Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Latest topics
» mis raamatut ...
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

» Film/sari mida vaatasid viimati?
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Eesti keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Sõnakett - Inglise keeles
by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

» Kaebustest.
by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

» Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

» Parima selgitamine
by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

» Laul vs. laul
by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

» Uus foorum - Eurovisiooni foorum
by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

Top posting users this week
No user

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist :: 1 Bot

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

Esilinastus ;)

+6
Bella-Marie
merkkka
SikuftAlice
Kirstin
Twilight♥
TwilightForeva-
10 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 16:11

wabsjee, nii palju Smile
Ma enda tutvus ringkonnast ainult oma õde tean, kellele ka meeldib natuke. ja tema peab mind hulluks niiet (postrite ja muude videviku asjade pärast, mis mul on) Very Happy
Koolis ka mõnda tean, kes loeb Very Happy
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by SikuftAlice Püh 27 Juun - 19:51

Ma pean nüüd uurima,kas nad kõik ka tulevad.Kõik ütlesid et esilinastusele,aga kas nüüdõigele või sellele mida nad alguses esikaks pidasid:D
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Twilight♥ Püh 27 Juun - 21:33

Jajahh, äkki ongi nii, et pooled lähvad 9 ja teised 7'dal Very Happy
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by SikuftAlice Esm 28 Juun - 6:09

Seda ongi karta:D
Aga kas keegi siit satub 9-ndal CCP-sse?
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Bella-Marie Reede 2 Juul - 15:57

ÄRA LOE...kui sa tahad, et üllatusena tuleks, kui kinno lähed...
Eclipse oli võimas. Minu lemmik raamat saagast ja filmiga jäin täielikult rahule. Käisin vaatamas eile (ma ei ela eestis), olen siia maani vaimustuses. Oli naljakas vaadata, et filmi ei tulnutki ainult vaatama noored....minu kõrval istusid kuskil 60 aastased, vanapaar (see oli koomiline vaatepilt).Nii siis, ka filmist.... ma jõutsin saali kuskil pool minutit pärast filmi algust... Ja siis jäin hetkeks filmi seistes vaatama ja mõtlesin, et olen olen juba poes kõik maha maganud, seal oli juba selle Riley koht kus too oli veel inimene ja läbi vihma jooksis Victori eest, pärast sõbranna ütles, et sellega film algas...Võimas algus, kohe tapmisega. Peale seda tuli ekraanile Robert ja Kristen... armastan neid oma vahel näha. Kuid väheke häris see, et ühel hetkel olin Bella magamistuas ja teisel hetkel Cullenite majas....kõik käis nii ruttu...võibolla mulle tundus (kuigi sõbranna ütles sama.). Natuke oli muudetud see koht kus naad seal Victoria ja Rileyga võitlevad, et Seth sai päriselt viga ja Edward oleks peaaegu ära tapetud ( mulle tegelikult see mõte ei meeldinud kuna Edward tundus siis nõrgana), kuid siis Bella päriselt lõikkas endale kätte. Rääkides Jasperi ja Rosalie eluloodest, siis Rosalie eluloos Verat ja Henryt ei näitanutki (olen pettunud)... Jasperi loos oli ka üks asi testsugune, Maria ja Jasper suudlesid....seda raamatus ei olnud, et neil oli suhe, kuigi Jasper ütles midagi sellist, et " Ma arvasin, et see oli armastus, enne kui kohtasin Alicet" ja siis Alice ja Jasper suudlesid, nende vahel ma nägin sellist asja esimest korda, WOW. See Bella ja Charlie vaheline jutt oli ka ülihea, kui rääkisid Bella süütusest, mu arvates mängib Billy Charlie osa ülihästi. Telgi tseen oli ka lahe, eriti see kus Jacob ütles Edwardile, et "Face it, I'm way hotter than you" ja siis pooled tüdrukud saalis karjusid "owjeee" ja plaksutasid, teised hakkasid selle peale naerma...JA meeldis see kus Edward ja Bella seal Edwardi tuas olid, ja siis kui Edward ütles, et mitte täna õhtul, ja siis Bella ütles midagi, Edward ütles midagi sellist, et usu mind, mina tahan seda ka.... hästi oli välja toodud see asi , et Edward tahtis sama palju seda kui Bella. Kristeni parukas mind küll ei häirinud ega uus Victoria... mulle isegi Victoria meeldis, kuigi TEMA parukas oleks võinud väheke parem olla.
Paar asja mind häiris, nagu näiteks....tavaliselt kui inimesel on külm siis on ka huuled kahvatumad, kuid seal telgis olid Bellal punased huuled... väheke koomiline tundus... ja torm oleks pidanud natuke võimsam olema (raamatus oli ju võimas)... Ja ütlen veel seda, et libahuntid olid New Moonis paremini tehtud....kuigi tegelikult polnud vigagi.
Minu lemmik koht oli lõpp, viimane tseen Edwardist ja Bellast, kus Bella rääkis oma valikust.... kõik mängisid oma osa hästi....võitlus oli ka võimas, kuigi koomiline oli vaatadata kuidas vampiiri filmis tapeti, raamatus oli ju, et ainult hammastega...
Ja üks asi oli veel.... kui Jacob haavata sai, nii öelda hammustada sai, siis oli nii, et peaaegu kohe ta muutus inimeseks ja siis Bella jooksis Jacobi juurde..... kuid loogiliselt võttes oli ju Jacob täisesti paljas(alla vöökoha ei näidatud), kui ta seal valu käes karjus...Ja Bella nägi teda alasti!? Naljakas....
Ja päriselt, pool filmi me nägime ära enne filmi kinodesse jõudmist... nendest klippidest. Kahju.
Aga kokkuvõttes oli Eclipse fantastiline, võimas, minu jaoks piisavalt romantikat, ja mis kõikee veel....ühe sõnaga Super... isegi mu sõbranna kutt oli vaimustuses Very Happy
OIH.. "natuke" pikaks läks see jutt siin. Sorry...
Ja ärge mu peale karjuma hakake, et ma rääkisin sellest siin, ja kui midagi valesti tegin (näiteks valesse teemasse panin) mul on lihtsalt vahepeal vajadus enda vaimustust teistega jagada... aga noh ootan ka teie arvamusi siis kui eestisse see jõuab...
Bella-Marie
Bella-Marie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 29
Vanus : 29
Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
Liitunud : 30/12/2008

