Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
    Latest topics
    » mis raamatut ...
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

    » Film/sari mida vaatasid viimati?
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Eesti keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Inglise keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Kaebustest.
    by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

    » Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
    by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

    » Parima selgitamine
    by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

    » Laul vs. laul
    by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

    » Uus foorum - Eurovisiooni foorum
    by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

    Top posting users this week
    No user

    Kes on foorumil
    Foorumis on hetkel kokku 4 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 4 Külalist

    Puudub

    [ View the whole list ]


    Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

    Mina olen sina

    +3
    haly005
    Forever&Ever
    TwilightForeva-
    7 posters

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

    Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by TwilightForeva- Teis 8 Juun - 11:21

    niii , kes alustab ? Very Happy
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by TwilightForeva- Teis 8 Juun - 11:41

    NONII EKS PEAB SIIS KIRJUTAMA Very Happy

    umm , ma ei teagi mida kirja panna . Esimene mälestus on sellest ajast kui ma ühene olin . Nagu ka sina Siku õppisin enne aastaseks saamist kõndima , aga rääkima , see oli vist ka aastaselt , või natuke peale v ? Very Happy Lugema õppisin 4 või viieselt ja nii ka kirjutama . Kuueselt läksin eelkooli , nagu sinagi . Ma ei mäletagi selle nime . Oli vist Mainori mingi ülikool ja see pakkus eelkooli ka . Keeltega on nii , et Vene keel oli selge mul juba aastaselt ja Inglise keelt õppisin juba lasteaias ja siis eelkoolis ka , sealt sain põhja alla Very Happy . Viieselt sain oma sõbranna vanaema koera käest hammustada ja mind viidi haiglasse ..


    See siis alguseks .
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by Forever&Ever Teis 8 Juun - 12:22

    Nonii, eks ma ka kirjutan siis midagi.

    Kõndima ja lugema õppisin ma peale esimest eluaastat. Terve lapsepõlve elasin väikekolkas Haabsaares. Ema ja isa olid tööl, mina kas lasteaias või vanaema juures. Vanaema sai mulle koheselt kalliks ja oleme siiamaani väga lähedased. Väiksena ma muud ei teinud suvel kui päev otsa tagusin poistega palli, kuna rohkem elanikke seal polnud eriti. Kuueselt läksin eelkooli ja kolisime täielikult Antslasse. Üheksaselt hakkasin suviti käima ratsalaagris ja kaheteistkümnendast eluaastast hakkasin igapäevaselt raamatuid lugema. Nüüd lõpetasin 7 klassi. Midagi erilist mu elus juhtunud pole, sest mis pommiaugus ikka juhtuda saab Very Happy.

    Küsimusi? Very Happy
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by TwilightForeva- Teis 8 Juun - 13:45

    Niiiii , seee teile mõlemale .


    Lemmikkink mis te olete saanud ?
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by haly005 Teis 8 Juun - 21:29

    Midagi miust siis ka Very Happy
    Lasteaiast suur midagi ei mäleta. Umbes viieselt lugesin juba soravalt.Kuueselt läksin nullklassi. Esimeses klassis oli mul mingi rõve poti-poisipea. Õõõh. Teisest klassis alates läksin kunstikooli, kus käin siiani.
    Kuuendas klassis tuli meie klassi terve hulk õpilasi juurde, enamus neidt olid mu lasteaia kaaslased, nende seas, ka inimene keda eriti ei salli, läks sealt koolist küll kahe aasta pärast ära, aga järgmine aasta saan temaga jälle ühte klassi, mis on mulle suht vastumeelne. Mul on olnud kaks koera, üks neist oli kolli, kes sai autolt löögi ja teine midagi huntikoera sarnast, aga kahjuks ta jooksis ühel talveõhtul minema, kui kassi õue läksin laskma. Kokku on olnud kolm kassi, esimene oli valge, elas suht kaua, aga lõpuks kadus kuskile ära, teien kass oli ka valge, mõned mustad täpid ka, aga kaks aastat tagasi täpselt ema sünnipäeval jäi auto alla ja nüüd kolmas kass on musta värvi ja lõua alt valge ja täitsa alles veel ja loodetavasti kaua. Aga ma lihtsalt jumaldan valgeid kasse. Ja nüüd siis lõpetan üheksandat klassi.

    Okei rohkem ma ei oska nagu midagi kirjutada, kui kedagi miskit huvitab, küsige.
    Aga mind huvitab, et kas keegi siit veel kunstiga tegeleb?
    haly005
    haly005
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 877
    Vanus : 30
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 11/02/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by Forever&Ever Kolm 9 Juun - 18:39

    Lemmikkink. Neid on palju Very Happy, aga üks parimaid on olnud "Koidukuma" muidugi. Smile
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by FantasticAlice Kolm 9 Juun - 19:20

    Roomamise jätsin ma üldse vahele, kõndima õppisin ka tänu mazaasile, ma ei tea kui vanalt. Lasteaias käisin kannikese kõneravi lasteaias sest ma ei osanud r, z, ž, š hääldada. r tähe olen selgeks saanud aga z ž ja š ei oska ma siiamaani korralikult hääldada. Kuueselt hakkasin käima Mainori eelkoolis ja mingiaeg ka Reaal kooli omas, kuigi seal jäin poole punktiga uksetaha Very Happy . Mainoris oli küll mul inglise keel ka aga ega see ei tähenda veel et ma seda praegu oskaksin (mul pole keelte peale üldse annet) Very Happy . Seitsmeselt hakkasin käima Gustav Adolfi Gümnaasiumis tava klassis. kaheksaselt kolisin kesklinnast nõmmele. kuni neljanda klassini lõpetasin kiituskirjaga alates viiendast hakkasid inglise keel ja ajalugu (kuigi ajalugu on nüüd mul praegu peaaegu puhas 5) seisu ära rikkuma. alates 7ndast käin reaalkallakuga klassis. Reaalainetes olen ma vägagi tugev. 11 eluaastast alates olen tegelenud ratsutamisega. Algul veskimetsas nüüd Kregleni Ratsus.

    Teemast välja küll aga kas keegi oleks nii hea ja annaks mõne hea nipi kuidas kiirelt, lihtsalt, ja lõbusalt palju ingliskeelseid sõnu meelde jääks sest ma ei ole see kuju kes viitsiks õppida nii: howl - ulguma, sky - taevas, sun - päike jne. ?Very Happy
    FantasticAlice
    FantasticAlice
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 63
    Vanus : 28
    Liitunud : 28/10/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by TwilightForeva- Kolm 9 Juun - 19:49

    meeldejätmise kohta ma ei tea , aga mulle jääb kirjapilt väga kergelt meelde nii et sa loedki ilma häälduseta (nt :sky - ski) Very Happy , loodan , et sellest oli abi Wink
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by FantasticAlice Kolm 9 Juun - 20:39

    Mhm elan küll nõmmel Very Happy TwilightForeva- mul jääb ka paremini kirjapilt meelde, thanks.
    FantasticAlice
    FantasticAlice
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 63
    Vanus : 28
    Liitunud : 28/10/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Kolm 9 Juun - 20:49

    Hmm...Miks me siisveel pole kokku saanud?Very Happy
    Ütle mis tänaval,äkki elame veel samal tänaval ka,ja ütle nimi kaa.D
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by FantasticAlice Kolm 9 Juun - 21:24

    Very Happy Männiku tee, kauge säästa juures kohe (esimene värviline maja mis linna poole jääb Very Happy) Liina olen Very Happy
    FantasticAlice
    FantasticAlice
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 63
    Vanus : 28
    Liitunud : 28/10/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by haly005 Nelj 10 Juun - 14:33

    kuule Siku(võib sind kutsuda? kui ei või tõsta kisa) kas su pilte ka kuskil naha saab?
    Ja FantasicAlice loe näiteks inglisekeelseid raamatuid, sealt saab suht hästi sõnavara vms.
    haly005
    haly005
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 877
    Vanus : 30
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 11/02/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Nelj 10 Juun - 18:12

    A,Liina,sa elad pääääris lähedal:D

    To Häly: Mul orkutis on paar pilti.aga ma usun,et ma joonistan nii koledalt,et õps tahab mind lihtsalt kunstikooli selleks saata,et ma joonistama õpiks Smile sinusuguse kunstnikuga ei anna mind võrreldagi.
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by TwilightForeva- Nelj 10 Juun - 19:25

    SikuftAlice kirjutas:A,Liina,sa elad pääääris lähedal:D

    To Häly: Mul orkutis on paar pilti.aga ma usun,et ma joonistan nii koledalt,et õps tahab mind lihtsalt kunstikooli selleks saata,et ma joonistama õpiks Smile sinusuguse kunstnikuga ei anna mind võrreldagi.



    mkm , sa jooonistad megahästii Wink
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Nelj 10 Juun - 20:13

    Ära meelita ma mind,oh you flatareur Wink
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by haly005 Reede 11 Juun - 14:37

    SikuftAlice kirjutas:A,Liina,sa elad pääääris lähedal:D

    To Häly: Mul orkutis on paar pilti.aga ma usun,et ma joonistan nii koledalt,et õps tahab mind lihtsalt kunstikooli selleks saata,et ma joonistama õpiks Smile sinusuguse kunstnikuga ei anna mind võrreldagi.
    mis su orkut on? ja kuidas sa tead,et ma hästi joonistan? ma suht plond praegu, kun am alihtsalt nii närvis, ma ei suuda lihtsalt millelegi muul emõelda, kui, et mata eksami hinde teada saaks
    haly005
    haly005
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 877
    Vanus : 30
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 11/02/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by haly005 Reede 11 Juun - 20:00

    kahjuks sain kolme, kuigi mul mate kogu aeg viis
    haly005
    haly005
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 877
    Vanus : 30
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 11/02/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Reede 11 Juun - 21:14

    Aww... Sad
    Muide,mu orkuti album on nüüd avalik.
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by haly005 Laup 12 Juun - 13:04

    täitsa hästi tehtud pildid ju, ainult rihanna nina oli veits kahtlane, aga muidu täiega kenad
    haly005
    haly005
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 877
    Vanus : 30
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 11/02/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Laup 12 Juun - 17:34

    Mis teil kõigil selle Rihanna ninaga on?...Aa,ma mäletan jah,see tuli üsna imelik,kuna mul ei õnnestunud ninajuure joonistamine.Ma tegin kõik need jubedad pildid mingi poole tunniga.Olen ka parwmaid pilte teinud...Maalimine istub mulle paremini.Postimpressionism.
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by merkkka Teis 20 Juul - 21:13

    SikuftAlice kirjutas:Hälyle vastuseks.mIna tegeln kun stiga.
    Ma pidavat n ii andekas olema,et kunstiõps ajab mind juba 4 aastat kunstikooli.Kogu aeg sõimab,et ma lasen oma ande raisku.Aga sama ütlevad ka eesti keele,muusika jne...õpsid.
    Fantastiline alice,sa elad nõmmel?! MINA KA! Very Happy

    Okei,ma enam ei kirjuta pikkasid jutte,keegi ei viitis lugema vb.


    Mul on võimalus keskkool vahelejätta ja kohe ülikooli minna.

    MIS ASJA ?? sa oled mingi väga geenius vä ? mis mõttes sul on võimalus keskkool vahele jätta ja minna kohe ülikooli ?? kas ma olen ainuke vigane kes ei oska inglise keelt eriti rääkimata vene keelest isegi eesti keel on mul nõrk , kirjavigu nagu muda .
    merkkka
    merkkka
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 498
    Vanus : 28
    Liitunud : 16/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Kolm 21 Juul - 10:51

    ...Ja sellepärast ma sellest eriti ei räägigi.Näiteks üks mu sõber jättis sellepärast minuga läbikäimise,et ma tekitavat talle komplekse,kuna mulle on koolis käik nii lihtne,aga tema näeb hullemat vaeva.
    Pealegi ei pea ma ennast nii eriliseks,iga inimene on selline nagu on ja ta peab enda omadustega elus läbi lööma,saatus on igaühele nende omad teed ette mõelnud.Ja kõik võib veel muutuda-ka sinust võib saada musterõpilane.Ja kui sinust ka seda ei saa,võid sa saada palju parema koolituse-elukoolist,ning selle väärtus on palju suurem kui seda on ülikooli magistrikraaditunnistus.
    Lisaks sellele,kui ma ei käiks otseselt keskkoolis,peaksin selle ülikooli kõrvalt kaugõppes lõpetama,kuna tööle ilma keskkoolitunnistuseta väga ei võeta,mis sest kui sul on doktorikraad taskus.Formaalsus loeb.Ja ma peaksin kuni 18 saamiseni( võib-olla ka kauem) käima psühholoogi juures,et kontrollida,ega mu vaimne psüühhika selle all kannatada saa,sest indigolapsed on mõnevõrra tundlikumad maailma suhtes.
    Mind võidaks seal mõnitada,kuna kõik teised näevad vaeva,et kool lõpetada,samas kui mina lihtsalt tulen ühel päeval ülikooliuksest sisse ja hakkan ässama,inim,este jaoks on see ebaõiglus.
    Ja ma lihtsalt ei soovigi sellest rääkida,seda peetakse ebaõigluseks,aga mina nii ei arva,sest andekus on samas nii õnnistus kui ka needus.Sa ei saa head ilma halvata...
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by merkkka Kolm 21 Juul - 22:22

    Ega mul koolis ei lähe kehvasti 5, vahel neljad harva 3 , aga kui mul oleks keelte peale annet või oleks selline geenius (vabandust , kui see sõna sind solvab)nagu sina kasutaks ma seda ära ja mind eriti ei koti mis teised minust arvavad, läheks kuskile sitaks heasse kooli kus ma peaks veits pingutama kah , et ilusad hineded oleks , musterõpilaseks ei saaks ma iial , tihti räägin õpetajatele vastu kui vaja , selles suhtes kui õpetaja teeb minu jaoks midagi mis ei ole norm siis ütlen kõva häälega välja mis ma arvan (näiteks pahandab lapsega kes pole milleski süüdi ja seda juhtub palju , või õps paneb ebaõiglase hinde), see on mu suur miinus , aga noh , pole hullu

    ma läheks kah keskkooli ja siis ülikooli aga ma läheks kuskile heasse keskkooli D:
    merkkka
    merkkka
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 498
    Vanus : 28
    Liitunud : 16/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by SikuftAlice Nelj 22 Juul - 18:45

    Mind ootavadki ees sisseastumiskatsed Eesti kolme parimasse kooli.Sisse saan kindlasti kõikidesse,aga raske otsus,millisesse minna-üks ju parem kui teine.
    Ja mida sa üldse siis virised? Minu arust läheb sul sel juhul täitsa hästi:D Aga seda ei poolda minagi,et õpilased õpetajatele vastu räägivad.Ebaaus hinne veel,aga kui miski ei meeldi...Võin küll tunduda vanamoodsete arvamustega(mida ma ka olen,suht Very Happy) siis peab olema hierarhia,seega õpilane austagu õpetajat.
    Mind eriti ei kotigi mida teised sellest arvavad.Muidugi väiksemana õppisin vahepeal meelega halvasti,sest üks tüdruk kohe tõesti tegi mu elu põrguks.Alles nüüd sain teada,kui kade ta mu peale oli,ja mitte ainult minu peale.Lihtsalt üks kibestunud inimene.
    Aga minul on halb komme see,et ma tean liiga palju ja siis täiendan tihti õpetajate juttu:D Bioloogia/Keemiaõpetaja lausa imetleb seda ja talle meeldib,et vähemalt üks õpilane tunnis kuulab(Very Happy).Aga klassikaaslased alati küsivad minu käest igasuguseid küsimusi,et kuidas see või teine asi töötab või miks sinu arvates miski nii on.Tihti kostub nende suust:"Siku! Võta tuure maha ja räägi eesti keeles." Ehk siis näiteks küsitakse naljapärast,kuidas hakkavad päevad ja ma laskun nii sügavale-hormoonideni välja(mis on teatavasti keeruliste nimedega)
    Aga 'geeniuseks' ma ennast nüüd küll ei peaks.MA ei ole ennast terve elu piitsutanud et olla teistest parem-vastupidi,ma olen enda arvates täiesti no´rmaalne tüdruk,kes käib trennis,käib sõpradega väljas,naudib elu. Smile

    Ja lõpetuseks üks jutuke.Et siis meie klassi nohik lubas meie klassi maha lasta,kui ta kunagi kuskilt relva saab( need koolitulistamised inspireerisid teda).Kõigepealt lubas ta maha lasta mu klassiõe,sest ta on selline bitch ja siis minu,kuna ma olen temast targem ja ei pea kodus istuma ning kodutõid tegema.Eriti tema kombel-3 tundi.Halooo! ISegi meie klasis lollimad õpilased ei tee ühte kodutööd kolm tundi?! AGa jah...Ma pean oma elu pärast kartma:D,nerds attack on me!
    SikuftAlice
    SikuftAlice
    Administraator

    Postituste arv : 8525
    Vanus : 113
    Asukoht : In your face. Haha!
    Liitunud : 03/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by merkkka Nelj 22 Juul - 20:47

    kas ma vingusin ? oihh ,

    Siku sul on väga ''põnev'' elu Wink , aga ma loodan väga , et ma ei pea kunagi ajakirjade esikaantelt lugema sarimõrvarist , kes lasi enda klassi maha . Sellele mõeldes hakkab mul halb .

    hehh , vali siis hea ja õige kool Very Happy ning loodan , et sul läheb seal suurepäraselt hästi Very Happy , aga mis koolis sa praegu käisid siis ?
    merkkka
    merkkka
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 498
    Vanus : 28
    Liitunud : 16/06/2010

    Tagasi üles Go down

    Mina olen sina Empty Re: Mina olen sina

    Postitamine by Sponsored content


    Sponsored content


    Tagasi üles Go down

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

    Tagasi üles

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Sa ei saa vastata siinsetele teemadele