Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
    Latest topics
    » mis raamatut ...
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

    » Film/sari mida vaatasid viimati?
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Eesti keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Inglise keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Kaebustest.
    by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

    » Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
    by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

    » Parima selgitamine
    by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

    » Laul vs. laul
    by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

    » Uus foorum - Eurovisiooni foorum
    by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

    Top posting users this week
    No user

    Kes on foorumil
    Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

    Puudub

    [ View the whole list ]


    Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    +11
    rosalie89
    jannela123
    AliceTwilight
    bella19
    VidevikuHull
    merkkka
    bellllaaaa-
    Bella-Marie
    Alice21
    Twilight♥
    TwilightForeva-
    15 posters

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

    Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by TwilightForeva- Reede 9 Juul - 20:59

    Pealkiri räägib enda eest Very Happy
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Twilight♥ Reede 9 Juul - 21:09

    Ma vaatasin cinamoni kosulehel ringi ja siis nägin noorkuu filmi reklaami, võtsin lahti, ja nägin, et Kellan Lutz mängib seal. Siis otsustasin vaatama minna. Seega päev enne kui pidin kinno minema tõmbas õde arvutisse ka esimese filmi. Ja siis peale seda, kui noorkuu ära vaatasin lähsin kohe raamatupoodi ja ostsin Videviku Smile
    Nii, et ma pean selle eest Kellanit tänama. Ja kui ma poleks videviku vaatama hakkand, siis poleks mu inglise keel ka praegusel tasemel Smile
    Twilight♥
    Twilight♥
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 555
    Vanus : 27
    Asukoht : Viljandi
    Liitunud : 08/12/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Alice21 Reede 9 Juul - 21:39

    Sul oli nagu mul, et kui ma käisin Noorkuud kinos vaatamas, siis peale seda ostsin kohe omale ka Videviku ära Very Happy
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Twilight♥ Reede 9 Juul - 21:55

    Aga Liisu, miks sina lugema hakkasid? Smile
    Twilight♥
    Twilight♥
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 555
    Vanus : 27
    Asukoht : Viljandi
    Liitunud : 08/12/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by TwilightForeva- Laup 10 Juul - 11:20

    Mina ? Mul oli nii , et Inglise keeles oli vaja üks raamat läbi lugeda , ja ma olin enne videviku saagast kuulnud , niiet otsustasin läbi lugeda . Meil oli see raamat vaja õppeaastaga läbi saada , ja ma sain nelja päevaga Very Happy . Siis hakkas huvitama ja vaatasin filmi ja lugesin kõik raamatud läbi , algul inglise , pärast eesti keeles Wink . Ja nüüd ei mõtlegi ma muust , kui videvikust xD .
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Bella-Marie Laup 10 Juul - 20:21

    Ma olin sel ajal soomes sugulastel külas, kui nägi eesti kanali pealt Videviku reklaami, kui see kinodesse jõudis....algul lihtsalt tundus nii huvitav, kuidas Edward selle õuna kinni püüab, ja siis mõtlesin välja uurida mis film see on....sellega läks kaua aega kuna eestlased tõlkisid ju "Twilight" sõna "Videvikuks"....siis ma tükk aega mõtlesin, mis sõna "videvik" ültse tähendab, sest sõnaraamatus (nii internetis kui ka sõnaraamatus) ei näitanud õiget sõna, nii öelda "twilight'i". Noh siis kui väljas jalutasin, mõeldes just selle filmi peale, nägin suurelt reklaami "Crepusculo" ja seal peal see sama poiss kes seal filmis, siis vaatasin filmi ära ja järgmine päev ostsin videviku raamatu... Very Happy ....
    Ja ma samuti mõtlen peaaegu kogu aeg Twilight'ist, siis kui mõni suurem töö koolis, siis korrutan endale " lõpeta videvikust mõtlemine, keskendu õppimisele, lõpeta videvikust mõtlemine, keskendu õppimisele...." ja nii edasi.... Smile Vahepeal lähen sellepärast lausa hulluks, et ei saa neid mõtteid oma peast välja... Very Happy
    Bella-Marie
    Bella-Marie
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 29
    Vanus : 29
    Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
    Liitunud : 30/12/2008

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by bellllaaaa- Kolm 25 Aug - 10:05

    Sõbrad rääkisid sellest juba ja see tundus huvitav. Siis sattusingi raamatupoodi, ostsin selle ära ja samal õhtul lugesin selle läbi. Smile
    bellllaaaa-
    bellllaaaa-
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 5
    Vanus : 26
    Liitunud : 24/08/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by merkkka Kolm 25 Aug - 17:18

    Mulle kingiti Videviku raamat jõuludeks(2009 aasta jõulud). Alguses lugesin Videviku uuesti ja uuesti läbi , vähemalt 10 korda ja ma ei liialda , ning siis mõne kuu pärast ostsin Noorkuu ja nüüd suve alguses Päikesevarjutuse ja Koidukuma raamatu. Nüüd ei muust ei mõtlegi , see on lausa masendav vahest. Ning pärast Videviku lugemist olen hakkanud nii palju lugema , ei saa enam pidama , varem ei lugenud kohustuslikku kirjandust kah eriti.
    merkkka
    merkkka
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 498
    Vanus : 28
    Liitunud : 16/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by VidevikuHull Reede 27 Aug - 15:11

    Ma hakkasin videvikku fännama siis kui mu sõbranna Anna-Liis ütles , et vaata seda see on hullult hea film . Ma mingi eii ma ei viitsi . Ja siis vaatasin seda ja kui Edward noh ( Rob) tuli pidin ma ära minestama ma mõtlesin , et omaigaad kes see veel on ? Ja siis hakkasin ma aina vaatama ja vaatama kui noorkuu tuli vaatasin selle ka ära ja siis ma tuntsin ougaad ma fännan seda hullupööra nagu . Siis hakkasin ma postreid ostma , videviku kooliasju , tegin mappe ( panin postrid mappi ) olen lihtsalt hull Robi järgi . Ta on mu elu ja usun , et paljude teiste elu ka . Ja siis ilmus eclipse välja ja seda ma vaatasin ka 1 000 000 korda kui ma ei eksi Very Happy . Ja nüüd ootan huviga ja hullupööra millal ,,Koidukuma" tuleb ma lihtsalt ei suuda ära ootata ma suren ootamisest ära ma pean vist sevaldisse minema Very Happy Ja arvan , et teised ka Wink . Aga eii ma lihtsalt olen mega fänn ja nüüd saadame kirjad cullenitele( lisandub Bella) sõbrannaga koos . See ei lähe palju maksma nii , et jah:) . Aga ei kui ma korra videviku vaatan mul on nii omaigaaddd ma tahan Edwartid , Emmetit , Carlisle näha aga ei saa ju ( ma ei hakkanud nende päris nimesi kirjutama Wink ) - ma nii loodan , et videvik tuleks eesti , ja ma loodan , et suudan ootata ,,Koidukuma" , et ei sure ära Very Happy - ( Lisett 13a)
    VidevikuHull
    VidevikuHull
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 11
    Vanus : 26
    Asukoht : KOSSTTAAA :)
    Liitunud : 08/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by bella19 Kolm 5 Jan - 13:19

    Ma olin raamatukogus ja nägin videviku koomiksit(alguses ma ei teadnud sda raamatut) ja lugesin läbi ,järgmine kord kui koomiksi ära viisin küsisin ka teisi raamtuid ja õiget videviku raamtut ka.Muide Koidukuma peaks 2011aastal välja tulema aga ma ei tea kas eestis ka.
    bella19
    bella19
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 3151
    Vanus : 26
    Asukoht : Rakvere
    Liitunud : 20/11/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by merkkka Kolm 5 Jan - 15:06

    Tuleb jah 2011 välja filmina , meil on ju juba seele kohta teemagi oolemas Very Happy:D Ja millist videviku koomiksit sa lugesid ? Kas seda Graafilist romaani ? võimisiganessee oli. mingi roheline raamat vist ? või oli see nagu ajalehena ?
    merkkka
    merkkka
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 498
    Vanus : 28
    Liitunud : 16/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by bella19 Kolm 5 Jan - 16:50

    Rohelist raamtut.Ja see oli jah mingi graafiline romaan vms.
    bella19
    bella19
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 3151
    Vanus : 26
    Asukoht : Rakvere
    Liitunud : 20/11/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by bella19 Kolm 5 Jan - 16:52

    Kle mis teema see on koidukuma filmi kohta
    bella19
    bella19
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 3151
    Vanus : 26
    Asukoht : Rakvere
    Liitunud : 20/11/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by AliceTwilight Kolm 5 Jan - 18:21

    ma hakkasinlugema videvikku,sest mu sõbrants luges kõik osad läbi ja umbkaudu jutustas,millest see räägib,et mingitest vampiiridest,libahuntidest ja armastusest. No ja hakkasingi lugema! study
    AliceTwilight
    AliceTwilight
    Moderaator

    Postituste arv : 1739
    Vanus : 24
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 02/01/2011

    http://kertulorents@hot.ee

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by jannela123 Reede 7 Jan - 17:06

    noo ma olen vist siin foorumis kõige noorem, aga ka mina fännan videvikku. Ma nägin telekast videviku esimest filmi ja otsustasin lugema hakata!!