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Reede 2 Juul - 18:41

Bella-Marie kirjutas:ÄRA LOE...kui sa tahad, et üllatusena tuleks, kui kinno lähed...
Eclipse oli võimas. Minu lemmik raamat saagast ja filmiga jäin täielikult rahule. Käisin vaatamas eile (ma ei ela eestis), olen siia maani vaimustuses. Oli naljakas vaadata, et filmi ei tulnutki ainult vaatama noored....minu kõrval istusid kuskil 60 aastased, vanapaar (see oli koomiline vaatepilt).Nii siis, ka filmist.... ma jõutsin saali kuskil pool minutit pärast filmi algust... Ja siis jäin hetkeks filmi seistes vaatama ja mõtlesin, et olen olen juba poes kõik maha maganud, seal oli juba selle Riley koht kus too oli veel inimene ja läbi vihma jooksis Victori eest, pärast sõbranna ütles, et sellega film algas...Võimas algus, kohe tapmisega. Peale seda tuli ekraanile Robert ja Kristen... armastan neid oma vahel näha. Kuid väheke häris see, et ühel hetkel olin Bella magamistuas ja teisel hetkel Cullenite majas....kõik käis nii ruttu...võibolla mulle tundus (kuigi sõbranna ütles sama.). Natuke oli muudetud see koht kus naad seal Victoria ja Rileyga võitlevad, et Seth sai päriselt viga ja Edward oleks peaaegu ära tapetud ( mulle tegelikult see mõte ei meeldinud kuna Edward tundus siis nõrgana), kuid siis Bella päriselt lõikkas endale kätte. Rääkides Jasperi ja Rosalie eluloodest, siis Rosalie eluloos Verat ja Henryt ei näitanutki (olen pettunud)... Jasperi loos oli ka üks asi testsugune, Maria ja Jasper suudlesid....seda raamatus ei olnud, et neil oli suhe, kuigi Jasper ütles midagi sellist, et " Ma arvasin, et see oli armastus, enne kui kohtasin Alicet" ja siis Alice ja Jasper suudlesid, nende vahel ma nägin sellist asja esimest korda, WOW. See Bella ja Charlie vaheline jutt oli ka ülihea, kui rääkisid Bella süütusest, mu arvates mängib Billy Charlie osa ülihästi. Telgi tseen oli ka lahe, eriti see kus Jacob ütles Edwardile, et "Face it, I'm way hotter than you" ja siis pooled tüdrukud saalis karjusid "owjeee" ja plaksutasid, teised hakkasid selle peale naerma...JA meeldis see kus Edward ja Bella seal Edwardi tuas olid, ja siis kui Edward ütles, et mitte täna õhtul, ja siis Bella ütles midagi, Edward ütles midagi sellist, et usu mind, mina tahan seda ka.... hästi oli välja toodud see asi , et Edward tahtis sama palju seda kui Bella. Kristeni parukas mind küll ei häirinud ega uus Victoria... mulle isegi Victoria meeldis, kuigi TEMA parukas oleks võinud väheke parem olla.
Paar asja mind häiris, nagu näiteks....tavaliselt kui inimesel on külm siis on ka huuled kahvatumad, kuid seal telgis olid Bellal punased huuled... väheke koomiline tundus... ja torm oleks pidanud natuke võimsam olema (raamatus oli ju võimas)... Ja ütlen veel seda, et libahuntid olid New Moonis paremini tehtud....kuigi tegelikult polnud vigagi.
Minu lemmik koht oli lõpp, viimane tseen Edwardist ja Bellast, kus Bella rääkis oma valikust.... kõik mängisid oma osa hästi....võitlus oli ka võimas, kuigi koomiline oli vaatadata kuidas vampiiri filmis tapeti, raamatus oli ju, et ainult hammastega...
Ja üks asi oli veel.... kui Jacob haavata sai, nii öelda hammustada sai, siis oli nii, et peaaegu kohe ta muutus inimeseks ja siis Bella jooksis Jacobi juurde..... kuid loogiliselt võttes oli ju Jacob täisesti paljas(alla vöökoha ei näidatud), kui ta seal valu käes karjus...Ja Bella nägi teda alasti!? Naljakas....
Ja päriselt, pool filmi me nägime ära enne filmi kinodesse jõudmist... nendest klippidest. Kahju.
Aga kokkuvõttes oli Eclipse fantastiline, võimas, minu jaoks piisavalt romantikat, ja mis kõikee veel....ühe sõnaga Super... isegi mu sõbranna kutt oli vaimustuses Very Happy
OIH.. "natuke" pikaks läks see jutt siin. Sorry...
Ja ärge mu peale karjuma hakake, et ma rääkisin sellest siin, ja kui midagi valesti tegin (näiteks valesse teemasse panin) mul on lihtsalt vahepeal vajadus enda vaimustust teistega jagada... aga noh ootan ka teie arvamusi siis kui eestisse see jõuab...

tundub tõesti et hea film on Very Happy
aga mul on hea meel, et see süütuse arutamise jutt ka sees on Razz
Ja see jacobi haavamine ja värk kõik... oehh.. ma ei jõua ära oodata millal ma seda filmi ka näen ....
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Esm 5 Juul - 14:00

To Bella-Marie:

Yks küsimus filmi kohta...
Kui Rosalie rääkis oma lugu Bellale, siis kas see toimus nagu raamatus et kasutas juhust et Edward on jahil ja läks, või oli filmis kuidagi teistmoodi...ja kui siis ytle pln Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Bella-Marie Teis 6 Juul - 11:19

Seal oli hoopis teist moodi. See oli peale seda kui Bella Jacobit lõi suudlemise eest ja siis kui Carlisle vaatas Bella käe üle, siis ilmus välja Emmett, kes ütles midagi sellist, mis Rosalie't häiris ja Rosalie läks vihaselt tuast välja. Bella järgnes talle ja küsis ise miks ta Bellat vihkab. Sellel ajal oli Edward kodus.
Loodan, et sain su küsimusest õigesti aru Smile

Kuigi mind üks asi seal häiris, minu arvates oleks pidanud Henry näitamine olema kohustuslik, kuna just sellepärast ta inimene ju tahtiski olla, et lapsi saada. See oli tema unistus. Kuigi arvan, et see tuleb kustutatud tseenidesse, kuna näitleja kes Verat oleks pidanud mängima, oli valitud. Ootan juba DVD. Very Happy
Ja see oli hea, kui paariks sekundiks näitas kuidas see Royce seal tuas peaaegu hulluks läheb ja siis tormab Rosalie pulmakleidis uksest sisse. Smile
Bella-Marie
Bella-Marie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 29
Vanus : 29
Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
Liitunud : 30/12/2008

