Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Unenäod Videvikust

+30
Bella-Marie
Ruhnezmay
Forever&Ever
newmoon
Alice21
Bree
Liisuu
TwilightForeva-
Marion
cherysh
BellaCullenSwan
kiska
Hanna
SikuftAlice
RosalieCullen
Rosaliesme
Didyme M. Sharpe
Bella&Edward
dkny
WeLoveTwilight
Miss Swan
haly005
liis
TearsDontLie
Eleanora
juhhik
Rikkie
KillerCandyFuck
Anna.
Kikael
34 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Unenäod Videvikust Empty Unenäod Videvikust

Postitamine by Kikael Reede 19 Dets - 21:24

Ma nägin novembri lõpus millagi, et käisin poes ja ostsin Noorkuu. See maksis 276.- Hommikul ärkasin les ja hkkasin raamatut paaniliselt otsima, kuna olin kindel, et see ei olnud unes. Parr päeva hiljem sain teada, et raamat peaks 275.- krooni maksma (Apollo kataloog tuli).
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Anna. Reede 19 Dets - 21:39

irw lol!
usun, et oli ikka suur pettumus, kui vastas, et seda ei ole Very Happy
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by KillerCandyFuck Laup 20 Dets - 17:12

see unenägu võis masendav olla ;'D .
pmst "Videviku" olen ma unesnäinud ainult filmina . aga samas "Noorkuu" põhjustas mulle õudusunenäo , mis pole siia maani vaibunud .
Peaaegu iga öö umbes kella pool kahe paiku ( ma arvan ) ärkan ma metsas - just sellises nagu see on neis raamatutes - ma hakkan jooksma , järjest kiiremini ja kiiremini ja kiiremini ... lõpuks ma komistan , ma hakkan karjuma ja kõik muutub mustaks . Ma ärkan karjudes ülesse ja tavaliselt on mul ema ka juba kõrval ja ütleb mulle alati üht ja sama asja : "Sa juba iga öö peaaegu karjud appi unes . Mis sinuga toimub ? "
See tundub naljakas , isegi mulle ... kuid see pole .
KillerCandyFuck
KillerCandyFuck
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 202
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn - Viimsi - Tallinn .
Liitunud : 06/12/2008

http://www.rate.ee/users/blackcat777

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Kikael Esm 22 Dets - 18:07

Mu klassiõde nägi unes, et ta "Noorkuu" kaan on kortsus Very Happy
Kikael
Kikael
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 75
Vanus : 28
Asukoht : Saue
Liitunud : 07/12/2008

http://letsdothat.forumotion.com

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Rikkie Esm 22 Dets - 20:06

Nägin täna öösel esimest korda ,, Videvik"- ku kohta und. Tegeld see kõik oli Noorkuu, looga seotud. Mina olin niinimetatud Bella seal unenäos. Me Edwardiga kõndisime ning järsult tuleb mulle, kui mingi teine vampiir kallale, kuid Edward kaitseb mind ( nagu Noorkuu-s , kui Jasper Bellale hüppab kallale, kuid Edward peatab ), hakkasin kartma, kuna mul olid lühikesed püksid ning seljas särk, mille tõttu mu nahk oli nähatval. Ja mulle tundus, et see kes minu kallale tuli oli Victoria, igatahes oli see naissoost. Siis äkki suudlesin Edwardit põsele mitukorda ning pärast ei mäletagi, enma midagi.
Vot selline unenägu, väga hea tunne oli siis kui Edward kaitses mind, see kaitse rünnak oli samasugune, kui ,, Twilight" filmis, kui Edward päästab Bella autoõnnetusest ja kallutab teda alla.
Enne magamist, kuulasin sellist muusikat , klassika ,, Bella's Lulluby " ( kirjutasin vist valesti) , see muusika oli ka filmis, mida Edward mängis klaveril.