    Nüüd tüütan videvikuga kõiki Very Happy
    jannela123
    jannela123
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 9
    Vanus : 23
    Asukoht : paluküla k.
    Liitunud : 07/01/2011

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by rosalie89 Reede 7 Jan - 17:23

    Mu sõbrants hakkas mind sellega tüütama ning hakkasin ka siis seda lugema.Täiega lahe raamat!
    rosalie89
    rosalie89
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 295
    Vanus : 27
    Asukoht : Rakvere
    Liitunud : 07/01/2011

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by AliceTwilight Reede 7 Jan - 19:20

    tavaliselt olen mina see,kes teisi videvikuga tyytab,välja arvatud meie klassist Ellu ja Mannu
    AliceTwilight
    AliceTwilight
    Moderaator

    Postituste arv : 1739
    Vanus : 24
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 02/01/2011

    http://kertulorents@hot.ee

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by merkkka Reede 7 Jan - 22:36

    jannela123 kirjutas:noo ma olen vist siin foorumis kõige noorem, aga ka mina fännan videvikku. Ma nägin telekast videviku esimest filmi ja otsustasin lugema hakata!!

    Nüüd tüütan videvikuga kõiki Very Happy

    mhh, see oli ju vähem kui nädal tagasi Very Happy aga sa pole ainuke kes avastas siis videviku . Mu emale hakkas kah hullult see meeldima Very Happy Me leppisime juba kokku suht , et lähme Koidukuma esilinastusele Tallinnasse Very Happy .
    merkkka
    merkkka
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 498
    Vanus : 28
    Liitunud : 16/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Alice21 Reede 7 Jan - 22:43

    Lahe siis juu..... mul fännab seda aint mu õde veel, mu perekonnast.
    Alice21
    Alice21
    Moderaator

    Postituste arv : 11991
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Bella-Marie Laup 8 Jan - 11:14

    Veab teil. Emale meeldib või siis õde fännab.... kui mina rääkisin oma emale sellest liiga palju, siis ta vaatas mind nagu oleks ma poolearune ja pööritas silmi siis kui ta arvas, et ma ei näe Very Happy, ja vihjab vahetevahel, et oleks targem ka midagi muud lugeda kui ainult Videviku saagat ja teisi fantaasia raamatuid ja peaks tulema oma mullist välja ja hakkama elama reaalset elu(Loomulikult ütleb ta seda mulle ümber nurga Smile mitte otse näkku Very Happy ). Peale seda ma proovin mitte mainida talle midagi Videvikust (või teistest raamatutest). Ja õdesid mul pole Sad
    Bella-Marie
    Bella-Marie
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 29
    Vanus : 29
    Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
    Liitunud : 30/12/2008

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by AliceTwilight Laup 8 Jan - 13:34

    mu sugulane,59 aastane fännab videvikku Shocked
    AliceTwilight
    AliceTwilight
    Moderaator

    Postituste arv : 1739
    Vanus : 24
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 02/01/2011

    http://kertulorents@hot.ee

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by rosalie89 Laup 8 Jan - 18:39

    Mul õde võtab ühe videviku raamatutest kätte ja loeb seda niikaua kuni läbi on.



    rosalie89
    rosalie89
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 295
    Vanus : 27
    Asukoht : Rakvere
    Liitunud : 07/01/2011

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by bella19 Püh 9 Jan - 19:11

    rosalie89 sa pole ju raamatut lugenud sa oled ju ainult filmi vaadanud!
    bella19
    bella19
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 3151
    Vanus : 26
    Asukoht : Rakvere
    Liitunud : 20/11/2010

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Selena-gomez Esm 27 Juun - 4:46

    ma hakkasin lugema videviku raamatut samal päval, kui film tv3-me tuli, tahtsin näha, kui palju film raamatust erineb ja minu jaoks lõppes raamat põneva koha peal ära ja nii ma hakkasingi teisi raamatudi lugema, päikesevarjutuse olen vähemalt 10 korda läbi lugenud. nüüd ootan nii väga koidukuma filme ja päikesevarjutuse filmi ka
    Selena-gomez
    Selena-gomez
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 878
    Vanus : 26
    Asukoht : punamütsikese vanaema juures
    Liitunud : 24/04/2011

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Eccato Nelj 11 Aug - 20:26

    Kõigepealt nägin filmi. Igal pool räägiti, et see on nii lahe ja otsustasin ka vaadata. Pärast olin täielik videviku-hull. Varsti sain ka raamatud.
    Eccato
    Eccato
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 11
    Liitunud : 09/08/2009

    Tagasi üles Go down

    Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?  Empty Re: Miks otsustasite lugeda/filmi vaadata ?

    Postitamine by Sponsored content


    Sponsored content


    Tagasi üles Go down

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

    Tagasi üles

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Sa ei saa vastata siinsetele teemadele