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Teis 6 Juul - 14:23

Asoo..
Aga Imdb.com-is on küll vera osatäitja nimi olemas... et siis peaks ta filmis ka nagu olema, aga nohh, sa oled näinud, mitte mina Very Happy

Aga huvitav on see, kui Bella noorkuus Pauli lõi ei murdnud ta käeluud ära aga kui lööb Jacobit siis küll Very Happy

Aga yks asi veel Very Happy Siis kui Edward ja Jake seal Bella maja juures vaidlevad selle pärast et Jake bellat lõi ja et Charlie välja ilmus ja küsis mis toimub ja kui jake ytles et suudles Bellat, siis kuidas Charlie käitus nagu ...
Sorry kui tyytan küssadega, aga tahaks mõnd fakti paremini teada... kes teab millal ma filmi alles näen ....
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Bella-Marie Teis 6 Juul - 23:49

Hahaa, ma mäletan seda kohta nii hästi.
Noh, Jacob siis ütles, et "ma suudlesin Bellat,", Charlie pilkutas silmi ja vaatas Bella poole. Siis Jacob ütles midagi sellist nagu "siis ta murdis oma käe..."Charlie silmad käisid Bella näost tema murtud käeni, edasi tagasi, pilk üllatunud(?) (Sorry, mu eesti keel ei küündi sellisele tasemele, et iseloomustada seda ilmet mis Charliel oli Smile ) ja silmad suured. Jacob jätkas " lüüest mulle näkku...." ja siis ütles midagi sellist nagu (inglise keeles) "total misunderstanding". Charlie vahtis korda mööda Bellale ja Jacobile otsa, ise jahmunud ja üllatunud......võibolla veel midagi mida mina ei oska sõnadesse panna Neutral Sorry...ja nii läks asi üle Cullenite majja...Charlie ei ütlenud muud midagi.
Billy mängib Charliet ideaalselt... sa pead seda ise nägema, see oli nii hea...Very Happy

Mul on sama küsimus selle käe murdmise kohta...aga eks selle peame me ise välja mõtlema.Smile Võibolla on alfa pea tugevam kui teistel karjas Smile ? Lol. Või on asi Bellas? Pole õrna aimu..... Kuigi filmis pani ta rusikaga Jacobile vastu pead, mitte ei andnud lihtsalt kõrvakiilu, nagu raamatus oli....hahaa.... Jacobi pea ei liikunud sentimeetritki paigast, nagu olnuks ta kivi...see oli koomiline Smile



Bella-Marie
Bella-Marie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 29
Vanus : 29
Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
Liitunud : 30/12/2008

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Kolm 7 Juul - 14:33

Eks seda näoilmet pean ise vist nägema jah Very Happy

Minu meelest raamatus virutas ka rusikaga, mitte ei endnud kõrvakiilu... aga vb tõesti, et Pauli pea polnud nii tugev Very Happy
Aga kas filmis ytles ka Jake et järgmine kord kui lüüa tahad, võta raudkang või pesapallikurikas ..???

A ja kas film lõppes sama moodi nagu raamatus, et nad läksid Charliele kihlust teatama??
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Bella-Marie Kolm 7 Juul - 16:27

Ei pannud rusikasse, kuna Charlie küsis ju Bellalt, et kas ta ikka rusikasse käe pani ja Bella vastas: ei, paps.
Sinu teisele küsimusele ma vastust oma mälust ei leia...Sorry Neutral
Film lõppes sama moodi nagu raamatus, kui nad olid seal välul ja Edward ütles, et ta püüab teha kõiki teisi õnnelikuks, mitte aga ise ennast....siis Bella rääkis väga kaua oma valikust ja miks ta seda tahab... siis Bella ütleb, et mul on seda sõrmust vaja ja siis Edward võtab selle oma taskust ja paneb selle Bellale sõrme ja siis nad kallistasid.....KUI ma õigesti mäletan, oligi see lõpp... Very Happy....
Bella-Marie
Bella-Marie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 29
Vanus : 29
Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
Liitunud : 30/12/2008