Rikkie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 54
Liitunud : 07/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by juhhik Laup 3 Jan - 19:04

Ma nägin ühekorra unes et Carlisle tuli minu poole ja tahtis mind vampiiriks muuta ma ütlesin et " ma ei karda sind, ma tahangi vampiiriks saada" ja siis ta hammustas mind käest ja ma ärkasin kohutava valu peale oma käes üles.
juhhik
juhhik
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 33
Liitunud : 06/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Eleanora Nelj 8 Jan - 22:46

Mul oli ükskord nii, et oli mingi Tartus kaubanduskeskus, sarnane nagu filmis Cullenite maja. Siis oli kuskil nurgas raamatupood. Rahva Raamat vist. Läksin sinna, seal oli pime natuke oli ka valgust ja seal olid käigud. Lõpuks jõudsin misse ruumi, kus laualamp põles ainult ja seal oli kaks teleka suurust ekraani. Nendes mõlemas oli mingi suvaline koht "Videviku" filmist. Siis inimene läks sinna ekraani ette ja seal tehti temast pilti, nau oleks ise filmis. Seal oli ka mingi laud, kus olid mingid lipikud jne. Very Happy Siis lõppes uni ära:/
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by TearsDontLie Nelj 8 Jan - 23:01

mhm , ma n'en mingi unes , et lähen magama Tallinnas ja ärkan Forksis , ja ei saa absoluutselt aru kus ma olen , siis kõnnin ringi ja saanaru , et Forksis ja lähen mingi La Pushi seal ja , siis ärkan üles tvaliselt , sest kell heliseb , suht 2 korda olen näinud seda , Very Happy
TearsDontLie
TearsDontLie
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 298
Vanus : 27
Asukoht : Tallin , aga mõtetes alati Forksis , :D
Liitunud : 28/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Eleanora Püh 11 Jan - 11:30

Eile nägin unes, et oli mingi pime mets, see oli kaheks jaotatud. Me ei tohtinud teisele poole minna, sest seal oli vampiirid või libahundid. Mõnikord nägime seal kedagi liikumas. Metsa keskel oli mingi kollane maja. Mets oli ümbritsetud aiaga. Ma tahtsin midagi hakata tegema, kui keegi välja tuli pintslite ja värvipottidega ja ütles, et unustasin need maha. Me läksime kuhugi ja nägime, kuidas lastekari jooksis väiksest künkast alla. Seal oli mingi kivi, mis oli tegelikult karusnahaga üle pandud. Siis ehmatas James(see kivi ta oligi) lapsi, kargas karusnaha alt välja ja võttis mõned lapsed kaasa. Pärast nägin kuidas ta Laurentil kõrist kinni hoidis, nagu pinniks talt midagi välja. Siis ma hakkasin kartma ja Edward tuli ja päästis mind ära;D

Täna nägin, et olime koduaias ja oli läinud natuke pimedaks. Laternad põlesid. Meil on aias ka "ehitus" pooleli jäänud maja. Me nägime seal punaseid silmi. Keegi võttis püssi ja tappis selle olendi ära. Siis nägime naabriaias ja see tapeti ära. Kõik läksid tuppa ja vaatasid uksest(läbipaistev). Kui uus silmapaar tuli läks 2 inimest välja ja tapsid selle ära. Ühe tapsin mina ka ära. Neid oli hästi palju ja need olid ..LIBAHUNDID... See tähendab, et ma pooldan vampiire Razz Ja olengi vampiir!
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Eleanora Nelj 22 Jan - 18:08

Siiz ma nägin veel unes, millalgi, et oli mingi sõda. Vampiiride ja libahuntide vahel. Mul mingi tahtsid silmad kogu aeg peast ära tulla.Very Happy Ma sattusin libahuntide poolele ja anusin, et nad mind ei tapaks.Wink
Eleanora
Eleanora
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 339
Vanus : 27
Asukoht : Forks
Liitunud : 17/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Anna. Laup 24 Jan - 21:21

nii lahe on teiste unenägudest lugeda Razz
Anna.
Anna.
SuperAdministraator

Postituste arv : 342
Vanus : 26
Liitunud : 08/12/2008

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by liis Kolm 28 Jan - 19:42

Täiega naljaks on lugeda. Mina ei saanud lihtsalt praktiliselt terve öö magada"Noorkuu" pärast. ma mõtlesin, et magan ja näen und, aga tegelikult oli mul lihtsalt väga hea kujutlusvõime Very Happy midagi nägin ma täna öösel, aga ma ei mäleta täpselt, see oli midagi kehalisekasvatuse tunnist ja sellest, kuidas ma ei tahtnud sinna minna, kuna Edward ootas mind väljas peale tundi ja ma tahtsin juba, et keka läbi saaks....see oli natuke nii "Videvikust" kui "Noorkuust"

liis
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 20
Liitunud : 21/01/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by haly005 Kolm 11 Märts - 19:24

Peale seda kui ma olin videviku näinud hakkasin ma nägema unes videviku filmi ja seda päris mitmel korrala.Ja seda kohta kus Edward auto Bellast eemale kükkab olen ma väga palju näinud.Kui hakkasin ''Noorkuud'' lugema siis hakkasin õhtuti enne magama jäämist omale ette kujutama kuidas see filmina oleks ja siis olen ka noorkuu tegevusu ka unes näinud. Nt.seda kohta kui Jacob Bella juuresolekul libahundiks muutub.
haly005
haly005
Videviku Fänn

Postituste arv : 877
Vanus : 30
Asukoht : Pärnu
Liitunud : 11/02/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by liis Nelj 12 Märts - 17:45

ma nägin hiljuti veel mingit segast unenägu Bellast, Edwardist ja endast. Ma olin nende sõber ja tahtsin neid väga aidata, mingi oht ähvardas neid jälle, eriti Bellat. Siis ma küsisin Edwardi käest, et kuidas ma saan aidata jne..me olime sõbrad ja tahtsin, et Edwardil läheks hästi koos Bellaga, ma tahtsin, et ta oleks õnnelik, kuigi natuke tahtsin ise Bella asemel olla. Kuna ma aga teadsin, et nad on kokku loodud, ei hakanud ma nende suhet rikkuma, ainult olin VÄGA abivalmis. Aga ma meeldisin Edwardile kui sõber:) Very Happy

liis
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 20
Liitunud : 21/01/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Miss Swan Laup 11 Apr - 10:59

Ma olen kokku näinud vist neli und seoses videvikuga ja noorkuuga .Mis on päris suur pettumus mulle ,kuna mul on tohutult hea kujutlusvõime ja see mõjutab mu unenägusi ka .
Esimene ,mida ma mäletan oli ,et ma olin klassisga kuskil võistlustel .
Siis seal võistlus oli ülemaailmne ,ja kümme kõige parimat võiskonda olid finaalis .Meie klass oli ka .Very Happy Siis vastasvõiskonnas oli Edward .Siis mäng oli selline ,et pidi neid nöörijuppe vastase poolt enda poolele tooma .Aga kui sa astusid vastase alale ,ja ta sai su kinni ,siis sa pidid sinna seisma jääma ja ootama millal keegi sinu võistkonast tuleb päästma .Noh ,juhtus nii ,et kui jooksin vastase piirkonda ,Edward võttis mu kinni .Tavaliselt piisab ,et saab puudutada aga ta võttis kohe täitsa kinni .Mis mu üle jäi ,kui seisin seal ja vaatasin teda vihaselt .Ta ei liikunud ka mu eest ,valvas ,et keegi ei saaks mind vabastada .Siis suht tükk aega ma seisin seal ,ja siis ta hakkas minuga rääkima ja ma ärkasin ülesse Very Happy
Kahte ma enam ei mäleta ,aga ma mäletan väikest osa tänasest unest .Nimelt ,et Edward pistis käe mu aknast sisse kui ma teesklesin et ma magan Very Happy Siis ta proovis sisse tulla .Aga siis ma ärkasin Very Happy


Viimati muutis seda Miss Swan (Laup 11 Apr - 11:01). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : kirjaviga)
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by WeLoveTwilight Püh 12 Apr - 9:58

Mul esimene unenägu oli seoses videvikuga. Et ma olen niisama voodi peal pikali. Siis hüppab Edward aknast sisse ja hammustab mu kätt. Siis tunnen õudsat kõrvetust kuni äratuskell helises. Käsi oli mul endiselt kuum ja natuke ka punane. Suht õudne oli minu jaoks.


Ja teine unenägu oli natuke noorkuust. Olen pimedas metsas segaduses. Otsin väljapääsu. Kuulen huntide lõrisemist ja pööran ringi. Ühe hetkega ümbritseb mind viis libahunti. Lõpuks 1 neist muutub Jacobiks, kes ütleb mulle, et Victoria on surnud. Ma olin ikka nii segaduses et ei teadnud, mida vastata. Siis tahab 1 libahunt(mitte Jacob) mulle kõri kallale hüpata, aga järsku ilmub minu ette Edward ja siis läheb Edwardi ja selle libahundi vahel kakluseks. Karjusin täiest kõrist kui ärkasin lõpuks selle peale, et mu kass hüppas kõhu peale. Kassi ilmet vaadates tundus mulle, et ma olin tõesti karjunud. Mets oli täpselt samasugune nagu videvikus.
WeLoveTwilight
WeLoveTwilight
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 21
Vanus : 28
Asukoht : Eesti Pärnu
Liitunud : 12/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Miss Swan Püh 12 Apr - 11:00

vägev .
Täna ma nägin mingit imelikku und .
Et ,ma olin mu sugulase juures ja me läksime kahekesi kuhugile matkama .Ta elab kohe mere ääres .Siis me läksime metsa nagu telkima .Päris sügavale .Aga see mets oli ka nagu videviku oma .Siis mu sugulane (ta on noorem kui mina) ütles ,et ta läheb otsib puid millest teha lõke .No ma jäin siis istuma sinna teki peale .ûhtäkki ma kuulen ,et keegi krabistab .Ma olin kindel et see oli mu sugulane ja siis ma hüüdsin et ma ei karda sind .Järgmise hetkega Edward seisis minust 10 meetrit eemal .Siis ta väga hämmeldunud ja küsis:
"Kust sa mind tead?"
Siis ma ärkasin ülesse Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Miss Swan Kolm 15 Apr - 20:09

mu sõbranna nägi ükskord und ,et ta sõi granaatõuna ,siis ta neelas need seemned alla .Tal hakkas kõht valutama ja siis ta viidi haiglasse ,kus oli Carlisle .Siis Carlisle oli öelnud ,et ta peab ta muutma vampiiriks ja siis ta hakkas midagi segast rääkima ja mu sõbranna minestas .Siis ta ärkas ja ta oli (vampiirina?) Cullenite majas .Siis ta ärkas ülesse kui Edward teda hakkas raputama ,kuigi see oli tema ema Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Miss Swan Püh 19 Apr - 9:18

Täna ma nägin mingit sellist und, et ennem ma seiklesin kohas ,kus soome ma kõige esimest korda olin kolinud .Siis mingi jamasin seal ja siis ühtäkki ma olin kuskil kõrbes .Siis seal oli mingi väike jõgi ja ma olin mingi filmirühmaga filmimas et mingi kuulsus leidis oma ema ja lapsekodu sealt lähel olevas külast .Siis me mingi leidsime ühe pisikese kullatüki sealt jõest ja siis ma küsisin kellegi käest ,kui palju selle eest saab .Ma ei vaadanud tüüpe aga üks oli Jacobi häälega, kes vastas et 10 dollarit .Siis oli Jamesi häälega, kes vastas 8 dollarit .Siis ühtäkki ma mingi läksin koguaeg taevapoole ,igasuguseid puid läks mu mööda .Nagu ma olekisn olnud kellegi seljas.Ja siis ma olin kuskil küla ees ,kus elasid indiaanlased kõrvitsakatustega majades Very Happy Siis ma disainisin mingit maja ja see kuulsus leidis oma ema . Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by dkny Nelj 30 Apr - 23:47

ma nägin ükskord unes, et ma olin bella ja ma istusin kuskil mäe nõlval ja ma pidin valima kas edward või jacob . mõlemad olid seal, ma otsustasin jacobi kasuks ( ma ei teeks seda eales ) , uskumatul kombel ta ei tahtnud mind/bellat ja siis ma läksin edwardi juurde ja ma kallistasin teda ... see oli maailma parim tunne Smile ja siis mingi hetk ma olin koolis ja robert pattinson tuli meie kooli, ja ma olin nii õnnest hullumas, Very Happy

terve päev see tunne jälitas mind, ma olin lihtsat terve päev nii õnnelik Very Happy
dkny
dkny
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 26
Vanus : 28
Liitunud : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Bella&Edward Laup 2 Mai - 14:19

Ma nägin ükskord, et ma olin Saaremal metsas ja mina olin Bella ning olin Edwardiga koos. Me läksime ja jalutasime metsas ringi, siis Edward läks minema ja ma hakkasin talle järgi jooksma, aga ei jõudnud ja hakkasin nutma(Noorkuust).

Teine kord ma nägin, et olime jahimehe juures ja rääkis oma jahist. Ta hakkas rääkima, et ta lasi ühe hiigel hundi maha ja sõi ta ära. Siis ma ütlesin: ''Sa sõid Jacopi ära?!'' ja kõik teised kes mu kõrval olid hakkasid naerma.


Viimati muutis seda Bella&Edward (Laup 10 Sept - 19:39). Kokku muudetud 1 kord
Bella&Edward
Bella&Edward
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 53
Vanus : 26
Asukoht : Keila;mõtetega Forksis
Liitunud : 23/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Didyme M. Sharpe Kolm 6 Mai - 16:23

Ma näen tavaliselt iga öö unenägusid. Öeldakse, et sa näed seda mida su alateadvus näha või öelda tahab (vms.), aga ma näen nii kohutavalt seosetuid ja ebanormaalseid unenägusid (see nädal olin tulnukas, siis nägin kuidas isa mööda maja jooksis, mis oli palme täis, ja ajas koera voolikuga taga + nii palju rohkem imelikke unenägusid). Kahjuks lähevad mul unenäod meelest ära, umbes paari päeva mälu on unenägude suhtes. Paar päeva tagasi nägin ma unes New Mooni filmi. Seal ei olnud nagu päris näitlejaid ja nii, aga kõik oli New Mooni tegevustikus ja Bella, Edward, Jacob kõik sellised nagu ma neid kujutan. Ma ei olnud seal keegi tegelane. Tavaliselt kui inimesed unenägusid näevad siis nad on keegi seal unenäos, aga mul on nii vägaväga harva. Isegi kui ma unenäos olen, siis ma näen ennast, aga olen alati kõrvalvaataja, ehk ma näen unenägusid nagu filme. See on kahju, oleks tahtnud ise Edwardiga unenäos rääkida Very Happy Hommikul ütlesin isale, et nägin öösel New Mooni (ta on ise ka kõik osad inglise keeles läbi lugenud), ta vastas: "Super, nüüd sa ei peagi enam kinno vaatama minema."
Didyme M. Sharpe
Didyme M. Sharpe
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 332
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn
Liitunud : 06/05/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Rosaliesme Reede 8 Mai - 22:13

Jaah, ma tean mida te tunnete.Ma nägin täna öösel unes kahte väga veidrat unenägu.
Ma nägin unes, et ma mängisin Cullenitega pesapalli, ilgelt sadas.Ma hakkasin Emmetti, Carlisle, Edwardi ja Jasperi jagelemist lahutama, kui Alice mu juurde kepsles, mulle naeratas ja mulle hambad kõrri lõi. Smile Ma tundsin ilget valu ja siis lõppes unenägu.
Siis ma nägin samal ööl ka unes, et Harry Potteri tegelased õpetasid Videviku tegelastele luuaga lendamist, ma mäletan et ma naersin unes ennast sõnaotseses mõttes surnuks Very Happy
Rosaliesme
Rosaliesme
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 12
Vanus : 32
Asukoht : USA, Washington, Olympia, Forks
Liitunud : 08/05/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by RosalieCullen Laup 9 Mai - 9:24

Mul on ka olnud imelikke unenägusid...
Üle eile nägin unes et ma ärkasin oma voodis ja mul oli aken lahti... Vaatasin toas ringi ja nägin et Edward vaatas mind ja naeratas mulle... Ma ehmatasin ja ärkasin ülesse... Mul oligi aken lahti aga tuba oli tühi..
RosalieCullen
RosalieCullen
Videviku Uudistaja

Postituste arv : 2
Liitunud : 21/03/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Miss Swan Laup 9 Mai - 11:55

Ma nägin täna öösel pikka ja segast und .Aga üks osa oli see ,et ma nägin ennast magamas ja siis Edward istus mu kõrval ja paitas mind Very Happy
Miss Swan
Miss Swan
SuperAdministraator

Postituste arv : 21152
Vanus : 30
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/04/2009

Tagasi üles Go down

Unenäod Videvikust Empty Re: Unenäod Videvikust

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele