Videviku Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Juhtkonna teated
20.03.2013 - Ilusat kevadet kõigile!
Similar topics
    Latest topics
    » mis raamatut ...
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:49

    » Film/sari mida vaatasid viimati?
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Eesti keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Sõnakett - Inglise keeles
    by Alice21 Reede 15 Aug - 6:48

    » Kaebustest.
    by Halvorsen Kolm 30 Apr - 11:25

    » Müüa kõik 4 videviku saaga raamatut+režissööri märkmik
    by Twiligd Laup 1 Veeb - 18:19

    » Parima selgitamine
    by Alice21 Teis 5 Nov - 18:56

    » Laul vs. laul
    by bella19 Püh 29 Sept - 11:57

    » Uus foorum - Eurovisiooni foorum
    by Hennu2 Teis 3 Sept - 20:54

    Top posting users this week
    No user

    Kes on foorumil
    Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist :: 1 Bot

    Puudub

    [ View the whole list ]


    Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Kolm 20 Sept - 11:07

    Mis täna tegid?

    +23
    Skinny
    Gerda:)
    bella19
    H6umy
    AliceTwilight
    merkkka
    Alice21
    Shortie
    TwilightForeva-
    Bree
    FantasticAlice
    Triiiiiin
    Marion
    Miss Swan
    SikiOlen
    cherysh
    kiska
    Forever&Ever
    päntajalg
    loveuedward
    haly005
    ArestedBoy
    Anna.
    27 posters

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

    Go down

    Mis täna tegid? Empty Mis täna tegid?

    Postitamine by Anna. Nelj 5 Veeb - 21:31

    Mis täna tegid? Mida huvitavat juhtus? Pane siia Wink
    Anna.
    Anna.
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 342
    Vanus : 26
    Liitunud : 08/12/2008

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by ArestedBoy Püh 15 Märts - 21:14

    Registreerusin siia .

    ArestedBoy
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 21
    Liitunud : 15/03/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by haly005 Kolm 18 Märts - 19:07

    Sõitsin laevaga Eestisse ja siis bussiga koju.
    haly005
    haly005
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 877
    Vanus : 30
    Asukoht : Pärnu
    Liitunud : 11/02/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by loveuedward Püh 10 Mai - 19:06

    lähen täna twilighti vaatama:D
    ma olen seda küll ennem näinud aga tahan uuesti vaadata:)
    loveuedward
    loveuedward
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 40
    Vanus : 29
    Asukoht : Forks
    Liitunud : 09/05/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by päntajalg Teis 2 Juun - 12:00

    Käisin arsti juures Very Happy Varsti lähen õue .

    päntajalg
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 5
    Liitunud : 02/06/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Forever&Ever Kolm 3 Juun - 14:08

    Käisin parimate õppurite vastuvõtul . Suht igav ja lahe samaaegsalt. Dire kõne oli liiga pikk ja peaaega suma jutt mis igal aastal , kuid pidulauas sai megalt pulli .
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by kiska Esm 15 Juun - 21:00

    Psssh . Päev otsa üritan siin ühele tüübile midagi rääkida.. Siis kui lõpuks saan , siis tuleb emps jõllitama , siis kui emps ära läheb on nii, et ' Jesss , saan lõpuks rääkida ! ' Ja siiis .. Mad Läheb tüüp ise msnist minema .. Ma ei jaksa enam . Ma juba kõigile nähvan ja lõugan iga asja peale , lähen ruttu närvi , mis mul viga onn ?
    kiska
    kiska
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 11
    Vanus : 29
    Asukoht : Põlva,
    Liitunud : 11/06/2009

    http://roosakaisuu.blogspot.com

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Forever&Ever Esm 22 Juun - 19:18

    Täna ma aitasin ema. Tal oli ärja seljaoperatsioon. Kitkusin natuke , mängisin Kariniga reketit , pildistasin oma kassi ja vaatasin niisama ringi mis kusagil toimus. Ega midagi eriti tähtsat ja märkimisväärset pole küll teinud.
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by cherysh Laup 18 Juul - 0:54

    mina...eee... TÄNA pole veel midagi teha jõudnud, kuna just alles algas 'tänane päev'. aga ma võin eilsest rääkida-
    ärkasin, sõin hotellis hommikust, olin liiga unine ( ma vajusin näoga moosisaia sisse keset peenet restorani ), siis märkasin et ma polegi kodus, ahha, hoopis lätis, siis sõitsin pärnusse vanaema juurde, ja siis tallinnasse, ja nüüd ma lihtsalt surfin arvutis.

    cherysh
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 14
    Asukoht : tallinn
    Liitunud : 14/07/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by SikiOlen Teis 21 Juul - 11:54

    ei midagi erilist kahjuks
    SikiOlen
    SikiOlen
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 676
    Liitunud : 13/07/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Miss Swan Nelj 13 Aug - 0:29

    no ,ärkasin mingi kell 2 alles ,vaatasin kuidas mu kassid olid akna lahti saanud ja istusid seal peal.Muidu oleks ilge paanika olnud aga ma jätsin nad rahule..siis üks kassidest hüppaski välja,märja katuse peale.Siis ema äratas mind,tulin arvutisse..mingi 4 ajal nägin et mõlemad kassid on toas..muuseas,täna sadas terve päev vihma..vaatasid metsa,mis on kohe meie maja taga ja noh,täielik Forks.Siis vaatasin pool James Bondi filmi,tulin uuesti arvutisse..mängisin natuke klaverit,muusikat kuulasin ja üritasin sims 2 lisaosasi uuesti installida,mida ta paraku eriti ei anna Mad ja nüüd lähen siis vist magama.
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Miss Swan Reede 14 Aug - 2:17

    Täna siis...hmm..ärkasin mingi kell 10..kella ühe ajal läksin linna,Helsingisse.Sealt vaatasin,kui kaua mult rongi pealt kooli kestab.Igatahes,poseerisin natukest aega oma tulevase kooli eest,kuhu ma lähen juba TEISIPÄEVAL! Shocked ema tahtis pilti teha(kui keegi mõtles mis värk poseerimisega oli) siis,läksime kooli õuele,ja ülla-ülla,mida ma nägin...ma nägin höbedast,läikivat volvot..täpselt nagu teada-küll-kellel..
    naljakas on see,et ma lähen täitsa uude kooli,ja woah,see auto on seal..igatahes,hiilisime kooli sisse,mingi ilge remont käis seal veel.Käisime teisel korrusel..kuigi vist ei tohtinud eriti aga kooli kes-iganes-ka-ei-oleks...(noh see kes toimetab seal,valvab jne) vot see lubas meil käia.
    Igatahes suht kohe tulime ära ja läksime second handi..sain sealt punase pusa ja oranzi pikkadevarrukatega pluusi.Nii,siis läksime raamatupoodi..ei,ennem käisime vist söömas.vahet pole..igatahes,käisime raamatupoes ja masendus tuli peale...või selline närvikõdi,kui nägid selliseid noori ostmas juba kooliöpikuid...no,me ostsime ka kaks inglisekeeleõpikut,paar marimekkovihikut ja ühe noodivihikut(jah,ma hakkan noote isenesest õppima)..tuleb vist välja et kooli vajan mingi kokku kindlalt üle 20 raamatu (?) pole kindel.Siis saime autoga koju..no ,käisime paaris rauapoes ka läbi..tavaliselt ma käin sees ka kaasas aga seekord ma ei viitsinud.Magasin siis viimase rauapoekülaskäigul autos..(45 min. rauapoes on hullumeelsus) siis tulime meie väiksesse külla,käisime toidupoes.Ostsin oma lemmikjäätise ja nõudsin jalgsi koju.Siis tipa-tapa tulingi söögipoest koju(mingi 1-1,5 km),sõin jäätist ja kuulasin põhiliselt Full Mooni.Koju jõudes tulin arvutisse,vahepeal üritan klaveril ka Full Mooni natuke harjutada...vot.siin mu pikk tänase(nüüd eilse) päeva kirjeldus...
    (ma tean,tunne on nagu blogi oleks kirjutanud) Very Happy
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Marion Esm 9 Nov - 20:59

    Minul on kõige ägedam asi... Mina mõtlesin Videvikust. Smile
    Marion
    Marion
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 234
    Vanus : 27
    Asukoht : Forks
    Liitunud : 06/08/2009

    http://www.orkut.com/Main#Home?rl=t

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Triiiiiin Kolm 11 Nov - 23:46

    Okey see nüüd vb ei puutu siia, aga ma tahtsin küsida kui vanad on Kellan Lutz, Nikki Reed, Ashley Greene, Peter Facinelli ?Very Happy

    Triiiiiin
    Videviku Uudistaja

    Postituste arv : 1
    Liitunud : 11/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by FantasticAlice Püh 6 Dets - 14:33

    Kellan: 24, Nikki:21, Ashley: 22, Peter: 36

    Aga teema juurde tulles siis käisin kella 11.00 trennis ratsutamas täna ja hetkel üritan kuidagi kohustuslikuga järje peale saada.
    FantasticAlice
    FantasticAlice
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 63
    Vanus : 28
    Liitunud : 28/10/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Miss Swan Püh 6 Dets - 14:51

    ärkasin ennem kella 11,tulin arvutisse ja siis läksin allakorrusele,sõin,lugesin raamatut ja vaatasin dvd'd..tund aega tagasi tulin uuesti arvutisse ja hakkan koristama ja siis õppima. Smile
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Bree Nelj 10 Dets - 22:30

    koolis oli sprodipäev. Seal esinesin. Siis olid mul vabakava ja kohustuslik kava. Kohustuslikus sakkisin, kuid vabakavaga võitsime keskkooli arvestuse Very Happy Ülikõva päev oli täna Very Happy Hiljem käisin trumme õppimas:D
    Bree
    Bree
    Algaja Videviku Fänn

    Postituste arv : 309
    Asukoht : Tallinn
    Liitunud : 27/11/2009

    http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=54575

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Forever&Ever Nelj 21 Jan - 17:38

    Ärkasin . Sõin . Kool . Lastekoor . Kergejõustik . Arvuti . Raamat . Arvuti . Mp3 . Sõin . Raamat . Nüüd jälle arvuti Very Happy . Vaatasin vahepeal etv-st jäätantsu .
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Marion Püh 31 Jan - 18:43

    Emme ajas üles, magasin edasi. Emps tuli ukse peale vinguma. Ütlesin "okei, okei. ma tõusen." ja magasin edasi. Teadsin, et kui emme nüüd tuleb vaatama, kas ma ikka tõusin, saan möliseda, et miks ma ei tõuse, et olen juba pool päeva maha maganud (muide, emme äratab mind kella kümne ajal. õudukas). Kui kuulsin, et minu toa poole tulevad sammud, tõusin kähku istukile... LÄBI UNE! kohutav. Very Happy Ütlesin siis natuke liiga kõvasti, et ma olen üleval, ma ei tea. äkki mulle tundus, sest muidu oleks emme küsinud, mida ma karjun. Very Happy nii, siis ma läksin sööma. Sõin kaks võileiba, jõin teed ja sõin veel kolm kommi. siis ma meikisin ennast ära. aaa, vahepael pesin hambad ja näo puhtaks. issi ja emme läksid linna ja mina jäin vennaga koju (kahe aastane väike kiusupunn). Very Happy issi tuli tuppa ja käskis normaalsed riided selga panna, mitte tudukatega ringi lasta. küsis jälle mõnitavalt, kas mulle meeldib haiglas olla vä (mõtles selle all seda, et ma kogu aeg tudukates olen). :S eee, siis ma läksin oma tuppa, aga kohe kui ta läind oli, läksin teleka ette tagasi. Very Happy siis läksin arvutisse ja olin natuke arvutis ja lülitasin siis läpaka välja. siis seisin oma viis minti kapi ees ja mõtlesin mida selga panna. Panin teksad ja pluusi ja pluusi peale panin triiksärgi. Very Happy jalga villased sokid ja sussid otsa. Very Happy püksisääred toppisin sokkide sisse. Jube moode olen täna. haha. Very Happy Very Happy Very Happy eeee. võtsin toad tolmariga üle. Siis vaatasime vennaga autode multikat ja läksime õue lume sisse müttama. Very Happy jehu, jube lõbus. mul tuli lumi kuidagi jope alla. -.- siis tulime tuppa ja ma tulin korra arvutisse, ma pole kindel, et tulin. vb ei tulnud ka. siis millalgi tegin meile süüa ja sõime. siis tulid emme ja issi koju ja siis ma andsin koerale juua. aaa, vahepeal proovisin oma uut kaelakeed kah. ja siis ma lugesin natuke aega. Meil on kohustuslik harry potter, omal valikult üks raamat. ma võtsin harry potteri ja tulepeekri, kuna filmis kehastab Cedrikut meie armas Robert. Smile siis tulin arvutisse. Siis läksin kuivatasin nõud ära ja tulin tagasi arvutise.... and, here I am! Very Happy
    Marion
    Marion
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 234
    Vanus : 27
    Asukoht : Forks
    Liitunud : 06/08/2009

    http://www.orkut.com/Main#Home?rl=t

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Miss Swan Püh 31 Jan - 19:23

    Marion kirjutas:siis tulime tuppa ja ma tulin korra arvutisse, ma pole kindel, et tulin. vb ei tulnud ka.

    ma naeran hetkel siin.Mitte halvas mõttes.Heas Very Happy

    Igatahes,ma ärkasin täna kell 12 ülesse,(läksin pool neli magama) ühe une peale.Enam täpselt ei mäleta aga midagi head ja mitte nii head oli unes.Siis ma uinusin uuesti,nägin paremat und kuid ärkasin valguse peale ülesse poole tunni pärast ja siis tõusin nagisevast voodist,läksin ülemise korruse vetsu(mis on nagu kujunenud mu isiklikuks) pesin hambad ja siis toppisin mingi kampsuni peale ja läksin allakorrusele.Vaatasin natukest aega telekat ja tulin vist tagasi enda tuppa,käisin korraks arvutis ja läksin tagasi alla ,hakkasin eilset filmi vaatama.Sellel ajal sõin oma hommikusööki.Kui film lõppes,läksin suurdetuppa,vaatasin seal midagi telekast ja siis tulin uuesti ülesse ja olin üsna kaua arvutis.Siis läksin pesema ja peale seda vaatasin jälle telekat ja sõin võileibu.Siis aitasin paar korda emal juukseid värvida ja kui olin ära kuivanud,tulin tagasi ülesse ja olen arvutis olnud ja eksamiteks õppinud. Smile
    Miss Swan
    Miss Swan
    SuperAdministraator

    Postituste arv : 21152
    Vanus : 30
    Asukoht : Metsas.
    Liitunud : 11/04/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by TwilightForeva- Püh 31 Jan - 21:46

    Ärkasin . Sõin . Tulin Arvutisse. Läksin uuesti magama . Ärkasin . Jälle sõin . Õppisin . Vaatasin telekat . Käisin väljas . Uuesti arvutisse . Pesin pead . Kuivatasin pea ära . Siis tuli väike õde kiusama . Lõpuks lõpetas . Käisin uuesti õues . Nüüd olen arvutis ja varsti lähen magama Very Happy .
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Forever&Ever Teis 2 Veeb - 14:51

    Ärkasin ja karjusin oma telefoni peale miks ta mind nii vara äratas. Olin 6.30 asemel pannud 5.30 aga magama ka ei jäänud. Siis läksin kooli. Inkas õpa pommitas küsimustega, töpas sain juba järgmise nädala töö ette ära tehtud, mates õpa õiendas kuna ma liiga loll, bio ettekannete ajal magasin padi pinalik (õpa õnneks ei näinud, et ma ei süvenenud tema "huvitavasse" ettekandesse aatomite kohta), arvutis peksis nett purki ja siis pidime mingi kuramuse tabeli tegema. Nüüd sõin ja valmistun trenni minekuks. Muud erilist ei juhtunud. A meil oli Cätliniga söögika ajal teibisõda xd.
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by FantasticAlice Kolm 3 Veeb - 15:49

    Ja mina olen viimased paar päeva haige olnud. Seega magasin kümneni, pikutasin ja kuulasin muusikat, vaatasin natuke tv ja praegu otsustasin igavuse peletamiseks arvuti käima panna.
    FantasticAlice
    FantasticAlice
    Kohanev Videviku Fänn

    Postituste arv : 63
    Vanus : 28
    Liitunud : 28/10/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Forever&Ever Nelj 4 Veeb - 19:33

    Võistlustel olin ja muidugi, meid pandi vanemate tüdrukutega võistlema, nii loog ja mina olin kõige nõrgematega aga ikka tegin vanadele headele kaladele ära Laughing . Lisaks sellele olen täna "Videviku" lugenud, JÄLLE, kokku umbes 5 tundi ja arvatavasti see number kasvab veel, mõne tunni jagu.
    Forever&Ever
    Forever&Ever
    Videviku Fänn

    Postituste arv : 631
    Vanus : 28
    Asukoht : Cullen´s house.
    Liitunud : 30/05/2009

    http://www.hobune.gooforum.com

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by TwilightForeva- Püh 7 Veeb - 19:09

    To SikuftAlice : sa ei ole hale midagi igalühel hakkab midagi pähe ja pealegi ma arvan et Törleys on ikka palju protsente Very Happy
    Aga nüüd teema juurde :
    Täna ärkasin , sõin , olin arvutis , käisin kohvikus , käisin pesus , siis läksin õue , tulin arvutisse ja nüüd ole arvutis Very Happy
    TwilightForeva-
    TwilightForeva-
    Tõeline Videviku Fänn

    Postituste arv : 1663
    Vanus : 27
    Asukoht : MINU TUBAAA ..
    Liitunud : 01/11/2009

    Tagasi üles Go down

    Mis täna tegid? Empty Re: Mis täna tegid?

    Postitamine by Sponsored content


    Sponsored content


    Tagasi üles Go down

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4 1, 2, 3, 4  Next

    Tagasi üles

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Sa ei saa vastata siinsetele teemadele