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Kolm 7 Juul - 21:17

Nii armas lõpp tegelt Razz

Ah jaa, kui Jasper oma loo Bellale räägib, siis kas see on umbes nagu raamatuski, et teised on ka seal...
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Twilight♥ Nelj 8 Juul - 15:09

Bella-Marie kirjutas:Ei pannud rusikasse, kuna Charlie küsis ju Bellalt, et kas ta ikka rusikasse käe pani ja Bella vastas: ei, paps.
Sinu teisele küsimusele ma vastust oma mälust ei leia...Sorry Neutral
Film lõppes sama moodi nagu raamatus, kui nad olid seal välul ja Edward ütles, et ta püüab teha kõiki teisi õnnelikuks, mitte aga ise ennast....siis Bella rääkis väga kaua oma valikust ja miks ta seda tahab... siis Bella ütleb, et mul on seda sõrmust vaja ja siis Edward võtab selle oma taskust ja paneb selle Bellale sõrme ja siis nad kallistasid.....KUI ma õigesti mäletan, oligi see lõpp... Very Happy....

Kas seal ei olnud mitte, et Charlie küsis, et kas sa pöidla tõmbasid rusikasse ? Very Happy
Ja filmi kohta mul lihtsalt ei ole sõnu. See oli täiesti..... Amazing Smile Mulle meeldis see, et seal oli ka teisi rohkem, mitte ainult Jake, Bella ja Edward Smile David oli suurepärase töö teinud Eclipse'iga Smile
Twilight♥
Twilight♥
Videviku Fänn

Postituste arv : 555
Vanus : 27
Asukoht : Viljandi
Liitunud : 08/12/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Bella-Marie Nelj 8 Juul - 17:19

Oli vist jah...sorry.... Embarassed ...minu viga... ma lihtsalt olen lugenud neid raamatuid hispaania keeles ( mitte kordagi eesti keeles), ja eks ma tähelepanu sinna eriti ei pöörand....

To Alice21: Kuskil lähedal olid nad ikka jah...aga see oli peale seda kui Jasper neid esimene kord õpetas ja nad ei olnud veel läinud sealt platsilt ära..... siis vist Bella jälle tegi temaga juttu ise (nagu Rosalie'ga). Kui kummaline on vaadata, kui teistsuguseks on Bella filmis tehtud.... palju julgemaks.

(Ära nüüd enam mu juttu puhta kullana võta....mul mingi selline ajukasvaja, et nagu mäletan seda asja, mis oli juhtunud, nädal aega ja siis haihtub see mu mälust.... või olen lihtsalt väiksena põrutada saanud Very Happy....)


Bella-Marie
Bella-Marie
Kohanev Videviku Fänn

Postituste arv : 29
Vanus : 29
Asukoht : Maailmas, kus kõik on võimalik...
Liitunud : 30/12/2008

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Reede 9 Juul - 12:47

Very Happy

Igatahes loodan et film on suurepärane... Täna sai sõbrannaga kokku lepitud et saame esmaspäeval kokku ja lähme käime tartu cinamonis siis ära.... Very Happy
Peab ikka ise ära vaatama, muud üle ei jää Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by merkkka Püh 11 Juul - 16:31

film oli super hea !! palju sai naerdud ja vahel tuli pisar silma , aga , täiega hea ikka . Nendest kolmest filmist lemmmik vist . Ei jõua ära oodata kuna tuleb dvd !
merkkka
merkkka
Algaja Videviku Fänn

Postituste arv : 498
Vanus : 28
Liitunud : 16/06/2010

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by TwilightForeva- Püh 11 Juul - 18:36

merkkka kirjutas:film oli super hea !! palju sai naerdud ja vahel tuli pisar silma , aga , täiega hea ikka . Nendest kolmest filmist lemmmik vist . Ei jõua ära oodata kuna tuleb dvd !



sama ! Smile
TwilightForeva-
TwilightForeva-
Tõeline Videviku Fänn

Postituste arv : 1663
Vanus : 27
Asukoht : MINU TUBAAA ..
Liitunud : 01/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by SikiOlen Teis 13 Juul - 12:34

Ma käisin 7.juulil , film oli tõesti super hea ,tehnika oli väga hea. Ma käisin 10.juulil veel seda vaatamas ,ning lähen kindlalt 3x veel vaatama.
SikiOlen
SikiOlen
Videviku Fänn

Postituste arv : 676
Liitunud : 13/07/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Teis 13 Juul - 13:05

Ma käisin eile...
Lihtsalt äge oli... ja mul pole filmi kohta öelda yhtegi halba sõna.. ainuke asi mis segas oli see, et kui pilt oli liiga ere või nii, siis teksti oli paha alt näha... aga muidu... supper Very Happy
Naersin paljudes kohtades...
See koht kus Jake võitlusväljakul viga sai, ja siis veel majas kui Carlisle luid tagasi lahti murdis jne, ja see Jake karje... eriti karjed... mul oleks tunne nagu jääks mul hing kinni või midagi sellist.. see oli jube... ja siis ise, et oleksin taibanud, tundsin, kuidas pisarad voolasid mööda põski alla... see koht oli suht jube minu jaoks tegelt... raamatus polnud see nii hull, aga filmis... õehh....
Aga samas oli see väga hea, kui Billy ja Carlisle kätt surusid... see oli nii armas Very Happy
Igatahes, ülemõistuse super film on.....
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by SikuftAlice Teis 13 Juul - 18:22

Mul oli ka sama koht.NII jube,tahtsin saalist välja joosta.See vaikne karje lihtsalt lõhestas mu südame.Aga väga tõetruult välja mängitud.Ka see,kuidas Billy silmades pisarad olid,isalik armastus. Õeh... Smile
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Teis 13 Juul - 21:31

Need pisarad Billy silmas ka vist ajasid mind nutu poole..
Siis see koht kus Bella Jake´ga rääkis, tahtsin uuesti pisarad tulla, aga ma hoidsin neid tagasi, nii igaks juhuks... Razz

Mulle meeldis väga see koht, kus verinoores võitlusplatsile jõudsid ja et Cullenid esialgu yksi olid, ja siis kui need hundid ilmusid nii järsku välja- see oli lahe....
See kui Bella Jake´i lõi, ja kuidas jake pea ei liikunud üldse, oli ülikoomiline, ja see võitluse harjutamine Edwardi ja Carlisle vahel, kui alguses lõi Edward Carlisle maha, ja seejärel vastupidi ja see kuidas Jasper ytles midagi sellist, et iial ei tohi vaenlasele seljaga olla vms oli... Very Happy
Naljakaid kohti oli hääästi palju.. Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by SikuftAlice Nelj 15 Juul - 10:59

Muide,mind veidi häirisid need korrad,kui Jake Bellat suudles.Taylor on lihtsalt vist nii kogenematu suudleja.Ta suudles nii-..Noh nii.Saate aru.Noorte meeste viga,et ilastavad kohutavalt.Vaene Kristen,ma ütlen.Aga ehk polnud nii hull.Aga ssee vaatepilt...Ju siis ei saanud Taylor Taylori peal piisavalt harjutada,amelenud siis rohkem..(Aga Aknye vist segas liiga plaju vahele xD)

Nevermind! Very Happy
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Alice21 Nelj 15 Juul - 13:47

Mulle just meeldis see suudlus, ja oli minu arust parem kui bella ja edward suudlevad... see seal telgi juures oli eriti romantiline ja puha...
Meil on Tayloriga kaks yhist asja: lemmikstseen on telgistseen ja et see teine suudlus oli väga romantiline Very Happy
Alice21
Alice21
Moderaator

Postituste arv : 11991
Asukoht : Metsas.
Liitunud : 11/11/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by SikuftAlice Nelj 15 Juul - 18:26

Nõustun samuti.
Selle teise suudlusega oli ka veel see,et ma ei saanud oma tähelepanu sellelt ära,kuidas Jake oma nina Bella põske surus.Nii romantiline,mitte et mulle meeldiks,kui keegi mu põske nuusiks aaaga...See oli lihtsalt niiii romantiline ja intensiivne ja kirgastav.
Appikene,vaimustus tuleb peale.
Aga see,kuidas JAsper õpetusi jagas,oli ka super.Edward on Carlisle maha surunud,kõnnib minema ja...Carlisle niidab ta maha! Never turn back on your enemies. Smile
SikuftAlice
SikuftAlice
Administraator

Postituste arv : 8525
Vanus : 113
Asukoht : In your face. Haha!
Liitunud : 03/03/2009

Tagasi üles Go down

Esilinastus ;) - Page 2 Empty Re: Esilinastus ;)

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele