin ma unustada mis ma tahtsin.
WereFox
WereFox
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 7
Asukoht : There where you aren't
Liitunud : 31/03/2009

http://yarly.heavenforum.com/index.htm

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by SikuftAlice Nelj 2 Apr - 19:17

(eva-liisa) kirjutas:
SikuftAlice kirjutas:
RobIsHot kirjutas:kõik tööd, mida ma koolis teen on seotud kuidagigi vampiiridega. üks "muinasjutt" oli ka vampiiridest ja libahuntidest. nüdd ma naeran selle üle ; D
ou,suht sama siin.ma pidin üleriigilise muinasjutu kirjutama majanduslanguse teemal ja siis kah,peategelasteks olid:vampiir Erwin,libahunt Jasper ja nende parim sõber Renesmee Very Happy .kui tahate võin selle lõpptulemusena siia kirjutada.

kindlasti kirjuta ma tahan ka lugeda
ma siis panen selle kirjanike teemasse üles. Rolling Eyes
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Twilightˇˇ Nelj 9 Apr - 21:24

Eleanora kirjutas:Ma täna raamatukogus lugesin ajakirju, ema oli ka kõrval. Ja siis märkasin suurt artikklit huntidest ja ütlesin emale, et libahunt. Ja siis hakkasin jutustama kõike "Videvikust" ja ema ütles, et ma loen nii õudsaid ja jubedaid raamatuid;D

Minu ema ütles ,,Noorkuu"peale,et kui masendavaid raamatuid sa loed. Very Happy
Twilightˇˇ
Twilightˇˇ
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 192
Vanus : 27
Liitunud : 23/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Miss Swan Laup 11 Apr - 11:14

No ,see pole eriti naljakas ,aga kui ma linna peal olin kõndinud ,siis mingid 13 aastaste plikade kamp on vastu tulnud .Siis nad hakkasd lehvitama ja küsisid mööda minnes :Kus su Edward on ? Ma nagu ei saanud aru Very Happy Aga mulle on öeldud ,et ma näen Bella moodi välja . Ma olen ka iseloomult päris Bella Very Happy Ja mul on tasakaaluhäireid ja ma elan väikses külamoodi linnas ,keset metsa Very Happy
Aga ükskord ,kui ma rongipeatusest olin koju kõndimast ,siis ma kuulsin kuidas üks auto sõidab minu tagant .Imelik oli see ,et tavaliselt kus me elame ,ei sõida keegi ,kuna seal on ainult u. 7 maja .Siis ma vaatasin ,volvo .See sõitis must mööda ,ja ma nägin et juhiks oli hele-keskpruunidega juustega mees .Aga ma ei näinud nägu .Ja see oli samasugune volvo nagu Edwardil .
Ja siis see auto on nüüd mu naabrite maja ees .Plus veel Bella moodi auto on veel seal .Aga need naabrid .Nad näevad välja nagu Carlslie ja Esme Very Happy
Ja kui ma läksin üks hommikul rongipeatusesse ,ma vaatasin kaugelt et miks kedagi seal pole .Siis ma sain aru ,et ma olin liiga vara läinud .Ja kui ma juba lähemale jõudsin ,nägin nurgatagant ,et ma polnud üksi .Aga siis kui ma jõudsin sinna ,mittekedagi polnud.Ja see tüüp oli seljatagant väga Edwardi moodi .
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by WeLoveTwilight Püh 12 Apr - 9:45

Mul kassil on sama värvi silmad nagu Edwardil ja ma nalja pärast mõtlen, et mis tal on Edwardi vaim sees vä?
WeLoveTwilight
WeLoveTwilight
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 21
Vanus : 28
Asukoht : Eesti Pärnu
Liitunud : 12/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Miss Swan Püh 12 Apr - 16:06

Tegelikult on küll palju nalja ka saanud .
Ma oma sõbrannaga koolis räägime üksteisele nagu selliseid "Mida sa teeksid"- jutte .Nt. üks küsib teiselt et umbes "mida sa teeksid ,kui sa vaataksid peeglist ,ja Edward seisaks su taga..." Siis teine vastab jne... Sealt tuleb igasuguseid lugusi Very Happy vahepeal teeme mingi kaks nädalat järjest ühte juttu Razz
Näiteks me naerame siiamaani nt sellistele asjadele : Edward ütleb :Kõik koletised otsivad sind! ja teine hea on : Vampiir varastas mu maja Very Happy
me oleme hullud ...Smile
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by SikuftAlice Püh 12 Apr - 18:53

BellaCullenSwan kirjutas:
SikuftAlice kirjutas:
grissuke kirjutas:Üli nöljakad juhtumid siis! Ma naeran end täitsa kõveraks Very Happy

Aga no see ei ole küll üli naljakas, aga kirjutan.
Ma siis nagu reedel sain Videviku ja Noorkuu. Ma lugesin need kolme päevaga läbi, aga mõlemad korrad lõpetasin 2 ja 3.30 ajal öösel. Kui ma siis Noorkuud lugesin kuulsin ma rõduukse taga mingit klõbinat, aga ei julgenud vaadata. Ma kartsin, et akna taga on vampiir vampiir ja ei julgenud, et ehmatan. Kui ma hommikul raamatu lugemise lõpetasin siis mul olid silmad pärast täitsa mustad ja mul polnud terve päeva kõht tühi täpselt nagu oleks vampiiriks muutunud. Ma olin natsa isegi õnnelik, aga kahtlane tunne oli ka, siia maani ei ole üle läinud.Ükski raamat pole midagi sellist varem teinud. Äkki vampiirid ikka on olemas ja elavad meie seas nagu Cullenid raamatus. Kas kellelgi on veel selline asi juhtunud?

Siis mu ema ütles, et ma olen kahtlane, et ma muust ei mõtle kui raamatust ja olen täiesti hulluks läinud. Ja siis ta nägi peeglist kuidas mu näo ilmed muutusid.


no kuule,siis oled sa nii kena ,et lausa vampiir sind tuli endale võtma,mine tea.äkki oligi edward Laughing muuda siis meid kõiki vampiirideks eks?Very Happy

Haha Very Happy, Kui vampiiriks muutun tulen muudan sinu esimesena vampiiriks
see oleks suurepärane Very Happy
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Miss Swan Püh 12 Apr - 18:58

*Tõstab ettevaatlikult kätt*
Kas keegi minu ka viitsiks muuta ? Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Naljakad juhtumid siis :) - Page 2 Empty Re: Naljakad juhtumid siis :)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele